Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

kalasi pas mano viena orchideja 2 vaikai thumbup.gif tik jau tiek daug tu vaiku,kad nebezinau,kur desiu doh.gif bet naikint,tai gaila biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 10 13, 13:37)
taip, kaip parašyta ant pakuotės. jei bijot sudeginti, darykite silpnesnę koncentraciją

na bandysiu patrest ir ziuresiu kaip mums seksis. labai dekui uz patarimus, zuzla 4u.gif
Atsakyti
sveikos, gal kuri susidure su tokia orchideju beda, kaip "berimjas"...isbere tokiasa taskelisias, bet jie nusiima pakrapscius su nagu, viana orchideja jau ismeciau nes visa buvo apnike, ir ziedus, o dabar kitai ziuriu jau keli taskeliai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2011 10 13, 13:33)
sveikos, gal kuri susidure su tokia orchideju beda, kaip "berimjas"...isbere tokiasa taskelisias, bet jie nusiima pakrapscius su nagu, viana orchideja jau ismeciau nes visa buvo apnike, ir ziedus, o dabar kitai ziuriu jau keli taskeliai g.gif


įkelkite nuotraką
Atsakyti
SVeikos .
siandien paimiau apziuret orchideja ir pamaciau ,ant pagaliuko ,kuris laiko ziedkoti- sraige.mazutis ''namukas'' ,o pati sraige melyna.ismeciau sraige pro langa biggrin.gif
taciau ar ji buvo viena ? ar cia kazkas uzpuole manaja ?
lauke ji nebuvus ,pirkau as ja pries menesi mazdaug ,bet pries tai nieko nebuvau u zmacius ...
lyg neperlaistau... g.gif

ir dar ,lyg jau kazkuri klause ,kiek skaiciau tema,kad lyg orcideja leidzia toki lipsnu seketa..pradzioje nebuvo pas mane to ,dabar jau pries kokia savaite pastebejau ,kad ir pas mane taip darosi ..
keliu foto paziuret..

gal truksta cia jai ko ? a per daug ? g.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dr.: 13 spalio 2011 - 13:51
Sveikos orchideju augintojeles 4u.gif
As naujoke siu gelyciu auginime....Turiu kelias ir labai dziaugiuosi.
Tik nutiko beda....kelias uzpuole miltuotieji skydamariai.Kaip gydot ?
As pakisau po siltu dusu, nupurskiau Amway indu ploviklio nedideles koncentracijos tirpalu, po kurio laiko vel dusas....
Ka patartumet?
Aciu 4u.gif
Atsakyti
Turiu tokia problemele: turiu maza, miela mini phalaenopsi, kuris deja per pora menesiu numete beveik visus ziedukus, neauga verysad.gif .. Is tiesu tai numanau, kad viskas del to, jog namuose lb salta... Bet db turiu dar didesne problema - siandien pastebejau pelesi vazonelio virsuj, tai as ji nuemiau, bet bijau, kad vel atsiras verysad.gif Ka patartumet?
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2011 10 08, 20:11)
o purski kas kazkiek laiko ar kai vel vabalus pamatai?

Purškiu kas savaitę. smile.gif
Papildyta:
QUOTE(kareiwuke @ 2011 10 14, 11:03)
Turiu tokia problemele: turiu maza, miela mini phalaenopsi, kuris deja per pora menesiu numete beveik visus ziedukus, neauga  verysad.gif .. Is tiesu tai numanau, kad viskas del to, jog namuose lb salta... Bet db turiu dar didesne problema - siandien pastebejau pelesi vazonelio virsuj, tai as ji nuemiau, bet bijau, kad vel atsiras  verysad.gif  Ka patartumet?

