Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Isdykelle @ 2011 09 24, 21:11)
Labai džiaugiuosi už Jumis  4u.gif wink.gif)) Aš jau tris metus laukiu žiedų iš trijų falenopsių.  ax.gif


Aciu! ax.gif Na, nenoriu girtis, bet kol kas visi mano nopsiai (kaip as jas vadinu) zydi intensyviai. smile.gif Dvi grazuoles pries ne pilna menesi numete ziedus ir vel atvere akeles ir leidzia naujus ziedynus. Sakiau galiu falenopsiu reabilitacijos klinika atidaryt. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dziuste @ 2011 09 24, 23:28)
Aciu!  ax.gif Na, nenoriu girtis, bet kol kas visi mano nopsiai (kaip as jas vadinu) zydi intensyviai. smile.gif Dvi grazuoles pries ne pilna menesi numete ziedus ir vel atvere akeles ir leidzia naujus ziedynus. Sakiau galiu falenopsiu reabilitacijos klinika atidaryt.  lotuliukas.gif

Tai turbūt ir maniškės pas Jus pražydėtų lotuliukas.gif Pas mano sesę vis žydi ir žydi, o langai į tą pačią pusę. Turbūt per šilta mano namuose g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 09 25, 11:14)
Tai turbūt ir maniškės pas Jus pražydėtų  lotuliukas.gif Pas mano sesę vis žydi ir žydi, o  langai į tą pačią pusę. Turbūt per šilta mano namuose  g.gif


Visko gali buti. lotuliukas.gif o kiek tas silta pas Jus? nes pas mane visa vasara tai klaikiai karsta ir tvanku buvo, kai ziema - priesingai, ganetinai salta, bet gi va, joms kaip ir tinka. g.gif
Atsakyti
štai kokią spec. augalams led šviestuvą pasikabinau virš gėlių stovo unsure.gif Kol kas papildomai apšviečia tik keturias valandas. žiūrėsiu ar pasiteisins investicija.
Atsakyti
Sveikutes,nusipirkau orchideja(nukainuota),bet nezinau ji man kaip 2 butu vienam,gal reikia atskirti?ir ar persodinant reikia nukirpti sausus stiebus?ir jei taip- iki kur,iki pat apacios?user posted image
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2011 09 24, 09:41)
1. gal falenopsi kuri ruosiuosi persodint reiktu jau db isimt ismirkyt fungicide ir palaukt pora dienu tegu tuscias dziuna vazonelyje? nes jis labai stipriai, ziauriai perlaistytas, apauges grybu, vazonelio apacia pasidengusi baltu puku...
2. tas baltas pukas - pelesis? snd pamaciau ant vienos orchidejos saknu ji. vakar tikrai nebuvo, palaisciau, o snd jau yra. as jos tikrai neperlaisciau, ji katik persodinta ir laistyta antra kart.  verysad.gif kaip nuo jo apsisaugot? nejaugi ja man vel persodint  doh.gif ?
3. fungicidas efektor, tinkamas tik nuo grybu? nuo "vabalu" jis netinka?
4u.gif


jau turbūt paveluoti bus atsakymai..
1) taip ir padarykit
2) galima supainioti natūralų šaknų pūką ir pelėsį, reikia nuotraukos.. o kaip pas jus su vėdinimu ir aplinkos drėgme?
3) fungicidas nuo grybų, insekticidas nuo vabalų

QUOTE(Rasukas @ 2011 09 25, 20:10)
2 butu vienam,gal reikia atskirti?

ir ar persodinant reikia nukirpti sausus stiebus?ir jei taip- iki kur,iki pat apacios?[


kaip norit

iki pat apačios
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 25, 19:28)

iki pat apačios

aciu labai.
Papildyta:
ir dar klausimelis blush2.gif ,jauciu ju bus nemazai ,ar si keiki jau galima atskirti?
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Rasukas @ 2011 09 25, 20:39)
ir dar klausimelis  blush2.gif ,jauciu ju bus nemazai ,ar si keiki jau galima atskirti?


juk jis dar šaknų neturi! negalima
be to, daug informacijos yra pirmame puslapyje, taip pat apie keikio atskirimą, paskaitykit, gal daug klausimų atkris
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 09 25, 19:28)
2) galima supainioti natūralų šaknų pūką ir pelėsį, reikia nuotraukos.. o kaip pas jus su vėdinimu ir aplinkos drėgme?

2.vedimas gal ir nelabai koks, mat saugau kad neperpustu gelyciu doh.gif dregme aisku labai priklauso nuo oro pvz db 70, bet zemiau 50 nenukrenta.
(foto keliu dideles kad geriau matytusi tas pukas)
user posted image

user posted image
zuzla - kaip saket sitas baisias saknis persodindama palikau, kaip matyt gerai padariau nes jos sparciai auga, ten paciam virsuj, 1 foto, siek tiek matosi kaip leidzia visai nauja sakni. thumbup.gif
Atsakyti
Tie pūkeliai man atrodo kaip voratinkliukai g.gif Ar neskraido aplink kokių musyčių ar kokie vabaliukai nelaksto? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 09 25, 21:14)
Tie pūkeliai man atrodo kaip voratinkliukai g.gif  Ar neskraido aplink kokių musyčių ar kokie vabaliukai nelaksto? unsure.gif

db jau maziau, buvo dar daugiau tu "puku". tada buvo labiau panasus i pelesius, db kaip sakot, i voratinklius doh.gif
nu lyg niekas neskraidzioja, nesiveisia smile.gif kaip minejau ji visai neseniau persodinta tai argi kazkas butu speje voratinklius nupint g.gif
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2011 09 25, 23:42)
kaip minejau ji visai neseniau persodinta tai argi kazkas butu speje voratinklius nupint  g.gif


grybas spėjo..
man atrodo išnyks tas grybas sistemiškai merkiant fungicide mastau.gif
bet pas jus labai didelė drėgmė ir vėdinimas nelabai g.gif gal ventiliatorių statykit bent kuriam laikui..
Atsakyti