Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Bulbulka. @ 2011 10 24, 22:51)
Aciu labai 4u.gif

o kas is tu uzaugs ziedstebiu? Kolkas neisivaizduoju smile.gif  esu sioj srity naujoke ax.gif

Tai kiek matau, naujos šakelės auga iš kotų smile.gif O ten bus žiedai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 25, 01:03)
Tai kiek matau, naujos šakelės auga iš kotų smile.gif O ten bus žiedai mirksiukas.gif


Dekuj dar karta 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
nesiseka su miltonijomis jau neauga jos pas mane nors tu ką doh.gif o užtat vanilė eina iš proto thumbup.gif turiu viena varkšę vandute, kuriai mano namai taip pat nepatinka blush2.gif gal kas patarsit į kokį substratą ją geriau sodinti, tik kur vien žievės? nes papurškiu ir pamirkau, na tos šaknytės stovi vietoj ir niekur nejuda doh.gif ir ar tinkamas metas dabar būtų sodinti?
Atsakyti
Sveikos,
Naujoke as siu geliu auginime blush2.gif
Kalbejot apie skersveja...
Mano geliukai sudeti ant palangiu, vedinat namus(nedarant skersvejo), tik pradarius langus-jas reikia nuimti nuo palanges ar ne?
Kvailas klausimas, bet...vis tiek lauksiu atsakymo blush2.gif
Atsakyti
nesiseka su miltonijomis jau neauga jos pas mane nors tu ką doh.gif o užtat vanilė eina iš proto thumbup.gif turiu viena varkšę vandute, kuriai mano namai taip pat nepatinka blush2.gif gal kas patarsit į kokį substratą ją geriau sodinti, tik kur vien žievės? nes papurškiu ir pamirkau, na tos šaknytės stovi vietoj ir niekur nejuda doh.gif ir ar tinkamas metas dabar būtų sodinti?
Atsakyti
QUOTE(Kkunigunda @ 2011 10 25, 09:41)
turiu viena varkšę vandute, kuriai mano namai taip pat nepatinka blush2.gif  gal kas patarsit į kokį substratą ją geriau sodinti, tik kur vien žievės? nes papurškiu ir pamirkau, na tos šaknytės stovi vietoj ir niekur nejuda doh.gif  ir ar tinkamas metas dabar būtų sodinti?


sodinti į stambios žievės substratą.. bet kadangi aktyvaus augimo požymių nėra, tada gal tiktų po truputį pratint - pasodinti į tuščią vazoną ir kas savaitę po truputį užberti žievės
Atsakyti
truputį papildysiu Zuzlos postą.
Prieš sodinant vandą, gerai išmirkyti šaknis šiltame vandenyje, o po to ratu susukti, kad tilptų į vazoną. Vazonas turi būti super laidus orui, su skylėmis iš visų pusių.
Užtvirtinti, kad vanda stipriai "sedėtų" vazone, nevirstų. Šaknis, kurios netelpa, palikti išorėje.
Šiaip dabar visos vandos "prisnūdę, nerodo jokio šaknų augimo. Matyt ruduo toks laikas.
Atsakyti
Zuzla ir Merii ačiū už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Kaip ilgai auga tie žiedynstiebiai verysad.gif Taip ir norisi juos patampyti, kad greičiau pailgėtų doh.gif
Atsakyti
Sveikos. Turiu klausimą blush2.gif
Parsitempiau nukainuotą phalenopsį. Šaknys atrodo nesupuvusios, pilkšvos. Lapai labai suvytę, susiraukšlėje. Vienas žiedstiebis sudžiūvęs, nukirpau, antras žalias, palikau, nežinau ką daryt su juo blush2.gif
Matos, kad buvo balti žiedai, visi nužiuvę ir nubyrėję.
Ką man su ja dabar daryt. SKaitau tręšt nereikia kokius du mėnesius. Persodint, jei šaknys neblogos, taip pat nereik. Pagal lapus įtariu kad jai reik vandens. O karštą dušą (irgi pasiskaičiau biggrin.gif ) irgi galiu padaryt?
Neturėjau aš dar orchidėjų, tiksliau vieną turėjau, bet ji tik lapus leido, o žiedų ne doh.gif Aš žalias čia biggrin.gif Skaitau skaitau dabar viską, bet nesu įsitikinus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(~♥KaipTaiKaip♥~ @ 2011 10 25, 14:50)
*Parsitempiau nukainuotą phalenopsį.
**Aš žalias čia biggrin.gif

*mano visos 5 nukainuotos buvo supirktos, auga kol kas normaliai ir ziebstiebius leidzia, o priziuriu kaip ir dauguma merginu....Jos parduotuveje buna daug prilietos, tai manau, verta leisti isdziuti g.gif O po to jau tresimai ir t.t.(bent jau as taip dariau)
**as irgi tokia pati, bet SM visagalis, pasiklausi ir toliau bandai auginti smile.gif
Atsakyti
Man panašiau, kad ji perdžiūvus, o ne perlieta g.gif
Atsakyti