Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai ir viskas, kas joje svarbu

Pasirodau ir as savo virtuve. Esu patenkinta absoliuciai viskuo thumbup.gif Gaminciau ir gaminciau smile.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2011 10 01, 18:49)
Pasirodau ir as savo virtuve. Esu patenkinta absoliuciai viskuo thumbup.gif Gaminciau ir gaminciau smile.gif




sveikinu 4u.gif didelis džiaugsmas kai viskas patinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2011 10 01, 18:49)
Pasirodau ir as savo virtuve. Esu patenkinta absoliuciai viskuo thumbup.gif Gaminciau ir gaminciau smile.gif

labai grazi, tik atrodo kad kriaukle toli nuo virykles smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2011 10 01, 18:49)
Pasirodau ir as savo virtuve. Esu patenkinta absoliuciai viskuo thumbup.gif Gaminciau ir gaminciau smile.gif



Grazu thumbup.gif

O kokie cia jos ismatavimai?
Atsakyti
QUOTE(Liniuka @ 2011 10 01, 17:49)
Pasirodau ir as savo virtuve. Esu patenkinta absoliuciai viskuo thumbup.gif Gaminciau ir gaminciau smile.gif

Graži virtuvė 4u.gif Kas gamino?
Atsakyti
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 09 30, 09:44)
Melodijau, ar jūs pats esate projektuotojas, baldų gamintojas ar pan?

Mane irgi domina mirksiukas.gif Galima į až blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(aksome @ 2011 09 30, 16:54)
Reikia uzsakyti virtuvini tai kyla klausimu ,gerai kai yra su kuom pasitart ,ne vien su meistru  4u.gif .
Sakykit , o kur jus dedate mikrobanges ? Buvau sugalvojus slept i virsutine spintele, bet sako labai plati spintele gausis,net 40 cm,kai standartas apie 30-28 cm. Sako gali neatlaikyt varstai kai pilnai uzsikraus viskuom. Tai kaip is tikruju yra? rolleyes.gif
Mane domina irgi ta LED juosta po spintelem, kur ja galima nusipirkt ir kaip ji atrodo?

Sveikutes 4u.gif
user posted image
Va musu mikrobange, spinteles gylis 30, o apatine lentynele uzapvalinta ir yra 35 cm, vietos pakanka ir netrukdo. Dabar arteja virtuvinio gaminimo metas i namuka, tai slepsiu po durelemis. Bet ji man butina 4u.gif
Tiesa dabar mikrobange ten jau kabo apie 7 metus ir krist mano ziniom nesiruosia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salamandra07: 02 spalio 2011 - 18:38
Labai aciu visiems uz komentarus. Mastau tik kokia sienele daryt, kad butu patogu valyt g.gif
QUOTE(Eljerny @ 2011 09 30, 00:13)
Nera simetrijos virsutiniu spinteliu.


butent ir noriu asimetrijos, o kad ne visas virsus butu vien spinteles ir vienodo aukscio...
QUOTE(Geltonazuvis @ 2011 09 30, 08:37)
Sveikos, rodausi savo virtuvę:
user posted image

Pas mus apšvietime halogenai, bet prašovėm, per tamsu... Dar nesugalvojom, kaip spręsim šią bėdą  g.gif

mmm, mano svajoniu virtuve wub.gif wub.gif - butent tokias spalvytes ir pas save desiu ax.gif o kokia cia sienele? Tiesiog dazai ar kokia plokste?

QUOTE(Upokšnis @ 2011 09 30, 08:37)
Viršutines spinteles daryčiau per visą sieną, įmontuojamą gartraukį, po kriaukle vienas dureles, o ne dvejas, ir kaitlentę traukčiau virš stalčių, kad nebūtų per vidurį stalčių sujungimo.

o as per visa siena nenoriu, kur tuscia vieta mastau kabinti stilingus remelius... del dureliu po kraiukle, gal ir gera mintis g.gif o ir apie stalciu sujungima nepamasciau, tai gali buti trukdis viryklei ar tiesiog sakot butu graziau det kaitlente ne per sujungima?

