Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Cukliukas @ 2011 10 13, 11:39)
kalasi pas mano viena orchideja 2 vaikai thumbup.gif  tik jau tiek daug tu vaiku,kad nebezinau,kur desiu doh.gif  bet naikint,tai gaila biggrin.gif

kokia spalva?gal padovanotumet?ar parduotumet blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2011 10 13, 11:39)
kalasi pas mano viena orchideja 2 vaikai thumbup.gif  tik jau tiek daug tu vaiku,kad nebezinau,kur desiu doh.gif  bet naikint,tai gaila biggrin.gif


o koks miestas? kokia orchideja? kokios spalvos? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 16, 20:35)
Turbūt kad žalios, bet maniškėms taip nėra, jos pilkos. g.gif  Pas mane tokia pati situacija, langas rasoja, tačiau drėgmės neužtenka smile.gif Kai kurios išorinės šaknys net sudžiūvusios unsure.gif Todėl kas antrą dieną purškiu su vandeniu lapus ir išorines šaknis. Jei kasdien purkščiau, tai užsidėtų pelėsis (jau taip buvo ne kartą)

nu vadinas mano tikrai nereik purkšti nes jos tokios gražios storos ir tvirtos smile.gif

dar tada klausimas biggrin.gif pas mano mama viena orchideja uzaugino lapus ant ziedu stiebo biggrin.gif tai cia jos taip dauginas? as kazkaip isivaizdavau kad vaikus turi uzauginti vazone biggrin.gif ir kaip ja atskirti reiks ir kada? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2011 10 18, 09:00)
dar tada klausimas biggrin.gif pas mano mama viena orchideja uzaugino lapus ant ziedu stiebo biggrin.gif tai cia jos taip dauginas? as kazkaip isivaizdavau kad vaikus turi uzauginti vazone biggrin.gif ir kaip ja atskirti reiks ir kada?  g.gif


atsakymai pirmame puslapyje
Atsakyti
Tinnygirl - as jei tokia orche tureciau,tai neiskesciau kaip man noretusi ja kuo greiciau persodinti i didziausia vazona su svieziu substratu biggrin.gif ji suprantu augo zydejo tris metus,bet db tas vazoniukas jai ryskiai per mazas,substrato neatrasta,ji uzvargo,tai ir nebeisaugina iki galo ziedkociu. o gal jau ja ir persodinot? smile.gif ir as tai visada nupjaunu nuzydejusi ziedstiebi,juk nebegraziai atrodo styrantis stiebas,o ir jei ten kas isauga,tai man atrodo netvarkingai ax.gif siulau nupjauti pagrindini didziausia ziedstiebi visai arba iki nauju sakeliu isaugusiu is jo. tada gal bus daugiau jegu tam naujam ziedstiebiui. sekmes!
Atsakyti
QUOTE(GAUBE @ 2011 10 13, 17:39)
Sveikos orchideju augintojeles 4u.gif
As naujoke siu gelyciu auginime....Turiu kelias ir labai dziaugiuosi.
Tik nutiko beda....kelias uzpuole miltuotieji skydamariai.Kaip gydot ?
As pakisau po siltu dusu, nupurskiau Amway indu ploviklio nedideles koncentracijos tirpalu, po kurio laiko vel dusas....
Ka patartumet?
Aciu 4u.gif

Aš su jais taip pat kovoju... Jau senokai... unsure.gif Ir kol kas laimi jie, net ir chemikalas kažkoks iš "Žalios stotelės" nepadėjo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Dofkutis @ 2011 10 18, 20:08)
Tinnygirl - as jei tokia orche tureciau,tai neiskesciau kaip man noretusi ja kuo greiciau persodinti i didziausia vazona su svieziu substratu  biggrin.gif ji suprantu augo zydejo tris metus,bet db tas vazoniukas jai ryskiai per mazas,substrato neatrasta,ji uzvargo,tai ir nebeisaugina iki galo ziedkociu. o gal jau ja ir persodinot? smile.gif ir as tai visada nupjaunu nuzydejusi ziedstiebi,juk nebegraziai atrodo styrantis stiebas,o ir jei ten kas isauga,tai man atrodo netvarkingai ax.gif siulau nupjauti pagrindini didziausia ziedstiebi visai arba iki nauju sakeliu isaugusiu is jo. tada gal bus daugiau jegu tam naujam ziedstiebiui. sekmes!

nu dar nepersodinau tik nusipirkau dideli vazona ir visko ko reik persodinti smile.gif tik kad neradau siandien tam dideliam darbui laiko sad.gif

o ziebstiebio gaila pjaut nes kiek teko pjaut moment nudziuna jis sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2011 10 18, 20:49)
nu dar nepersodinau tik nusipirkau dideli vazona ir visko ko reik persodinti smile.gif tik kad neradau siandien tam dideliam darbui laiko sad.gif

o ziebstiebio gaila pjaut nes kiek teko pjaut moment nudziuna jis sad.gif

Aš tai nepjaučiau jokio žiedstiebio. schmoll.gif Jei jo gėlei nereikės tai ir nudžiovins.. Tada ir nupjaučiau, o ne tada kai jis žalias. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 19, 00:14)
Aš tai nepjaučiau jokio žiedstiebio. schmoll.gif  Jei jo gėlei nereikės tai ir nudžiovins.. Tada ir nupjaučiau, o ne tada kai jis žalias. schmoll.gif

nu vat kad gaila biggrin.gif kai atrodo o gal dar pražydės. nors yra ir taip buvę kad va pastovėjo toks nei šioks nei toks ir atsigavo ir toliau augino žiedus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2011 10 19, 07:54)
nu vat kad gaila biggrin.gif kai atrodo o gal dar pražydės. nors yra ir taip buvę kad va pastovėjo toks nei šioks nei toks ir atsigavo ir toliau augino žiedus smile.gif

Gal jau persodinai savo vargšiukę? smile.gif Norėčiau pažiūrėt ant kiek didesnį vazoną parinkai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 19, 11:25)
Gal jau persodinai savo vargšiukę? smile.gif Norėčiau pažiūrėt ant kiek didesnį vazoną parinkai smile.gif

persodinau i dedesnį, kad idėjus i vazoną šaknis liko maždaug po 1 cm i kraštus smile.gif
bet jau kol iškrapsčiau doh.gif kad nepažeist tų išlindusių šaknų, tai karpiau dugną mažais gabaliukais biggrin.gif bet nieko gerai pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2011 10 19, 12:03)
persodinau i dedesnį, kad idėjus i vazoną šaknis liko maždaug po 1 cm i kraštus smile.gif
bet jau kol iškrapsčiau  doh.gif kad nepažeist tų išlindusių šaknų, tai karpiau dugną mažais gabaliukais biggrin.gif bet nieko gerai pavyko smile.gif

Puiku, džiaugiuosi už tave ir už gėlytę smile.gif Tik dabar kokį mėnesiuką netręšk, nes naujajame substrate yra trąšų smile.gif
Atsakyti