Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

QUOTE(Upokšnis @ 2011 09 30, 08:37)
Viršutines spinteles daryčiau per visą sieną, įmontuojamą gartraukį, po kriaukle vienas dureles, o ne dvejas, ir kaitlentę traukčiau virš stalčių, kad nebūtų per vidurį stalčių sujungimo.



Jei nori gali pasikonsultuoti su mano vyru, parasyk jam baldu.projektuotojas@gmail.com.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Loretukui: 02 spalio 2011 - 23:01
Noriu mažo komentaro blush2.gif
Jei tarkim virtuvėj nėra vietos staliukui (apie stalą nekalbu doh.gif ), o palangė yra maždaug baro stalo aukščio, gal verta vietoj palangės dėti platesnį stalviršį, statyti porą baro kėdžių ir grožėtis vaizdu per langą, užkandžiaujant? biggrin.gif Įmetu maždaug vaizdelį su alno:
user posted image
Dabar realiai šaldytuvas "žiūri" į dujinės pusę. O jei aš statyčiau jį kitu kampu, ta palangė-stalviršis remtųsi jam į šoną ir į sieną, eidama virš spintelės taptų dar ir šiokia tokia lentyna. Spintelė, kur matosi prie orkaitės, atsidarinėtų jau po tuo stalviršiu. Žinau, kad labai nepatogu, bet... Ai, dar šitaip susidėliojus būtų pavojus nudegti nuo orkaitės, nes ten labai šalia gaunasi... Paveiksliuky atrodo, kad vietos daug, bet realiai tos sienos su langu ilgis apie 2,6 m, o tos kur orkaitė apie 1,93-1,95 m g.gif
Pamėginau su paint'u pavaizduoti planiuką, aišku, matmenys neatitinka realybės, bet bent dėl įsivaizdavimo. Tikiuosi, bent kažkas matysis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ritavi: 03 spalio 2011 - 00:16
QUOTE(Liniuka @ 2011 10 01, 19:49)
Pasirodau ir as savo virtuve. Esu patenkinta absoliuciai viskuo thumbup.gif Gaminciau ir gaminciau smile.gif

QUOTE(Tomike @ 2011 10 03, 00:13)
Mūsų švieži virtuvytė, trumpam pasirodau  4u.gif 


Abi virtuvės labai gražios. Kai pasižiūriu, tai atrodo ir tos norėčiau, ir tos... Nors imk ir visas pasigamink ir susistatyk pas save lotuliukas.gif


QUOTE(bardita @ 2011 10 02, 21:38)

mmm, mano svajoniu virtuve  wub.gif  wub.gif - butent tokias spalvytes ir pas save desiu  ax.gif o kokia cia sienele? Tiesiog dazai ar kokia plokste?


Kol kas ten dažomas tapetas. Naudoju apie 2-3 savaites, dar neapsinešė. Šiaip ateityje planuojam stiklą dėti.

Atsakyti
[quote=Tomike,2011 10 02, 23:13]
Mūsų švieži virtuvytė, trumpam pasirodau 4u.gif Esu labai patenkinta, ką pasibraižiau tą ir gavau. Tik dar nėra indaplovės tai skylė dabar akis bado unsure.gif

user posted image

Labai grazi virtuvyte. As taip pat norejau isdestyti virsutines virtuvinio spinteles, bet mane atkalbejo projektuotojas, nes sake, jog sudeginsim virsutines spinteles su halogenais. Arba negalesim laikyti atidarytu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Doly @ 2011 10 03, 09:28)

Labai grazi virtuvyte. As taip pat norejau isdestyti virsutines virtuvinio spinteles, bet mane atkalbejo projektuotojas, nes sake, jog sudeginsim virsutines spinteles su halogenais. Arba negalesim laikyti atidarytu smile.gif

taigi dabar ledu kokiu norit yra, nekaista jie taip rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2011 09 30, 16:54)
Reikia uzsakyti virtuvini tai kyla klausimu ,gerai kai yra su kuom pasitart ,ne vien su meistru  4u.gif .
Sakykit , o kur jus dedate mikrobanges ? Buvau sugalvojus slept i virsutine spintele, bet sako labai plati spintele gausis,net 40 cm,kai standartas apie 30-28 cm. Sako gali neatlaikyt varstai kai pilnai uzsikraus viskuom. Tai kaip is tikruju yra? rolleyes.gif
Mane domina irgi ta LED juosta po spintelem, kur ja galima nusipirkt ir kaip ji atrodo?


