Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Tinnygirl @ 2011 10 15, 09:34)
tai va o dabar kylantys klausimai:
1 del šaknų vazone kaip jau anksčiau rašiau.
2. kitas kaip su tom šakom kurios užaugo bet sustojo augti toliau ir krauti žiedynus? gal truksta kokių medžiagų ir reiktų patręšti? nors kiek žinau jau kai žydi jokiu būdu negalima to daryti o kaip kol nežydi?
nu ir šiaip laukiu kokių nors pastebėjimų ir patarimų.
ačiū iš anksto visoms kurios padės ir pakonsultuos smile.gif 4u.gif

Aš tai persodinčiau, kol dar nežydi, nenormaliai jau daug tų šaknų vazono apačioj. smile.gif O dėl tręšimo, tai jums ir rodo tas žiedstiebių augimas ir sustojimas, kad gėlei trūksta mikroelementų, todėl yra BŪTINA tręšti tokiu atveju. mirksiukas.gif Tada manau visi trys žiedstiebiai jus pradžiugins žiedais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 15, 12:53)
Aš tai persodinčiau, kol dar nežydi, nenormaliai jau daug tų šaknų vazono apačioj. smile.gif  O dėl tręšimo, tai jums ir rodo tas žiedstiebių augimas ir sustojimas, kad gėlei trūksta mikroelementų, todėl yra BŪTINA tręšti tokiu atveju. mirksiukas.gif  Tada manau visi trys žiedstiebiai jus pradžiugins žiedais thumbup.gif

nu gal reik bandyt tada tresti smile.gif o kokias trasas rekomenduotumet?
ir vazona jauciu reik pjauti kirpti? nes kitaip sulus tos saknys sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2011 10 15, 11:55)
nu gal reik bandyt tada tresti smile.gif o kokias trasas rekomenduotumet?
ir vazona jauciu reik pjauti kirpti?  nes kitaip sulus tos saknys sad.gif

Nu jo, vazoną tai jau būtinai pjaustyt reikia smile.gif Aš tai tręšiu su SCULTZ Orchid Food. Geros trąšos, bet brangokos, virš 20 lt kainuoja, bet pasiteisina thumbup.gif
Atsakyti
Dar geros trąšos yra COMPO orchidėjoms thumbup.gif
va tokios
user posted image
Mano visas orches pazadino zydejimui, o jau lapai kokio grazumo uzaugo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Orfeja: 15 spalio 2011 - 19:03
QUOTE(Orfeja @ 2011 10 15, 19:54)
Dar geros trąšos yra COMPO orchidėjoms  thumbup.gif
va tokios
user posted image


aciu smile.gif

tik dabar idomu kas kiek laiko tresti? g.gif niekad as ju netresiau augo zydejo sau ramiai pacios biggrin.gif
o jau trys metai kaip pas mane auga smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2011 10 15, 20:08)
aciu smile.gif

tik dabar idomu kas kiek laiko tresti?  g.gif niekad as ju netresiau augo zydejo sau ramiai pacios biggrin.gif
o jau trys metai kaip pas mane auga smile.gif


Apie tręšimą labai gražiai ir aiškiai parašyta čia:
http://gyvenimas.del...a.d?id=44781415 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Orfeja @ 2011 10 15, 18:54)
Dar geros trąšos yra COMPO orchidėjoms  thumbup.gif
va tokios
user posted image
Mano visas orches pazadino zydejimui, o jau lapai kokio grazumo uzaugo  wub.gif



QUOTE(Tinnygirl @ 2011 10 15, 19:08)
aciu smile.gif

tik dabar idomu kas kiek laiko tresti?  g.gif niekad as ju netresiau augo zydejo sau ramiai pacios biggrin.gif
o jau trys metai kaip pas mane auga smile.gif

Turėjau tas COMPO trąšas, bet kažkodėl jos mano orchidėjų neveikė schmoll.gif O šiaip ant kiekvieno trąšų buteliuko rašo, kas kiek laiko tręšti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 15, 20:44)
Turėjau tas COMPO trąšas, bet kažkodėl jos mano orchidėjų neveikė


Na man irgi po pirmo buteliuko jokių pokyčių nerodė. O va jau baigiant antrą thumbup.gif
Tik *****, dabar viena meta žiedus... Jaučiu, blogai išskalavau buteliuką, kuriuo purškiu rytais jas. Tame buteliuke buvo buitinė chemija verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Orfeja @ 2011 10 15, 21:06)
Na man irgi po pirmo buteliuko jokių pokyčių nerodė. O va jau baigiant antrą  thumbup.gif
Tik *****, dabar viena meta žiedus... Jaučiu, blogai išskalavau buteliuką, kuriuo purškiu rytais jas. Tame buteliuke buvo buitinė chemija  verysad.gif

o kam reik purkšti? dėl drėgmės? maniškių tai išorinės šaknys į viršų kyla biggrin.gif tai drėgmės sočiai bute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2011 10 16, 08:09)
o kam reik purkšti? dėl drėgmės? maniškių tai išorinės šaknys į viršų kyla biggrin.gif tai drėgmės sočiai bute smile.gif

Tam, kad orinės šaknys drėgmės gautų smile.gif Jei jos šviesiai pilkos, vadinasi ore trūksta drėgmės unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Isdykelle @ 2011 10 16, 10:18)
Tam, kad orinės šaknys drėgmės gautų smile.gif Jei jos šviesiai pilkos, vadinasi ore trūksta drėgmės unsure.gif

o kokios jos turi buti? zalios?
siaip pas mane ant palanges stovi kurios langas pastoviai rasoja sad.gif tai dregmes daug ten, sakau gal gauna is to pakankamai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2011 10 16, 19:04)
o kokios jos turi buti? zalios?
siaip pas mane ant palanges stovi kurios langas pastoviai rasoja sad.gif tai dregmes daug ten, sakau gal gauna is to pakankamai smile.gif

Turbūt kad žalios, bet maniškėms taip nėra, jos pilkos. g.gif Pas mane tokia pati situacija, langas rasoja, tačiau drėgmės neužtenka smile.gif Kai kurios išorinės šaknys net sudžiūvusios unsure.gif Todėl kas antrą dieną purškiu su vandeniu lapus ir išorines šaknis. Jei kasdien purkščiau, tai užsidėtų pelėsis (jau taip buvo ne kartą)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Isdykelle: 16 spalio 2011 - 19:36