Spinteles pakabinamos ne iki lubu, ten dar bus tarpas iki pazemintu lubu su halogenais..
Atsakyti
QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 09 29, 14:31)
Būtų įdomu komentarai ir tų, kas turi visai baltus akmens masės stalviršius, dėl priežiūros. Dėl dėmių, jų nuvalymo? Ar nekyla problemų?


mums uzsakinejant balta stalvirsi daug kas atkalbinejo...bet...prie savo tamsiu baldu norejau butent balto stalvirsio...ir galiu patvirtint,kad kavos ar vyno deme jei ir paliks per nakti ,kita ryta tikrai issivalys 4u.gif na nezinau,bent jau as nesigailiu nei laso,kad dejau balta,esu labai patenkinta smile.gif


QUOTE(pavasarine skrybelaite @ 2011 09 30, 10:44)
Į kraštutinumus nepuolu  4u.gif , tiesiog turiu dabar vieną klientą, kurio interjero koncepcija "baltas" interjeras, tad stalviršis tikrai bus labai šviesus. Norėjau daugiau informacijos iš tų, kurie turi su tokiais stalviršiais gyvenimiškos praktikos  ax.gif

Melodijau, ar jūs pats esate projektuotojas, baldų gamintojas ar pan?


mano gyvenimiska praktika su tokiu stalvirsiu jau daugiau nei puse metu ir nieko labai neigiamo negaliu apie juos pasakyti mirksiukas.gif

QUOTE(Eljerny @ 2011 09 30, 18:22)
drinks_cheers.gif apie ta pati kalbam, taip ant margo paviesiaus, maziau matosi dulkes, trupiniai ir pan. Bet man negrazu, kiekvienam savo, siuo metu uzsisakiau "krastutinuma" tamsiai ruda, galbut po metu noresiu margo, bet dabar norejau butent tamsaus stalvirsio. Kaip sakot, man patinka svaresne virtuve, grieztai ir minimaliai, todel balta-ruda, be jokiu stiklu spintelese, be rankeneliu, jokiu kabiklu ranksluosciams (gal del sito iskyls problemu, kai nebus kur deti, bet nenoriu tam skirti vietos).



as lygiai toki pat vaizda buvau susidariusi,kai rinkomes virtuvini smile.gif tik dejom rankeneles(snapelius) ir spinteliu virsaus smile.gif tiesa pasakius puse rankeneliu dar teturim,meistras uzdelse biggrin.gif na bet gyventi galima....
Atsakyti
Mūsų švieži virtuvytė, trumpam pasirodau 4u.gif Esu labai patenkinta, ką pasibraižiau tą ir gavau. Tik dar nėra indaplovės tai skylė dabar akis bado unsure.gif

user posted image

O dėl mikrobangės tai mes ją barelyje įkurdinom g.gif

user posted image


Atsakyti
Tomike, daili virtuvikė thumbup.gif Gražiai spalvikes susiderinai. Viršutinės ir paprastos durelės būtų neprastai žiūrėjęsi, bet čia jau individualus reikalas... Tokiam gan mažam plote tikrai šauniai susidėliojai. Dujinis paviršius Whirlpool jei gerai įžiūriu? Tokį patį žiūrinėjuos ir sau...
Atsakyti
Labai nemėgstu kampiniu virtuvių, man labai gražu vienoje eilėje, o ir vietos labai sutaupėm mūsų atveju smile.gif Labai bijojom kaip susitalpinsim visus daiktus, bet labai puikiai viskas sutilpo ir dar laisvos vietos truputį liko biggrin.gif

Kadangi virtuvę nuo svetainės skiria tik arka tai nusprendėm dar ir barelį įsitaisyt, nors kai jau baldai buvo gaminami pradėjau abejot ar neužsigriozdinsim virtuvės, bet vietos jis labai nedaug užima o ir puikiai pasitarnavo mikrobangei pasidėt ir dar daiktų nemažai sutalpinom thumbup.gif Tiesa dar trūksta virtuvės stalo, kuriam vietos virtuvėje taip pat dar liko biggrin.gif

O kaitlėntė tai Elektroliux, orkaitė taip pat 4u.gif
Atsakyti