Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

Sveiki,
skaičiau, kad orchidėjos yra tinkamos laikyti vonios kambaryje...kažkaip abejoju, ar būtų nuomonių, patirties šiuo klausimu?

Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2011 10 26, 21:40)
Sveiki,
skaičiau, kad orchidėjos yra tinkamos laikyti vonios kambaryje...kažkaip abejoju, ar būtų nuomonių, patirties šiuo klausimu?


jeigu yra langas, kodėl gi ne g.gif

Isdykele, mano irgi stovi ant palangės vakarinėje pusėje, kol kas džiūsta normaliai, bet žiemą būna laistau ir po trijų sav., būna ir po mėn

VaidaDim, galėjo nušalti, o gali būti ir bakterinis puvinys.. bet kokiu atveju, kol kas izoliuokite nuo kitų augalų, o lapą iki sveikos vietos nupjaukite ir patepkite cinamonu
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 10 26, 21:48)
jeigu yra langas, kodėl gi ne g.gif



Būtent, kad nėra... g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2011 10 26, 20:49)
Būtent, kad nėra...  g.gif

Tai kaip gėlės augtų be šviesos? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 26, 21:56)
Tai kaip gėlės augtų be šviesos? smile.gif


Tai va, ir man toks klausimas iškilo, kai perskaičiau, kad orchidėjos tinkamos auginti vonios kambaryje...be langų g.gif
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2011 10 26, 22:46)
Tai va, ir man toks klausimas iškilo, kai perskaičiau, kad orchidėjos tinkamos auginti vonios kambaryje...be langų  g.gif

Nelabai įmanoma dėl fotosintezės ir visko kito smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 26, 23:52)
Nelabai įmanoma dėl fotosintezės ir visko kito smile.gif


Sutičiau su tuo...
Atsakyti
QUOTE(dovil14 @ 2011 10 26, 23:46)
Tai va, ir man toks klausimas iškilo, kai perskaičiau, kad orchidėjos tinkamos auginti vonios kambaryje...be langų  g.gif


ar tikrai buvo parašyta "be langų"? abejoju smile.gif spėju, kad nieko nebuvo parašyta, tas jūs ir suklaidino smile.gif
Atsakyti
Mano mama(kaimo moterele) orchidejas persodinus i paprasta zeme su vistos kakuciu, i paprastus vazonus, geles mirksta vandenyje ir jos jei vesi, zydi istisai bigsmile.gif Turi 10 vnt. ir ne viena nenumire. Kaip paaiskinti toki reiskini?
As lakstau su tom glem, destau, priziuriu, pergyvenu...o pas mama jos auga be jokiu prieziuru, jokiu dusu ir jokiu purskimu smile.gif
Dar, jei namie +23, tai gal jas girdyti kas 10 d.? Karsta, rytu puseje daug saules g.gif
Atsakyti
pas mane orchidoejos vakarinej pusej dvi numirojo,joms cia saules buvo per daug.o va rytinej taip joms patinka,viena va irgi buvo kazkokia sudziuvusi jau mete lauk pumpurus taciau pernesiau i rytu puse tai ohoho kaip pradejo zydeti ir dar kiek n pumpuru laukia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 10 26, 19:48)
VaidaDim, galėjo nušalti, o gali būti ir bakterinis puvinys.. bet kokiu atveju, kol kas izoliuokite nuo kitų augalų, o lapą iki sveikos vietos nupjaukite ir patepkite cinamonu

Ačiū už atsakymą smile.gif Tikiuosi praeis šita liga, nes kaip tik pradėjo auginti ūselius žiedeliams, tai taip būtų gaila gėlytės, jei ji numirtų...
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 10 27, 08:12)
ar tikrai buvo parašyta "be langų"? abejoju smile.gif spėju, kad nieko nebuvo parašyta, tas jūs ir suklaidino smile.gif


Gali būti, atrodo, apie langus nieko nebuvo paminėta... ax.gif
Atsakyti