Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Tina* @ 2012 01 05, 13:48)
Merginos, 'Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema' uzvesta ar as nerandu?  g.gif


na lyg ir nežvesta
Atsakyti
Kas imsis sio darbo? as graziu foto neturiu temos pradziai.
Atsakyti
Jei nepyksit ėmiau ir užvedžiau naują temutę pradžią iš senosios nukopijavusi blush2.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakyma...
Atsakyti
nu nesuprantu dabar truputi...skaiciau skaiciau jei vazonelyje yra laseliu tai vadinasi vandens kaip ir uztenka, bet 1 is 3 kurios auga ant to paties lango lapai susirauksleje....????
Atsakyti
Gal kas pasakytu kokios geriausios trasos? Aciu
Atsakyti
QUOTE(vertigo @ 2012 01 07, 08:57)
Gal kas pasakytu kokios geriausios trasos? Aciu


antras puslapis, teks pačiai atsirinkti

QUOTE(Merii @ 2011 09 23, 09:12)
Atsakyti
ar reikia ziema jas tresti? g.gif nes ji man pradejo leisti ir nauja ziestebi ir ant seno ziedus,ir dar lapa isleido,noriu kad jai nieko netruktu kad jau taip mane nudziugino thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Myliugele @ 2012 01 07, 14:13)
ar reikia ziema jas tresti?  g.gif nes ji man pradejo leisti ir nauja ziestebi ir ant seno ziedus,ir dar lapa isleido,noriu kad jai nieko netruktu kad jau taip mane nudziugino  thumbup.gif  lotuliukas.gif


Jeigu jau viską išleido, tai tiesiog prižiūrėkite taip, kaip iki šiol-
Atsakyti
Labas,
pirmame psl esancia info apie orchideju ligas nelabai suprantu (ru nemoku sad.gif )
jei kartais kartojuos del klausimo, tai arba neradau ats, arba nelabai gerai ieskojau...bandziau nufotografuot mano beda, "spuogeliai" ant lapeliu...laistau orchideja su akvariumo vandeniu, ar gali buti kad jis kenkia? g.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2012 01 08, 14:14)
Labas,
pirmame psl esancia info apie orchideju ligas nelabai suprantu (ru nemoku sad.gif )
jei kartais kartojuos del klausimo, tai arba neradau ats, arba nelabai gerai ieskojau...bandziau nufotografuot mano beda, "spuogeliai" ant lapeliu...laistau  orchideja su akvariumo vandeniu, ar gali buti kad jis kenkia? g.gif


Kenkėjai čia. 6-štam temos puslapyje rasite atsakymą.
Atsakyti
QUOTE(Emila @ 2012 01 08, 20:37)
Kenkėjai čia. 6-štam temos puslapyje rasite atsakymą.

DIDELIS ACIU UZ ATSAKYMA, EINU NAIKINT TU PARAZITU
Atsakyti