Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(ritavi @ 2011 10 04, 12:56)
biggrin.gif Pirmiausiai ten tos spintutės apačia gautųsi apie 1,7 (ar kažkas panašaus), o mes kai mažiukai, tai mums iki jos bus kaip iki mėnulio biggrin.gif 


O apie aplinkinius negalvojate? Ar prie virtuvės bus ženklas "plyta", taikoma visiems, kurie aukštesni negu 170 cm? g.gif

Nors iš esmės tai ne mano reikalas. Tiesiog atkreipiau dėmesį į probleminę vietą... pati turėjau tokią virtuvę, todėl puikiai žinau jos dydį ir jausmą sukiotis joje. jei reikėtų man, imčiau tokį variantą ax.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 05 spalio 2011 - 15:00
QUOTE(doviliuke @ 2011 10 05, 13:47)
Ir man MB sako, kad reikalui esant stalu kaip darbastaliu galima naudotis, bet taip bijau "prasaut" ir paskui gailetis , kad nepadariau tu spinteliu...Galvos skausmas doh.gif

Pas mane dabar panašiai yra, tik dar spintelės pakabinamos ant kairės sienos yra. Mažai vietos susidėjimui, mažai darbastalio. Aišku, išsiverčiu, bet šiuo metu keisim baldus, darysiu spinteles per 2 sienas.
Atsakyti
Duodu jusu teismui blush2.gif tik sory biski bardakas blush2.gif prasoviau biski nes valyt kasdiena,nes visi pirstu anspaudai matosi doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ra2ga @ 2011 10 05, 15:50)
Dar pamastimui wink.gif

O čia tai išvis vos ne tobulas variantas būtų su tam tikrais pakoregavimais bigsmile.gif AČIŪ 4u.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2011 10 05, 15:59)
O apie aplinkinius negalvojate? Ar prie virtuvės bus ženklas "plyta", taikoma visiems, kurie aukštesni negu 170 cm?  g.gif

Tiesiog pas mus einančių į virtuvę su tokiu ūgiu nelabai ir yra, kitus perspėsiu biggrin.gif O dėl vieno kito guzo... irnesakyk.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ispanija650 @ 2011 10 05, 23:30)
Duodu jusu teismui blush2.gif tik sory biski bardakas blush2.gif prasoviau biski nes valyt kasdiena,nes visi pirstu anspaudai matosi doh.gif


ziuriu i lubas ir nesuprantu, ten lyg kazkoks krastas darytas, bet kitoj pusej ner g.gif O burdaklis tai jo, zavesio neprideda biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ispanija650 @ 2011 10 05, 23:30)
Duodu jusu teismui blush2.gif tik sory biski bardakas blush2.gif prasoviau biski nes valyt kasdiena,nes visi pirstu anspaudai matosi doh.gif



nieko, kitą virtuvę darysit šviesią - aš gyvenau bute, kur buvo blizgi smaragdinė virtuvė, gražu įdomu... bet... visi pirštai matosi doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Forgete @ 2011 10 06, 08:27)
ziuriu i lubas ir nesuprantu, ten lyg kazkoks krastas darytas, bet kitoj pusej ner  g.gif 



gal vamzdis gartraukio taip izoliuotas g.gif
Atsakyti
QUOTE(ispanija650 @ 2011 10 05, 22:30)
Duodu jusu teismui blush2.gif tik sory biski bardakas blush2.gif prasoviau biski nes valyt kasdiena,nes visi pirstu anspaudai matosi doh.gif

Jei jau duodate teismui, tai manau visi galime issakyti savo nuomne ax.gif Man ne schmoll.gif Nepatinka spalva, nejauki atrodo virtuve, nepatinka, kad mikrobangine zemiau nei spintele, suprantu, kad kitaip ji butu per aukstai pasiekiama, bet si vieta man negraziai atrodo blush2.gif O buitines technikos metalo spalva, kiek girdejau, reikalauja daug prieziuros, kiekvienas laselis vandens matosi ir leka demes doh.gif Dar ir plokste blizgi, isivaizduoju kiek jums kainuoja sios virtuves prieziura. unsure.gif Ir spinteles apkrautos daiktais, suprantu patogu, kai viskas po ranka, bet atrodo labai netvakingai, spinteliu, viska paslepti turite pakankamai unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eljerny: 06 spalio 2011 - 09:09
QUOTE(ispanija650 @ 2011 10 06, 00:30)
Duodu jusu teismui blush2.gif tik sory biski bardakas blush2.gif prasoviau biski nes valyt kasdiena,nes visi pirstu anspaudai matosi doh.gif

Tas plokstes blizgumas man visai graziai atrodo, bet del prieziuros tokio fasado nesirinciau. Ir dar man nepatinka stalas-baras, ir atrodo del jo prie mikrobanges truputi nepatogu prieiti. O siaip del to spinteliu apkrovimo, tai cia kaip suprantu dar kraustymosi-tvarkymosi stadija, todel nieko blogo tame nematau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ispanija650 @ 2011 10 05, 22:30)
Duodu jusu teismui blush2.gif tik sory biski bardakas blush2.gif prasoviau biski nes valyt kasdiena,nes visi pirstu anspaudai matosi doh.gif
user posted image

Man super.. thumbup.gif
Atsakyti
http://www.youtube.c...;feature=relmfu

mažos virtuvės idėja, Lt tokio išplanavimo neteko matyti dar, gal kas turit ir nesirodot smile.gif ?

Atsakyti
QUOTE(ispanija650 @ 2011 10 05, 23:30)
Duodu jusu teismui blush2.gif tik sory biski bardakas blush2.gif prasoviau biski nes valyt kasdiena,nes visi pirstu anspaudai matosi doh.gif
user posted image



Visumoje man tikrai grazu, kai esu pedante, tai man butu super, galeciau valyti ir valyti biggrin.gif man ir splava nekliuna, grazi. O koks stalvirsis pas jus? Truputeli i koki akmeni panasu... Tik mikrobangine zemiau nei spintele, tai ir man nesiziuri... O jau viso virtuves „bardakelio“ nekomentuosiu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(ispanija650 @ 2011 10 05, 23:30)
Duodu jusu teismui blush2.gif tik sory biski bardakas blush2.gif prasoviau biski nes valyt kasdiena,nes visi pirstu anspaudai matosi doh.gif
user posted image


O man spalva visai patinka, rysku, grazu, tik per laika manau gali pabosti ir spalva ir zinoma besaikis valymas mirksiukas.gif
Atsakyti