Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(rimute7 @ 2011 11 29, 17:29)
Sveika. Mamos phalikas augino keikį, tai jis sukrovė žiedus. Atsargiai nupjovėm, pasodinom, o jis toliau žydi thumbup.gif . Dabar žiedai jau nuvyto, tačiau ant to pačio žiedstiebio pradėjo leisti naujus pumpurus smile.gif . Taigi žydi nuo "vaikiško" amžiaus  wub.gif

Va kaip čia įdomiai. ax.gif Aš galvojau gal kokius metelius reikia laukti.. g.gif Ir tiek jau laukiu verysad.gif
Atsakyti
Gal su keikiais kaip kitaip, nes aš turiu falenopsį, visiškai mažuliukas dar, tai jam 3-4 metai iki žydėjimo amžiaus.
Atsakyti
Aš jį prieš metus nusiskyniau nuo žiedstiebio, buvo su nemažom šaknelėm, įsodinau į substratą ir auga iki šiol. Matosi, kad mažesnis nei 3 metų falenopsiai, bet vis tiek atrodo, kad jau galėtų žydėti.. ax.gif Šeštą lapą pusiau išleido smile.gif
Atsakyti
[quote=Isdykelle,2011 11 29, 17:53]
Aš jį prieš metus nusiskyniau ...


Pas mamą tuo pat metu augo irgi 2 keikiai, tai jos dar nepanašu, kad norėtų žydėt. O maniškis vat, "pas mamytę" būdamas dar pražydo bigsmile.gif . Taip sakant, su nenukirpta virkštele mirksiukas.gif
Atsakyti
Gera vakara visoms gelininkems 4u.gif
Is karto atsiprasau, jei apie tai buvo kazada kalbeta, bet as arba ieskot nemoku, arba neradau. Gavau dovanu orchideja, bet man kazkokie neaiskus jos ziedai.. Niekada mano kitos gelytes jokiu ligu neturejo, todel bijau uzkrest..
Sakykit, mielosios, ar cia kokia liga ar kenkejai puola, o gal nieko tokio?..
user posted image

Uploaded with ImageShack.us

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
mazhas,

dėmės ant žiedų gali būti dėl įvairių priežaščių. Pas mane taip pat viena juodais taškeliais. Jau tokią gavau gal prieš 4mėn. Bet jai nieko, gyvena sau, neseniai nužydėjo. Gali būti, kad ant žiedų drėgmė per ilgai užsistovėjo, dar skaičiau, kad gali būti ir grybelis. Pastaruoju atveju, tai jau nekas...
Atsakyti
Man tai panašu į nudegimus nuo kieto vandens. g.gif
Atsakyti
QUOTE(mazhas @ 2011 11 29, 19:01)
Sakykit, mielosios, ar cia kokia liga ar kenkejai puola, o gal nieko tokio?..


nieko tokio smile.gif pas daugumą gėlių iš PC galima tą patį pastebėt. būna nupurškia trąšom ar kaip minėta vandeniu ir nudegina
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 11 29, 17:40)
Ieškojau atsakymo internete, bet gaila neradau... Gal kas žinot, kokio amžiaus falenopsiai pradeda žydėti?


Pas mane vienas falenopsis yra išleidęs atžalą iš šaknų. Tai štai, nuo to laiko, kai pastebėjau augantį "mikro-nežinia-ką", po beveik lygiai 2,5 metų pamačiau ir besikalantį žeidstiebį. Tuoj žydėsim smile.gif
Atsakyti
Aciu uz atsakymus del mano demiuotu zieduku. .
ir dar kai kas, kas mane domina..
Apdejau savo grozius kiminiukais.. Vakar apdejau slapiais, tai sian jau jie sausi sausi.. Tai juos sausus iki kito liejimo laikyt, ar kasdien apipurkst vandeniuku ? ax.gif
Aciu is anksto 4u.gif
Atsakyti
Na man irgi pradėjo nesisekti su savo gražuolėm verysad.gif Kai jau galvojau, kad išmokau jas auginti - pradėjo mesti pumpurus ! cry.gif Pernai per žiemą labai gerai išlaikiau, žydėjo ir džiugino visus. Kai tik pradėjau jas auginti, prieš kelis metus, tai gal kokias 3 numarinau, pakol išmokau jas prižiūrėti. Aš jas perlaistydavau, vienžo permylėdavau blush2.gif Bet kai jau tikrai galvojau, kad išmokau, še tau kad nori - krenta pumpurėliai cray.gif
Šaknys tikrai gražios, neperliejau tikrai. Per mažai drėgmės - irgi ne, gražios drėgnos šaknytės, tręšiu kas antrą laisymą ar rečiau, kaip kada, rytais papurškiu. Na žodžiu nebežinau ką daryt doh.gif Pagelbėkit jei galit verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dulyte @ 2011 12 01, 17:30)
Na man irgi pradėjo nesisekti su savo gražuolėm verysad.gif  Kai jau galvojau, kad išmokau jas auginti - pradėjo mesti pumpurus ! cry.gif Pernai per žiemą labai gerai išlaikiau, žydėjo ir džiugino visus. Kai tik pradėjau jas auginti, prieš kelis metus, tai gal kokias 3 numarinau, pakol išmokau jas prižiūrėti. Aš jas perlaistydavau, vienžo permylėdavau blush2.gif  Bet kai jau tikrai galvojau, kad išmokau, še tau kad nori - krenta pumpurėliai cray.gif
Šaknys tikrai gražios, neperliejau tikrai. Per mažai drėgmės - irgi ne, gražios drėgnos šaknytės, tręšiu kas antrą laisymą ar rečiau, kaip kada, rytais papurškiu. Na žodžiu nebežinau ką daryt  doh.gif Pagelbėkit jei galit  verysad.gif

Mažai šviesos gal. smile.gif Gal vis dėl to pats oras sausas, orientuokis pagal orines šaknis. Gal skersvėjo gavo netyčia.. smile.gif
Atsakyti