Mes darem imontuojama mikrobange apatinese spinteles, man patogu ir nemaiso...
Atsakyti
[quote=aksome,2011 09 30, 16:54]
Reikia uzsakyti virtuvini tai kyla klausimu ,gerai kai yra su kuom pasitart ,ne vien su meistru 4u.gif .
Sakykit , o kur jus dedate mikrobanges ? Buvau sugalvojus slept i virsutine spintele, bet sako labai plati spintele gausis,net 40 cm,kai standartas apie 30-28 cm. Sako gali neatlaikyt varstai kai pilnai uzsikraus viskuom. Tai kaip is tikruju yra? rolleyes.gif
Mane domina irgi ta LED juosta po spintelem, kur ja galima nusipirkt ir kaip ji atrodo?
[/quote]

Tada tarkites ir su meistrais keliais, o ne vienu biggrin.gif Kiek zinau daznai daro spinteles 40cm gylio jei deda mikrobange i uzdaroma spintele ir nebuna jokiu problemu. nesuprantu kokias problemas gali daryti varztuose? ju yra visokiu, tai ca jau baldininku rupestis atsirinkti tinkamus. Pas mane irgi visu virsutiniu spinteliu gylis 40cm, bet del imontuojamo gartraukio reikejo daryti toki gyli. Nors mikrobangei skyriau vieta virs orkaites i uzdaroma spintele, kuri dar gilesne rolleyes.gif
Pas mane yra LED juosta po spintelem, man labai patogu ir gerai apsviecia. Mano virtuves foto buvo ikelta praejusios temos paskutiniuose puslapiuose, parodyta kaip atrodo su apsvietimu ir be ax.gif


[quote=Doly,2011 10 03, 09:28]
[quote=Tomike,2011 10 02, 23:13]
Mūsų švieži virtuvytė, trumpam pasirodau 4u.gif Esu labai patenkinta, ką pasibraižiau tą ir gavau. Tik dar nėra indaplovės tai skylė dabar akis bado unsure.gif

user posted image

Labai grazi virtuvyte. As taip pat norejau isdestyti virsutines virtuvinio spinteles, bet mane atkalbejo projektuotojas, nes sake, jog sudeginsim virsutines spinteles su halogenais. Arba negalesim laikyti atidarytu smile.gif
[/quote]

Vien del elektros energijos sanaudu rinkciausi LED lemputes, o ne halogenus. O pagrindinis ju privalumas, kad nekaista thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vilimex: 03 spalio 2011 - 09:05
Ačiū už gražius žodelius mano virtuvytei wub.gif O kas dėl lempučių tai pas mus jos LEDinės ir tikrai niekas niekur nekaistai, juk jos tik 3 vatų g.gif O ir šiaip viršutinės spintelės tikrai nebus pagrindinio naudojimo, tad net nėra reikalo laikyt jų atidarytų.

Mane bandė atkalbėt daug kas dėl išdėstymo viršutinių spintelių, sako neturėsi lėkščių kur susidėt, nepatogu darinėt ir t.t. Bet svajonėse virtuvę jau buvau nusibraižiusi tad surizikavau ir dabar nė kiek nesigailiu. Man netgi labai patogu tokios spintelės. Vienintelis minusiukas tai kad stalčiai ne prie plautuvės kaip buvome įpratę, bet manau, kad čia tik priprast reiks ir viskas bus liux smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tomike @ 2011 10 03, 15:22)

Mane bandė atkalbėt daug kas dėl išdėstymo viršutinių spintelių, sako neturėsi lėkščių kur susidėt, nepatogu darinėt ir t.t. Bet svajonėse virtuvę jau buvau nusibraižiusi tad surizikavau ir dabar nė kiek nesigailiu. Man netgi labai patogu tokios spintelės. Vienintelis minusiukas tai kad stalčiai ne prie plautuvės kaip buvome įpratę, bet manau, kad čia tik priprast reiks ir viskas bus liux  smile.gif




4u.gif svarbu neišduoti savo svajonių - manęs irgi klausinėjo apie lėkštes, bet aš pasakiau kad laikysiu jas stalčiuje, dabar stalčiuose laikau puodus ir labai jiems ten gerai
Atsakyti

QUOTE(Tomike @ 2011 10 02, 22:13)
Mūsų švieži virtuvytė, trumpam pasirodau  4u.gif  Esu labai patenkinta, ką pasibraižiau tą ir gavau. Tik dar nėra indaplovės tai skylė dabar akis bado  unsure.gif

user posted image

O dėl mikrobangės tai mes ją barelyje įkurdinom  g.gif

user posted image

Ir man, ir man parodykite lens.gif Mano virtuviukė irgi mažytė, naudingos bet kokios idėjos blush2.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2011 10 03, 18:10)
4u.gif svarbu neišduoti savo svajonių - manęs irgi klausinėjo apie lėkštes, bet aš pasakiau kad laikysiu jas stalčiuje, dabar stalčiuose  laikau puodus  ir labai jiems ten gerai

drinks_cheers.gif nors ir labai taupau pinigelius unsure.gif bet labai norejau masyvo virtuvinio tai ir uzsisakiau tongue.gif dabar del savo svajones ant pripuciamo ciuzinio teks miegoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2011 10 03, 22:17)
drinks_cheers.gif  nors ir labai taupau pinigelius  unsure.gif bet labai norejau masyvo virtuvinio  tai ir uzsisakiau  tongue.gif  dabar del savo svajones ant pripuciamo ciuzinio teks miegoti  blush2.gif

Ir mums musu "svajone-virtuve" kainos 2-3 men laukimo. Kriaukle turime, kokia virikle elektrine gal nusipirksime, saldytuva atstos terasa biggrin.gif daugiau virtuveje - nieko, apart indu, nezinau kaip reikes isgyventi, bet jau sakiau kai turesime ir dar jei nenysivylsime darbu ir galutiniu rezultatu, tai miegosiu ant darbastalio biggrin.gif irenginejant buta, man tik virtuve svarbiausia wub.gif
Atsakyti