Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų priežiūros tema

QUOTE(Rutic @ 2011 10 06, 17:57)
Pas mane palyginus dal labai mazai to grybelio.
Kaip su juo kovoti?Orchideja dabar leidzia ziedstiebius,neuzilgo zydes ax.gif


mes jį vadinam grybeliniu pelėsiu..
aš tai persodinčiau.. vazoną dezinfekuočiau, gerai praplaučiau šaknis, pamirkyčiau kalio permanganato arba fungicido tirpale ir pasodinčiau į naują substratą... ir reikės koreguoti priežiūrą, grybai šiaip sau neatsiranda
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 10 06, 18:09)
mes jį vadinam grybeliniu pelėsiu..
aš tai persodinčiau.. vazoną dezinfekuočiau, gerai praplaučiau šaknis, pamirkyčiau kalio permanganato arba fungicido tirpale ir pasodinčiau į naują substratą... ir reikės koreguoti priežiūrą, grybai šiaip sau neatsiranda

Gal vertetu palaukti,kol perzydes ? g.gif Nuo kokiu netinkamu salygu grybai isiveisia? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 10 06, 17:08)
visiškai teisingai, prileido rašalo į žiedstiebius ir tiek, naminiai žiedai būtų balti smile.gif

Nebandet niekas pacios prileist rasalo? wink.gif Kazin ar pavyktu? g.gif Leidzia i uzaugusi ziedstiebi ar tik auganti?
Atsakyti
QUOTE(Rutic @ 2011 10 06, 19:21)
Gal vertetu palaukti,kol perzydes ? g.gif

Nuo kokiu netinkamu salygu grybai isiveisia? ax.gif


o jei žydės pusę metų, grybas veisis, lauksit? bandykit nepersodinus laistydama mirkyti viename iš minėtų tirpalu, gal išnyks, bet abejoju.. jums spręsti..

o nuo ko atsiranda pelėsis? smile.gif drėgmė+bloga oro cirkuliacija
jei nenorit persodinti, pridarykit daugiau skylių vazone ir bandykit taip naikint
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2011 10 06, 16:50)
sveikos smile.gif
snd buvau senukuose ir stai koki grozi pamaciau  wub.gif
stovejau as prie ju gal 10 min.  doh.gif  buciau ir dar stovejus bet kaina atbaide  doh.gif  lotuliukas.gif
kaip manot ar verta tokia pirkt? ar naminis zydejima irgi butu toks, ar cia tik tu fermeriu vienkartinis grozis toks kazkaip padarytas  g.gif ?

Kelios pazistamos buvo nusipirke-viena dendrobium,kita tokia kaip foto.Ka galiu pasakyti-tai nuzydeje eme nykti,matyt tas"rasalas"pakenke.O per kur ileido rasala-tai nezinau,bet viena minejo,kad mirkant gele lieka melynas vanduo-tai gal per saknis. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liutukeee: 06 spalio 2011 - 20:33
as del reanimatoriaus:
*kaip reikia vedinti ji? tiesiog atidaryti ir palaikyti kasdien?
**ar reikia orchideja isimti, nzn gal leisti jai pakvepuoti...
***ar reikia keisti vandeni kuris yra jame (dejau sluoksni keramzito ant jo kiminu ir siek tiek vandens kuris nepilnai apsemia keramzita) ? ar viska palikti kol saknys uzaugs? (nors itariu neuzaugs, bet pabandyti verta)
****ar reikia kad reanimatoriuje butu skyluciu, ar jis turi buti visiskai sandarus?
aciu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(melynake* @ 2011 10 06, 18:30)
Nebandet niekas pacios prileist rasalo? wink.gif Kazin ar pavyktu?  g.gif  Leidzia i uzaugusi ziedstiebi ar tik auganti?

kiek as jas apziurejau tai visu buvo viena melyna saknis o kitos zalsvos. bet argi verta augaleli kankint del netikro grozio schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(kerryy @ 2011 10 07, 11:12)
as del reanimatoriaus:
*kaip reikia vedinti ji? tiesiog atidaryti ir palaikyti kasdien?
**ar reikia orchideja isimti, nzn gal leisti jai pakvepuoti...
***ar reikia keisti vandeni kuris yra jame (dejau sluoksni keramzito ant jo kiminu ir siek tiek vandens kuris nepilnai apsemia keramzita) ? ar viska palikti kol saknys uzaugs? (nors itariu neuzaugs, bet pabandyti verta)
****ar reikia kad reanimatoriuje butu skyluciu, ar jis turi buti visiskai sandarus?


taip, atidaryti kasdien kokiam pusvalandžiui
nereikia
aš nenaudočiau keramzito, jis įgers vandenį, perduos kiminams ir jie bus šlapi, o ne vos drėgni kaip turėtų būti..
jei reanimatorių padarysi su skylutėmis, manau, vėdinti nereikės.. šiaip vistiek atidarinėsi papurkšti kiminų, tai ir prasivedins
Atsakyti
Sveikos mielosios,
Gal galite pasakyti, kodel orchidejos pradejas augti naujas ziedkotis sustojo ir nebeauga. g.gif
Atsakyti
QUOTE(sietka @ 2011 10 07, 13:08)
Sveikos mielosios,
Gal galite pasakyti, kodel orchidejos pradejas augti naujas ziedkotis sustojo ir nebeauga. g.gif


gal sąlygos pasikeitė ar streso gavo mastau.gif galėjo įtakoti ir trumpėjanti diena..
Atsakyti
Sveikos mamytes,

mano orchidejai mazuliukei isdziuvo saknys ir pradejo pelyti zemes.Ar paprastai persodineti ar kazka apkarpyti?
dekuj uz atsakymus
Atsakyti
QUOTE(zuzla @ 2011 10 07, 14:10)
gal sąlygos pasikeitė ar streso gavo mastau.gif galėjo įtakoti ir trumpėjanti diena..


tuo metu kai jipradejoauginti ziedkoti ja uzpuole slapias puvinys ir tokie mazi vabaliukai vaikstinejo po ji. As paemiau viska nusausinau su servetele ir ir uzdejau nemaza sluoksni cinamono. Puvinys kaip ir sudziuvo ir neplinta,o va ziedkotis ir nebeauga schmoll.gif
Ir gal kas zinote kaip tuos vabaliukus isnaikinti(ten tikraine erkutes) g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sietka: 07 spalio 2011 - 14:48
QUOTE(sietka @ 2011 10 07, 14:47)
Ir gal kas zinote kaip tuos vabaliukus isnaikinti(ten tikraine erkutes) g.gif

Gal Nimazali išbandyk. smile.gif Aš jau trečią kartą su juo purkšiu savo gėlytes, nes kiek kalbėjau, tai būna, jog nepadeda iš pirmo karto. g.gif
Atsakyti