Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

dekoju uz pagalba 4u.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif

Gal padėsit man bent sužinot, kas mano orchidėjai atsitiko unsure.gif Pirkau ją prieš porą mėnesių ir po poros savaičių nukrito du lapai, o šiandien laistant nukrito ir paskutiniai du likusieji.. Teisiog iškrito palenkus vazonėlį. Pažiūrėjau ir pasirodo, kad jie nupuvo blink.gif tiesiog iš tos vietos kur lapai auga. Pati gelė žydi, ir dar naujus žiedus krauna. Ką man dabar daryt su ja? ar jau teks nužydėjus išmest, ar dar galima kažkaip išsaugot? Neįsivaizduoju kaip jie sugebėjo nupūt pas mane, gėlę laisčiau kas tris savaites unsure.gif
Atsakyti
Kiek žinau, norint bandyt išsaugot augalą, reikia kirpti žiedstiebius, neleisti žydėti, kad jėgų neeiktvotų.

O toliau nesupratau, ar liko dar koks lapas? Gal nuotrauką įmesite?
Atsakyti
Neliko nei vieno lapo. Nežinau ar iš foto kažką pamatysit, bet įmetu.
Va matosi kur buvo lapai..
user posted image

O čia taip dabar gelė atrodo
user posted image
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 12 21, 17:38)
Neliko nei vieno lapo. Nežinau ar iš foto kažką pamatysit, bet įmetu.
Va matosi kur buvo lapai..
user posted image

O čia taip dabar gelė atrodo
user posted image

o kaip jus ja laistet?jei per virsu,tai gali but kad ten tarp lapu patekdavo vandens ir jis supuvo,man bent jau taip buvo smile.gif
Atsakyti
Aha per viršų. Net nebūčiau pagalvojus, kad ant lapų negalima liet ax.gif O tai ką dabar man daryt? nieko?
Atsakyti
QUOTE(TimbaLimba @ 2011 12 21, 18:15)
Aha per viršų. Net nebūčiau pagalvojus, kad ant lapų negalima liet ax.gif  O tai ką dabar man daryt? nieko?

geriausia orches mirkyti ir laikyti 20min,tada tikrai nesupudysit smile.gif as laikiau ji toki koks pas jus be lapu,ziurekit gal dar pats viduriukas nesupuves,bet buna stebuklu ir salia pradeda auginti vaikiuka,neskubekit ismest smile.gif reciau laistikit,ir tik mirkykit gelytes 4u.gif dar matau saknys neblogos,tai tikrai laukit gal atzydejes,isleis nauja augliuka 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jele25: 21 gruodžio 2011 - 18:25
QUOTE(jele25 @ 2011 12 21, 19:24)
geriausia orches mirkyti ir laikyti 20min,tada tikrai nesupudysit smile.gif as laikiau ji toki koks pas jus be lapu,ziurekit gal dar pats viduriukas nesupuves,bet buna stebuklu ir salia pradeda auginti vaikiuka,neskubekit ismest smile.gif reciau laistikit,ir tik mirkykit gelytes 4u.gif dar matau saknys neblogos,tai tikrai laukit gal atzydejes,isleis nauja augliuka 4u.gif


Nu žiūrėsiu, nemesiu dar gi žydi biggrin.gif tegul būna, gal sugalvos išsigydyt smile.gif
Ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Bet ar verta leisti jai toliau žydėti? Gi visas jėgas žiedam atiduoda unsure.gif
O šaknis tikrinot? Gal paviršiuj jos sveikos, o viduj taip pat pažeistos puvinio? Gal tokią tikslinga būtų į reanimaciją "guldyt"?
Nežinau, gal labiau patyrusios dar ką patars ax.gif
Atsakyti
TimbaLimba,

Man panašu į batkerinį puvinį. Izoliuokit gėlę nuo kitų, nes gali apkrėsti. Jei tai tikrai jis, tai gėlei kaput... Yra maža galimybė išsaugoti, reikia apdoroti fungicidu.
Atsakyti
merginos,patarkit ka daryt,turiu dvi vandas,bet vis jos lapai gelsta ir krenta,galvoju gal dregmes joms per mazai smile.gif tai galvoju gal jas pasodint i substrata?tik va nezinau kaip? g.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2011 12 22, 17:22)
merginos,patarkit ka daryt,turiu dvi vandas,bet vis jos lapai gelsta ir krenta

http://www.orchids.l....php?f=32&t=739
Atsakyti