Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

į žieves netinkami, čia paprastoms gėlėms. IKI po keturis ar penkis litus tokie.
Atsakyti
Sveikutes merginos. Turiu Jums klausimeli: senukuose maciau melynai zydincia orchideja ir dukra jos labai uzsinorejo. Norejau paklausti, ar cia tokia jos veisle, ar su kokiu rasalu lieja??? Jeigu as dukrai nupirksiu dovanu, ar ji irgi dziaugsis melynais ziedais laistytada tik vandeniu???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rudojilape: 05 lapkričio 2011 - 08:59
Apie tai jau aibę kartų buvo kalbėta. Prileidžia rašao į jas, o vėliau žydės paprastais baltais žiedais. Nebent mėlyną Vandą pirkti.
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2011 11 05, 11:48)
Apie tai jau aibę kartų buvo kalbėta. Prileidžia rašao į jas, o vėliau žydės paprastais baltais žiedais. Nebent mėlyną Vandą pirkti.


Aciu labai
Atsakyti
ziuriu pas mane vis daugeju kazkokiu musyciu doh.gif ka su jom daryti?nuo ko jos atsiranda?ar kenkia orchidejom? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rudojilape @ 2011 11 05, 09:59)
Sveikutes merginos. Turiu Jums klausimeli: senukuose maciau melynai zydincia orchideja ir dukra jos labai uzsinorejo. Norejau paklausti, ar cia tokia jos veisle, ar su kokiu rasalu lieja??? Jeigu as dukrai nupirksiu dovanu, ar ji irgi dziaugsis melynais ziedais laistytada tik vandeniu???

neseniai buvao lenkuose ten tu melynu pilnos pardes priejau paziuret tai aiskiai matytis kad lieta melynu rasalu dazais ar kazkuom nes net tie medzio gabaliukai nusidaze sad.gif kazkaip gaila geliu sad.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Noriu jusu, daug zinanciu, nuomones... As, kadangi nesu spece, pasitikslint noriu klausdama...

zodziu, leido mano falenopsis ziedstiebi. bet pasirode, jog tai ne paprastas ziedstiebis, o keikis. Nes isleido 2 lapukus, 2 saknytes ir 2 ziedus bigsmile.gif Dabar skaiciau jusu tema ir nuejau savo visu falenopsiu apziuret (per daug apie parazitus prisiskaiciau, tai patikrint laaabai atidziai sumaniau blush2.gif ) ir ziu - tas keikiukas labai jau savarankiskai leidzia ziedstiebi nauja salia jau esanciu 2 zieduku, kurie net ne ant ziedztiebio, o lyg ant atskiru koteliu (bet jie keikio dalis, nes keikis tiesiog ant pacio galiuko pagrindines orches ziedstiebio..)... makalyne doh.gif gal suprasit ka aprasyt norejau ax.gif

tai pasitikslint noriu: man laukt kol tas keikis visiskai ziedu netures jokiu jokiu ir tada ji nukirpt? nes kolkas kaip ir anksti, ilgiausia saknis gal 3 cm... kazkaip sunerimau ar tas mazas pypliukas tures jegu visa savo planuojama ziedyna ismaitinti, islaikyti.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Rajnele @ 2011 11 05, 21:24)
Sveikos smile.gif

Noriu jusu, daug zinanciu, nuomones... As, kadangi nesu spece, pasitikslint noriu klausdama...

geriau būtų nuotrauka smile.gif o šiaip-aš asmeniškai neleisčiau žydėti smile.gif lai kaupia jėgas šaknim
Atsakyti
cia matosi kaip isauges tas keikis (ant atskiro stiebo galo), kaip jo 1 ziedas (is 2ju - kitas lygiai toks pats savarankiskas) atskirai kaip kokios zibutes ziedelis, naujas jo leidziamas ziedstiebis ir dar kazkoks guziukas (busima arba saknele, arba dar stiebelis g.gif )

user posted image

o va cia tas guzikelis is arciau:

user posted image

nu dabar tai laukiu komentaru kaip man cia pasielgus su visu siuo savo turteliu smile.gif

aj, prie to paties, kita mano orchyte pristabde ziedsitebio augima... jau apie pora men. vietoj... as galiu ja siuo metu patrest ar ne?
Atsakyti
Ir aš klausimą turiu. Gavau dovanų phal miniuką žydintį, visas jis kiminuose. Bet matau, kad yra supuvusių šaknų, trauksiu lauk, sutvarkysiu. Ir kaip man po to pasielgt - ar kišt atgal į kiminus ar miniukai irgi gali būt žievėse smulkiose???
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2011 11 05, 23:58)
Ir aš klausimą turiu. Gavau dovanų phal miniuką žydintį, visas jis kiminuose. Bet matau, kad yra supuvusių šaknų, trauksiu lauk, sutvarkysiu. Ir kaip man po to pasielgt - ar kišt atgal į kiminus ar miniukai irgi gali būt žievėse smulkiose???

auginu kiminuose nemažai orchidėjų, man daug geriau nei substrate, ir gėlės puikiai jaučiais, bet.... jei dar to nedarėte , gal geriau sodinti į smulkų substratą, nes didelė tikimybė supūdyti, ypač jei namuose drėgna, mažai šilumos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2011 11 05, 23:58)
Ir aš klausimą turiu. Gavau dovanų phal miniuką žydintį, visas jis kiminuose. Bet matau, kad yra supuvusių šaknų, trauksiu lauk, sutvarkysiu. Ir kaip man po to pasielgt - ar kišt atgal į kiminus ar miniukai irgi gali būt žievėse smulkiose???


as irgi is savo patirties pasakysiu... augo mazius kiminuos. bet persodinau ji vel i kiminus, nes jau tooooks mazas vazonas buvo, o saknu - begale. bet po keliu men skubiai vel teko persodint i tavo vadinamas zieves, nes labai sunku kiminuose dregme sureguliuot buvo, ypac man, nepatyrusiai... vis slapia ir slapia, net per 3-4 sav neisdziudavo... pabijojau, kad ims puti...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rajnele: 06 lapkričio 2011 - 09:10