Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Isdykelle @ 2011 12 04, 13:08)
O čia tai geras  thumbup.gif  Tai gal vis dėl to nupjaut tą žiedkotį su keikiu ir pamerkt, tokiu atveju gal mamytę išgelbėčiau g.gif


aš nepjaučiau. keikis ant motininio augalo gali metus ir daugiau šaknų neleisti, tai ar išgyvens jis tiek pamerktas į vandenį mastau.gif na bet panašu, kad padarysi savaip, nei mes su Merii sakom smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 12 04, 13:12)
aš nepjaučiau. keikis ant motininio augalo gali metus ir daugiau šaknų neleisti, tai ar išgyvens jis tiek pamerktas į vandenį mastau.gif na bet panašu, kad padarysi savaip, nei mes su Merii sakom smile.gif

Na nepjausiu, vis dėl to Jūs daugiau patirties turit nei aš blush2.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri galetu ma padeti ir patarti, kad negerai mano orchidejai g.gif viena orchideja sukrove ziedus ant stiebuko, bet siandien ziuriu, kad dar net neissiskleide jie pradejo geltonuoti verysad.gif kas cia gali buti? vieta visada patikdavo g.gif
Atsakyti
gal paskaitykit tema nors pora lapu atgal? kas antra augintoja siuo metu tuo skundziasi, tad jau ne karta buvo ivardintos visos priezastys ir priemones to isvengti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(borjomi @ 2011 12 05, 21:40)
gal paskaitykit tema nors pora lapu atgal? kas antra augintoja siuo metu tuo skundziasi, tad jau ne karta buvo ivardintos visos priezastys ir priemones to isvengti  4u.gif

aciu blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas.nusipirkau nuzydejusia nukainota Miltonia. Lapeliai siek tiek gelsteleje. Kaip man su ja elgtis,ar persodinti?vazonas nepermatomas,tai neaisku kokios saknys.
taippat ir Oncidiuma nukainota pirkau.lapai normalus,nuzydejusi. Kaip su ja daryti?persodinti?
Lauksiu patarimu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(auksine-lelija @ 2011 12 08, 15:00)
Labas.nusipirkau nuzydejusia nukainota Miltonia. Lapeliai siek tiek gelsteleje. Kaip man su ja elgtis,ar persodinti?vazonas nepermatomas,tai neaisku kokios saknys.
taippat ir Oncidiuma nukainota pirkau.lapai normalus,nuzydejusi. Kaip su ja daryti?persodinti?
Lauksiu patarimu  4u.gif


nieko nedarykit iki pavasario, neperliekit.
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 12 08, 15:13)
nieko nedarykit iki pavasario, neperliekit.

dekui. O nuzydejusius ziedus su stiebu galima nupjauti iki apacios?
Atsakyti
QUOTE(auksine-lelija @ 2011 12 08, 16:28)
dekui. O nuzydejusius ziedus su stiebu galima nupjauti iki apacios?


taip
Atsakyti
QUOTE(*Mamis* @ 2011 12 05, 22:35)
sveikos, gal kuri galetu ma padeti ir patarti, kad negerai mano orchidejai  g.gif  viena orchideja sukrove ziedus ant stiebuko, bet siandien ziuriu, kad dar net neissiskleide jie pradejo geltonuoti  verysad.gif  kas cia gali buti? vieta visada patikdavo  g.gif

mums tas pats doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo galika: 09 gruodžio 2011 - 15:33
Apie orchidėjų priežiūros ypatumus žiemos laikotarpiu vilnietės galės išgirsti sekmadienį atvykusios į seminarą mirksiukas.gif Visa informacija apie seminarą 4u.gif
Atsakyti
Šiandien parduotuvėje užmačiau nukainuotą raibuolę (nepasakyčiau kad jau labai ir pigi kaip nukainuota - 30Lt), bet vos paėmus už lapo ji išsikėlė iš substrato. Menkai jose nusimanau, bet pasirodė, kad šaknys nupuvę, o naujų gal tik maži centimetriniai stimburiukai kyšo. Išsigandau ir gėlytės nepirkau. Vat dabar ir iškilo klausimukas - įmanoma tokį augaliuką reanimuot ar jau be šansų?
Atsakyti