Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Dagma @ 2011 10 24, 10:58)
Prie jos rašo  XXEssential Nelly Isler, gal galit patarti ka nors dėl jos auginimo blush2.gif kai nužydės aišku persodinti, nes vazonas visai mažulytis, o į kokia žemę?ir kokia specifika?ačiū 4u.gif

Čia yra Burrageara Nelly Isler,Odontoglossum hibridas,tereikia tik pagoglinti smile.gif sodinama į stambų substratą,galima čia paskaityti
Atsakyti
Gavau dovanu Phalaenopsi. Ziedai buvo stambus. Prazydejo jis, paskui vel zydejo ir taip jau treti metai. Pats augalas stambus, viskas labai gerai. Bet kodel jo ziedai kazko smulkesni g.gif ? Kodel kaip ji dovanojo buvo nuostabus, o dbr tokie kazkokie mizerni biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(eliss @ 2011 10 24, 12:21)
Čia yra Burrageara Nelly Isler,Odontoglossum hibridas,tereikia tik pagoglinti smile.gif sodinama į stambų substratą,galima čia paskaityti

ačiū labai 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Lietaus lasas @ 2011 10 24, 12:55)
Gavau dovanu Phalaenopsi. Ziedai buvo stambus. Prazydejo jis, paskui vel zydejo ir taip jau treti metai. Pats augalas stambus, viskas labai gerai. Bet kodel jo ziedai kazko smulkesni g.gif ? Kodel kaip ji dovanojo buvo nuostabus, o dbr tokie kazkokie mizerni  biggrin.gif

Gal trąšų nenaudoji? g.gif
Atsakyti
Man dabar toks klausimas pasistojo blush2.gif Kol dvi gėlytės leidžia žiedstiebius, mąsčiau, mąsčiau ir išmąsčiau, kad būtų gerai sužinoti, kokia kambario temperatūra turėtų būti, kad sukrauti pumpurai nenukristų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 24, 17:43)
Man dabar toks klausimas pasistojo blush2.gif  Kol dvi gėlytės leidžia žiedstiebius, mąsčiau, mąsčiau ir išmąsčiau, kad būtų gerai sužinoti, kokia kambario temperatūra turėtų būti, kad sukrauti pumpurai nenukristų? g.gif


manau, ne tiek svarbu temperatūra, kiek sąlyga nepagauti skersvėjo... o normali temperatūra falenopsiui yra 20-24 laipsniai

ai ir dar - sausas oras gali pakenkti pumpurams ax.gif
o šiaip ši informacija yra DUK nuorodoje pirmame puslapyje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzla: 24 spalio 2011 - 16:53
QUOTE(zuzla @ 2011 10 24, 16:47)
manau, ne tiek svarbu temperatūra, kiek sąlyga nepagauti skersvėjo... o normali temperatūra falenopsiui yra 20-24 laipsniai

ai ir dar - sausas oras gali pakenkti pumpurams ax.gif
o šiaip ši informacija yra DUK nuorodoje pirmame puslapyje smile.gif

Nu jo, dėl skersvėjų tai žinau, tik kažkaip dėl temperatūros susidomėjau smile.gif Ačiū dėl komentaro apie sausą orą thumbup.gif , turėsiu omeny, nes pas mane išties sausokas oras (kaip padaryti drėgną aplink jas žinau).
Atsakyti
Laba diena.
Gal pakomentuosit kas vyksta su mano orhideja? 4u.gif
Kaip man elgtis toliau su ja?

user posted image

Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2011 10 24, 18:33)
Laba diena.
Gal pakomentuosit kas vyksta su mano orhideja? 4u.gif
Kaip man elgtis toliau su ja?

Aciu  smile.gif

Kol kas vaikai dar mažai šaknų turi, kad galėtum juos atskirti. Kol kas nieko nedaryk smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 24, 22:24)
Kol kas vaikai dar mažai šaknų turi, kad galėtum juos atskirti. Kol kas nieko nedaryk smile.gif


visai neturi saknu g.gif ir net nesiruosia turet kiek matosi, cia labai daug ziedstebiu atsirado, na cia pas mane pirmas toks kartas, ziuresim kas toliau ten uzaugs bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bulbulka. @ 2011 10 24, 22:20)
visai neturi saknu g.gif  ir net nesiruosia turet kiek matosi, cia labai daug ziedstebiu atsirado, na cia pas mane pirmas toks kartas, ziuresim kas toliau ten uzaugs bigsmile.gif

Dabar kai pasakei, kad neturi, tik įsižiūrėjau, kad ten šakelės doh.gif Tai jei nori juos atskirt, laikyk aprišusi drėgnais kiminais ar vata ir tada turėtų pradėti leisti šakneles. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 25, 00:46)
Dabar kai pasakei, kad neturi, tik įsižiūrėjau, kad ten šakelės  doh.gif  Tai jei nori juos atskirt, laikyk aprišusi drėgnais kiminais ar vata ir tada turėtų pradėti leisti šakneles.  mirksiukas.gif


Aciu labai 4u.gif

o kas is tu uzaugs ziedstebiu? Kolkas neisivaizduoju smile.gif esu sioj srity naujoke ax.gif
Atsakyti