Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Isdykelle @ 2011 11 08, 20:40)
Per kiek laiko miltoniopsis (be šaknų) turėtų išleisti bent vieną šaknį? g.gif

Na čia jau priklauso, nuo vietos kuriame jis auga, ir nuo priežasties kas jam buvo atsitikę, ir kodėl jis neteko šaknų. Šiaip Miltoniopsiai greit leidžia šaknys kai yra sveiki, pas mano drauge tai labai dažnai išleidžia šaknų, bet taigi yra labai daug skirtingu atvejų.
Atsakyti
QUOTE(M@rgo @ 2011 11 08, 19:56)
Na čia jau priklauso, nuo vietos kuriame jis auga, ir nuo priežasties kas jam buvo atsitikę, ir kodėl jis neteko šaknų. Šiaip Miltoniopsiai greit leidžia šaknys kai yra sveiki, pas mano drauge tai labai dažnai išleidžia  šaknų, bet taigi yra labai daug skirtingu atvejų.

Spalio 26 dieną nusipirkau nukainotą, pasirodo visos šaknys nupuvusios. doh.gif Tai visas nukarpiau ir įkišau į reanimatorių. Dvi savaites ten tupi; lapai gražūs, žali, tiesūs, jokių raukšlėjimųsi. Tik va niekaip pirmųjų šaknų nesulaukiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 11 08, 21:04)
Spalio 26 dieną nusipirkau nukainotą, pasirodo visos šaknys nupuvusios. doh.gif  Tai visas nukarpiau ir įkišau į reanimatorių. Dvi savaites ten tupi; lapai gražūs, žali, tiesūs, jokių raukšlėjimųsi. Tik va niekaip pirmųjų šaknų nesulaukiu g.gif

Na dar nedaug laiko praėjo, po tokios diagnozės nėra ko tikėtis greitu rezultatu, jei lapai gražus sveiki manau pradės kaltis ir pirmosios šakneles, reikia laukti, daugiau dregmės, šviesos, ir turėtu jau greitai pasirodyti. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ledinukas90 @ 2011 11 08, 18:11)
baisu numarinti toki grozi.. blink.gif


linkiu kuo didžiausios sėkmės prijaukinant miltoniopsį

QUOTE(Isdykelle @ 2011 11 08, 19:40)
Per kiek laiko miltoniopsis (be šaknų) turėtų išleisti bent vieną šaknį? g.gif


manau, greičiau naują auginį išleis nei šaknį mastau.gif
Papildyta:
QUOTE(ambicija @ 2011 11 08, 19:45)
Atėmiau iš mamos orchidėjas, mėginsiu atgaivinti, tik va dabar kiek ieškojau info apie rūšis tai dar abejoju dėl dešiniosios, kadangi žiedų nematyt. Zigopetalas? g.gif


tikrai ne schmoll.gif atrodo, kažkas iš odontoglossum hibridų
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 11 08, 20:30)
linkiu kuo didžiausios sėkmės prijaukinant miltoniopsį

Man pritruko sekmes doh.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 11 08, 21:48)
Man pritruko sekmes doh.gif

man taip pat... unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(chuchundra @ 2011 11 08, 21:48)
Man pritruko sekmes doh.gif

Tai jei jums prisijaukint nepavyko, tai vadinasi man nėra ko svajot apie prikėlimą. schmoll.gif Dar nebuvau laikiusi gėlės visiškai be šaknų. O čia dar miltoniopsis... doh.gif
Atsakyti
Mano vargšės orchidėjos trys lapai nudžiūvę iki pusės, viename nuo nudžiūvusios pusės kyla tokia tamsiai žalia dėmė. Jau tiems lapams mirtis, kaip juos nupjaut teisingai? Nežinau kaip skaičiuojas, bet sudžiūvęs pirmas (jauniausias), trečias lyg ir penktas g.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 11 08, 23:59)
Mano vargšės orchidėjos trys lapai nudžiūvę iki pusės, viename nuo nudžiūvusios pusės kyla tokia tamsiai žalia dėmė. Jau tiems lapams mirtis, kaip juos nupjaut teisingai? Nežinau kaip skaičiuojas, bet sudžiūvęs pirmas (jauniausias), trečias lyg ir penktas  g.gif


panašu į bakterinį puvinį, bet be nuotraukos negaliu teigti.. pjauti iki sveikos vietos ir dezinfekuoti
Atsakyti
laba diena, reikia pagalbos, mano orchidejoms verkiant reikia persodinimo, bet jos man nenustoja vis leisti naujus uglius? jau taip pries gera menesi dziaugiausi kad visos nuzydejo, kad va ateis pavasaris ir persodinsiu, o dabar vel kiekviena beveik po 3 naujus uzglius leidzia (ar kaip jie vadinasi). o ju saknys jau net is vazonu dugnu islipusios.
nezinau nei ka daryti, laukti vel kol perzydes, ar atsargiai isimti is vazonu, ar nieko tokio, jei jos toliau bus ankstame vazone.
kazkaip joms labai itiko mano si palange unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Jaunutia @ 2011 11 11, 09:57)
laba diena, reikia pagalbos, mano orchidejoms verkiant reikia persodinimo, bet jos man nenustoja vis leisti naujus uglius? jau taip pries gera menesi dziaugiausi kad visos nuzydejo, kad va ateis pavasaris ir persodinsiu, o dabar vel kiekviena beveik po 3 naujus uzglius leidzia (ar kaip jie vadinasi). o ju saknys jau net is vazonu dugnu islipusios.
nezinau nei ka daryti, laukti vel kol perzydes, ar atsargiai isimti is vazonu, ar nieko tokio, jei jos toliau bus ankstame vazone.
kazkaip joms labai itiko mano si palange  unsure.gif


šiaip, nieko tokio, juk matot, kad gerai joms smile.gif jei labai norit persodinti, manau nieko joms nenutiks, jei atsargiai išimsite iš vazono, nepažeisdama šaknų, o jei šaknys labai išlindusios iš vazono ir neįmanoma paprastai išimti, vazoną galima sukarpyti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 11 lapkričio 2011 - 10:05
QUOTE(zuzla @ 2011 11 11, 10:05)
šiaip, nieko tokio, juk matot, kad gerai joms smile.gif jei labai norit persodinti, manau nieko joms nenutiks, jei atsargiai išimsite iš vazono, nepažeisdama šaknų, o jei šaknys labai išlindusios iš vazono ir neįmanoma paprastai išimti, vazoną galima sukarpyti

tai as taip ir galvoju, kad karpysiu vazona, nes kitaip niekaip neisimsiu.

bet va nesugebu susidraugauti su Oncidium. virs vazono labai daug rudu saknu. cia jau jos nupuvusios, ar aplamai ju ten neturi buti, ar kaip?
Atsakyti