Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(ikkuna @ 2011 11 01, 21:44)
Šiandien nusipirkau orchidejos.lt substrato stambaus persodinimui. Sakykite, ar daug reikia tos vulkaninės uolienos gabalų dėti?



tiek kiek pati norite smile.gif
Atsakyti
Ačiū, jau susitvarkiau wink.gif Tikiuosi, kad prisitaikys.
Atsakyti
laba diena 4u.gif turiu toki kvaila klausyma blush2.gif norejau paklaust,kaip jus tresiat geles su skystom trasom?as orches visada mirkau,jei mirkiciau trasose skiestu su vandeniu kaip rekomendoja ar nenudegs saknys?ar geriau per virsu po kokis 50gramu ipilt,ir jos neisbegs is vazoneliu ir liks vidui? smile.gif o ar galima trest kada orches augina ziedstebius o dedrobiumas krauna ziedus? 4u.gif aciu kas atsakiys 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2011 11 03, 14:56)
kaip jus tresiat geles su skystom trasom?as orches visada mirkau,jei mirkiciau trasose skiestu su vandeniu kaip rekomendoja ar nenudegs saknys?

o ar galima trest kada orches augina ziedstebius o dedrobiumas krauna ziedus?


geriausia pamirkyti iš pradžių vandenyje, o paskui perlieti arba kelias sekundes palaikyti vandenyje su trąšomis

žydėjimo pagerinimui tai įtakos neturės, nes jau "užprogramuota" kaip žydės, manau, todėl nematau reikalo tręšti, nebent be žiedstiebio auginasi šaknis/lapus.. na o žydinčių kaip ir nepatariama tręšti, nes greičiau nužydi, gal tam yra logiškas paaiškinimas, bet aš jo nežinau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 11 03, 16:16)
geriausia pamirkyti iš pradžių vandenyje, o paskui perlieti arba kelias sekundes palaikyti vandenyje su trąšomis

žydėjimo pagerinimui tai įtakos neturės, nes jau "užprogramuota" kaip žydės, manau, todėl nematau reikalo tręšti, nebent be žiedstiebio auginasi šaknis/lapus.. na o žydinčių kaip ir nepatariama tręšti, nes greičiau nužydi, gal tam yra logiškas paaiškinimas, bet aš jo nežinau smile.gif

aciu 4u.gif ,patresiu tas kurios tik lapus ir saknys auginasi,ir tos kurios nieko nedaro,tupi vazoneli ir tiek biggrin.gif
Atsakyti
Čia tokį klausimą turiu. Persodinant falenopsį, pastebėjau, kad kai kurios šaknys turi tokius mažus pūkučius, bet visai ne pelėsis. Ar taip turi būt ar kas negerai? Po persodinimo vabaliukai lyg dingo ir dar nė karto nelaisčiau g.gif
Nuotrauka iš interneto, pūkučiai identiški, tik gerokai mažiau.
user posted image

Atsakyti
QUOTE(ikkuna @ 2011 11 04, 12:58)
Čia tokį klausimą turiu. Persodinant falenopsį, pastebėjau, kad kai kurios šaknys turi tokius mažus pūkučius, bet visai ne pelėsis. Ar taip turi būt ar kas negerai?


taip ir turi būt, tais pukūčiais šaknys kabinasi prie atramos/substrato
Atsakyti
merginos,ka cia mano phanaelopsis augina?jau senai jis nuzidejo bet va kazka auginasi? smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jele25: 04 lapkričio 2011 - 13:43
QUOTE(jele25 @ 2011 11 04, 13:41)
merginos,ka cia mano phanaelopsis augina?jau senai jis nuzidejo bet va kazka auginasi? smile.gif


šakelė - bus žiedų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 11 04, 14:48)
šakelė - bus žiedų smile.gif

kaip idomiai,gavau dovanu nuo vyro mamos dienos proga ir truputi pailsejo ir vel augina sakele 4u.gif kaip smagu wub.gif dar norejau paklaust,ar gerai vandai ant pietinio lango kabet? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jele25 @ 2011 11 04, 13:54)
ar gerai vandai ant pietinio lango kabet? smile.gif


super gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 11 04, 14:55)
super gerai smile.gif

ar daznai jas purksti reikia?jos pas mane tokios truputi pavargusios,lapai siek tiek pavyte,mirkau kas 5 dienas 30 min,ar gerai darau? smile.gif
Atsakyti