Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Orfeja @ 2011 10 27, 18:25)
Bandyk su ACTARA  smile.gif
Turejau ir as tu vabaliuku, bet man NeemAzal taip pat nepadejo. Ir reikia ne tik purksti, bet ir palieti tirpalu.

O man kaip tik Actara nepatiko schmoll.gif , tas pats kaip Nimazalis, tik koncentratas didesnis. schmoll.gif Su Nimazaliu 4 kartus nupurškiau kas savaitę ir visi gyviai dingo... tongue.gif
Atsakyti
O pvz. laistant su akvariumo vandeniu, nebūtų per daug, jei į jį dar ir trąšų įdėčiau? g.gif
Atsakyti
Na ir dar klausimėlį turiu katlėjų augintojoms 4u.gif
kodėl dauguma leidžia tuščius vokus ax.gif kokia čia priežastis, kas gali būti negerai g.gif
tręšiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveiki, noriu pagalbos blush2.gif
Gavome prie dovanos geles 2 vnt orghidejos, nusipirkau spec. zemes, persodinau ir ka...gal meno praeijo ir atsirado vazone musiu( labai mazos), skraido ir man vis atrodo kad su kiekviena diena ju vis daugiau. Merginos, ka man padaryti, ar reikia persodinti ....tada i ka....(nes kaip rasiau dabar spec. zemes), nezinau...gaila mesti geles, bet ir muses doh.gif
Atsakyti
QUOTE(~MILENA~ @ 2011 10 28, 11:56)
ka man padaryti, ar reikia persodinti ....tada i ka....(nes kaip rasiau dabar spec. zemes), nezinau...gaila mesti geles, bet ir muses  doh.gif


kokia tų "specžemių" sudėtis? jei yra durpių, patarčiau persodinti į "ekstra" substratą orchidėjoms
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 10 28, 11:59)
kokia tų "specžemių" sudėtis? jei yra durpių, patarčiau persodinti į "ekstra" substratą orchidėjoms

raso "Auginimo gruntas Orchidejoms"
Sudetis:
pusies zieve (ne maziau 80%)
agroperlitas bei kiminu plausai.
Atsakyti
Spėju, kad per drėgna. Bet gal daugiau išmanančios ką pasakys.
Atsakyti
QUOTE(cinikė @ 2011 10 28, 12:22)
Spėju, kad per drėgna. Bet gal daugiau išmanančios ką pasakys.

nezinau g.gif ..ikisau dabar pirstas i vazona nu...pagal mane tai nera labai jau
dregnas. Bet ka pastibejau...prie 1 daugiau musyciu bet ir 2 yra.
Kazkur skaiciau kad viena mamyte ikiso cesnako biski i vazona, rolleyes.gif idomu ar pades g.gif
Gal kas turite dar minciu .....
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 10 27, 17:02)
na kai didesnis krūmas, gražiau atrodo smile.gif kas dėl ankštumo, tai jas kaip tik sodina į kuo mažesnius vazonus, gal matei, būna tas paprastas ir jame du pusiniai, kuriuose sėdi raibuolės.. jeigu persodinti dėl persodinimo, palaukčiau pavasario, bet jei kažkas įtartino, pasikrapstyčiau dabar

ačiū, nekrutinsiu tada. ten viršus apaugęs samanom, jas nukrapštyt, ar palikt?
esu iš tų, kur gėlių labiau nepalaisto, nei perlieja, tai pūdymo reikalai atkris tikrai.

QUOTE(~MILENA~ @ 2011 10 28, 11:32)
nezinau g.gif ..ikisau dabar pirstas i vazona nu...pagal mane tai nera labai jau
dregnas. Bet ka pastibejau...prie 1 daugiau musyciu bet ir 2 yra.
Kazkur skaiciau kad  viena mamyte ikiso cesnako biski i vazona,  rolleyes.gif  idomu ar pades g.gif
Gal kas turite dar minciu .....

turiu minčių, kad per šlapia ten, leisk gerai išdžiūti. labai gerai, visiškai. neliek min dvi savaites ir musės turėtų dingt.
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 10 28, 12:39)

turiu minčių, kad per šlapia ten, leisk gerai išdžiūti. labai gerai, visiškai. neliek min dvi savaites ir musės turėtų dingt.

gal... g.gif tada reikia tik vieta surasti namuosia kad vyras del musyciu neismestum ax.gif
Aciu uz pataryma, nelaistysiu pora savaiciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Partizanė @ 2011 10 28, 12:39)
viršus apaugęs samanom, jas nukrapštyt, ar palikt?
esu iš tų, kur gėlių labiau nepalaisto, nei perlieja, tai pūdymo reikalai atkris tikrai.


tada nekrapštyk smile.gif
Atsakyti
kaip manot, ar cimbidį jau reiktų pradėt laistyti tręštu vandeniu? Pernai lapkričio gale jau žydėjo.. šiais metais pamiršau ką daryt biggrin.gif
Atsakyti