Pelėsis buvo ar voratinkliukai? Jie labai panašūs. Jei pelėsis, tai patarčiau rečiau laistyt, matyt per daug drėgmės. O gal mėgsti dažnai purkšti lapus su vandeniu?
Atsakyti
Turiu patebėjimą, kad mėgstant dažnai purkšti orches, užsideda pelėsis. Bet kurį laiką nelaisčius ir nepurškus - pelėsis dingsta, žinoma, jei jo nebuvo labai daug smile.gif o ką daryt dabar, tokiu metų laiku - apmažint laistymą, nes žiūriu laisčiau gal prieš savaitę, o šaknys dar žalios ir gal tada nebepurškaliot?
Atsakyti
sveikos smile.gif
turiu orchideja kuri man brangi, ir ne karta yra džiuginusi gražiais žiedais smile.gif
bet šiuo metu tokiu man klausimu pametė kad nebežinau ką daryt ar ko nedaryt, kad jai nepakenkti smile.gif
pabandysiu sudėti foto, o vėliau bandysiu paklausti, o gal jus jau matysit kokiu patarimu man reiktu smile.gif
1. visa gėlė.
user posted image
2. iš arčiau. pirmoji šaka (vidurinė) buvo nulūžusi bet išaugo iš šono. tačiau išaugo nužydėjo ir stovi neaugina naujų žiedų, bet ant jos auga dvi mažos šakelės. auga tai vadinas išaugo pumpuriukai ir sustojo augę sad.gif
dešinėje išaugusi šaka stovi tokia nuo pavasario sad.gif užaugo iki tie ir sustojo sad.gif turi pora šakučių išaugų.
na o kairėj auga nauja šaka. stora graži bet bijau kad nebutų taip kaip su anomis užaugau ir gana nežydėsiu.
user posted image
3. didžiosios šakos šakelės.
user posted image
4. lapai ir išorinės šaknys labai gražios ir sveikos. kas neatrodo kad gėlė vargtų sad.gif
user posted image
5. na iš šaknys vazone doh.gif pradėjo lysti lauk kai užaugino ta didelę šaką ir pradėjo žydėti. tai kol žydėjo nenorėjau draskyti o ir dabar tos šakos naujos leidžiamos irgi nežinau kažkaip dabar draskyti irgi nėr noro. o gal visai nereik to daryt? gal jei auga veši kam lyst? ka jus manot?
user posted image

tai va o dabar kylantys klausimai:
1 del šaknų vazone kaip jau anksčiau rašiau.
2. kitas kaip su tom šakom kurios užaugo bet sustojo augti toliau ir krauti žiedynus? gal truksta kokių medžiagų ir reiktų patręšti? nors kiek žinau jau kai žydi jokiu būdu negalima to daryti o kaip kol nežydi?
nu ir šiaip laukiu kokių nors pastebėjimų ir patarimų.
ačiū iš anksto visoms kurios padės ir pakonsultuos smile.gif 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(Kristulia86 @ 2011 10 13, 14:33)
sveikos, gal kuri susidure su tokia orchideju beda, kaip "berimjas"...isbere tokiasa taskelisias, bet jie nusiima pakrapscius su nagu, viana orchideja jau ismeciau nes visa buvo apnike, ir ziedus, o dabar kitai ziuriu jau keli taskeliai g.gif


Tai gali būti skydamariai.Ne tie miltuotieji,o tie paprastieji.Jie atrodo kaip rudi taškeliai ir pakrapščius nagu nusiima.Pas mane ant difenbachijos buvo.Ir kol supratau kas tai per daiktas,visa gėlė buvo apipulta doh.gif .Ploviau dažnai su muiluotu vandeniu,kol jų atsikračiau.Nežinau ar tai tinka orchidėjoms ir ar pas Jus tikrai šitie bjaurybės.Tikrai reikėtų nuotraukos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cukliukas @ 2011 10 13, 11:39)
kalasi pas mano viena orchideja 2 vaikai thumbup.gif  tik jau tiek daug tu vaiku,kad nebezinau,kur desiu doh.gif  bet naikint,tai gaila biggrin.gif

pardavinėsi tongue.gif kokia spalva?
Atsakyti