Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(ikkuna @ 2011 11 11, 15:03)
WWWitch, labai gražūs baltieji žiedeliai  thumbup.gif


Dar nuo to zydejimo liko kelio gelytes, o ji vel naujus stiebus leidzia, jau planavau ja persodinti, o dabar vel reikes laukti sad.gif Bijau, kad ji vazona neapvirstu g.gif
Atsakyti
Šiaip rašo, kad Phal nebijo tų persodinimų, kai žydi, lyg nėra jie tokie jautrūs. Persodinkit arba gal tada vazoną ilgam atremkit biggrin.gif
Atsakyti
WWWitch, aš tavo vietoj tos baltos gražuolės neliesčiau, jai žiauriai gerai taip ore kabėt, jei būtų blogai- nežydėtų taip nuostabiai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 11 11, 20:38)
WWWitch, aš tavo vietoj tos baltos gražuolės neliesčiau, jai žiauriai gerai taip ore kabėt, jei būtų blogai- nežydėtų taip nuostabiai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Manau tikrai gerai jai pas mane smile.gif
Tik bijau, kad kuria diena ji iskris is vazono sad.gif
Atsakyti
Atvažiuokit į seminarą Kaune, vesiu praktinį užsiėmimą, sodinsiu vandą į žieves, atsakinėsiu į klausimus.
Tiesa, apie ligas nieko nžn, nes mano vandos neserga, pfu pfu..
Atsakyti
Kaip teisingiausia nukirpti apipuvusią šaknį? Visą iki pat gėlės ar tik iki sveikos vietos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 11 14, 11:00)
Kaip teisingiausia nukirpti apipuvusią šaknį? Visą iki pat gėlės ar tik iki sveikos vietos?  g.gif


iki sveikos vietos
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2011 11 14, 09:05)
Atvažiuokit į seminarą Kaune, vesiu praktinį užsiėmimą, sodinsiu vandą į žieves, atsakinėsiu į klausimus.
Tiesa, apie ligas nieko nžn, nes mano vandos neserga, pfu pfu..

as noriu suzinoti apie orchidejas daugiau ir uzsiregistravau i seminara, bet norejau paklausti ten vien tik apie vandas kalbesit ? g.gif
Atsakyti
sveikutes,uzpuole mano orchideja kazkokie balti vabaliukai,bet tik per saknis laksto,gal zinot,kas tai galetu but ir kaip isnaikinti?
Atsakyti
QUOTE(Gabriell'e @ 2011 11 14, 12:09)
as noriu suzinoti apie orchidejas daugiau ir uzsiregistravau i seminara, bet norejau paklausti ten vien tik apie vandas kalbesit ? g.gif

Tikrai ne vien apie vandas 4u.gif Kalbėsime ir bendrai apie orchidėjų priežiūros žiemą ypatumus, o atsakinėsime į klausimus apie visas orchidėjas, nebijokite klausti, jei turite kokių rūpestėlių drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kam reikia kiminų puiki proga šiandien įsigyti perpus pigiau:

www.orchidejos.lt
Atsakyti
Gal kam taip buvo? Mano grazuole uzaugino "vaika" virsuje stiebo dar vasara, as jau kad apsidziaugiau-laukiu saknu thumbup.gif o ji man 8 ziedus sukrove ir zydejo visa vasara wub.gif atrode ispudingai thumbup.gif thumbup.gif na galvoju kai jau numes ziedus, tai jau saknis leis thumbup.gif ir vel nieko sedi dabar verysad.gif leidzia dar nauja ziedstiebi, ant antro ziedkocio dar krauna papildomus pumpuriukas, o vaikiukas miega g.gif Gal kas zinot ar ilgai taip gali trukti? Nes kaip suprantu be saknyciu negalima atskirti? Nors viena drauge taip patarinejo doh.gif atseit vandeny isleis, bet as tokios info niekur neradau g.gif
Atsakyti