Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(elzeda @ 2011 09 21, 16:27)
Zhuvycia, apsispręsk biggrin.gif


Baisus paveikslas, oiii baisus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 21, 13:27)

Mesk akę mirksiukas.gif


Pusiniai:


ačiū smile.gif

Ir dar vienas klausimukas smile.gif
Kai kada nors pabaigsiu šį paveikslą, prieš jį rėminant, kaip suprantu, reikės siuvinėlį išplauti. Dabar ta AIDA tokia standi lyg iškrakmolinta, bet ar išplovus, nesubliukš ji kaip koks muilo burbulas...? Ar geriau ją išplauti prieš siuvinėjant? Bet standžią, manau, būtų lengviau siuvinėti... g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter_Tale @ 2011 09 21, 17:45)
ačiū smile.gif
Ir dar vienas klausimukas smile.gif


Aš tai išplaunu pabaigus siuvinėti ir kai išlyginu vėl man ta aida sustandėja.
Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 09 21, 13:04)
"siuvinėjami baisiai baisūs motyvai" "neskoningi motyvai" blink.gif Čia turbūt atestuotų meno kritikių esama, kad tokie "įvertinimai" rašomi. Net ir nepritarimą nepatinkančiam motyvui išreikšti galima būtų mandagiau unsure.gif o tokie komentarai kaip "senbūvės ateina čia vien dėl jūsų, kad apšviesti ir parodyti" susireikšminimu kvepia. Kai kurių temos naujokių (jau tuoj man kaip keiksmažodis bus šitas žodis) darbai kartais būna visa galva aukštesni ir už senbūvių. Iki šios diskusijos, aš net minties neturėjau, kad kažkaip skirstyti nares, o pasirodo, kad reikia, nes jau kur senbūvių nuomonė ir skonis, tai iš jo reikia mokytis ir tobulėti, o kur naujokių darbai, tai geriausiu atveju visai nieko, o blogiausiu - šlamštas ir ne kitaip doh.gif
Protingai kalbėti sunku, o protingai tylėti dar sunkiau. /K. N. Bouvis/

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 09 21, 13:17)
Ot Vaivi teisingai sako, nu tikrai, naujokės tik sėdi SM, daugiau pasaulio nemato, tik laukia kol senbuvės ateis jų, kvailelių, pamokyti, skonį paugdyti. Man tai šitas neskaniai nuskambėjo. Aišku, protingiau būtų patylėti, bet vis ta moteriška prigimtis ax.gif . Ir išvis siuvinėjime, man rodos, nereikia didelio meno ieškoti. Juk ne mes tuos dizainus kuriam, ne mes spalvas parenkam, tai kokios mes čia menininkės, jei ir kaimynka, pasiėmus tą pačią schemą gali tokį pat paveikslą išsiuvinėt. O jei norim, kad darbai būtų masiškai nesiuvinėjami, tai va sėdam, nusipiešiam paveikslą (ne randam kur nors nete, o pačios piešiam), paverčiam jį schema, išsiuvinėjam. Va tada tai menininkės, nesiginčiju, ir kūrėjos ir dar visaip kaip kitaip.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Perskaičiau viską. Sąžiningai. Ir kelios išvados:
* rusai sako, kad skoniui ir spalvoms nera draugų. Mes visos skirtingos, turim skirtingus požiūrius į gyvenimą, grožį, meną, netgi religiją ir t.t., dėl to mūsų pasirinkimai skiriasi. Vieniems patinka kičas, kiti ieško kažko kito. Kuo daugiau žmonių čia lankosi, tuo artimesnes dūšiai 'sielas' gali atsirinkti. Tarkim mano skonis labai artimas Pumpurėlio, betgi kitų skoniai nuo to nepasidaro nei geresni, nei blogesni. (p.s. Pumpurėli, tavo darbus kada nors labai norėčiau pažiūrėti iš arčiau ax.gif )
* Mes visos skirtingo amžiaus. Vienoms vos 20, kitos ir 40 perkopę. Skonis ateina su amžiumi ir patirtim. Skonis ateina su tuo, kiek plačiai apsidairai aplinkui. 20 metų vis spėjai iškišti nosį irbijau, kad daugiau jos nekiši, jei iš karto per ją gausi. Dėl to geriau pasakyti, kad tokiuose darbuose darbo įdėta daug, bet pasirinkimą reikia tobulinti ir neskubėt siuvinėt pirmo pasitaikiusio.
* mes nesam viena tos pačios mokyklos klasė. Vienos mūsų tik pradeda siuvinėjimo mokyklą, kitos jau įpsuėjo ar gerokai pažengė toliau. Nieko blogo, jei pirmoje klasėje visos ar dauguma pradeda nuo tų pačių Vervako, siluetinių, nuogalių ir pan. Darželinukų darbai ir piešiniai irgi toli nuo tobulumo, bet aplodismentų sulaukia daug. Tam, kad norėtų stengtis ir tobulėti. Abiturientas už tokius piešinius aplodismentų nebesulauktų.
* Pradinukams įvertinimo reikia labiau nei gerokai toliau pažengusioms. Teisingai sako MiniM. Jai įvertinimo nereikia, ji žino savo vertę. Taip ir turėtų būti. Ir gaila būtų, jei ji čia nepasirodytų.
* tobulėjimas negali būti vertinamas mūsų VISŲ kartu paėmus. Kaip ir kiekvieno vaiko mokykloj tobulėjimą reikia vertinti 'aš prieš 5 metus' ir 'aš dabar'.
* Siuvinėjimas nėra menas. Tai yra amatas. Dizainų kūrimas yra menas. Ir pirmiausiai vertinti reikia pačios siuvinėjimo technikos tobulėjimą. Skonis kaip jau sakiau tobulėja su metais ir patirtim.
* Negali būti skonio tobulėjimo be švietimo/švietimosi. Šita tema daugiau praktinė klausimų-atsakymų + pagyrų tema. Ji nėra skirta švietimui. Galima padaryti temą, kurioje plėsti akiratį ir pristatinėti skirtingus dizainerius, jų darbus, naujas siūles ir t.t. ir pan ir tai tikrai padėtų skonio lavėjimui. Tačiau visur yra bet... Kuri iš mūsų turėtų tiek laiko, kad galėtų altruistiškai tokią informaciją rinkti, sisteminti ir tokias pamokas pravedinėti? Bijau nei viena. Dėl to skonio tobulėjimas priklauso nuo savišvietos. Nuo naršymo valandų valandas internete, sėdėjimo osinkoj, sadovnike, galerijoj, bloguose, siuvinėjimo mokyklose, nuo pamatytų dizainų paieškos autorių puslapiuose, naujų ten atrastų dizainų, dizainerių, technikų ir t.t. - galima tęsti be galo. Tam reikia laiko ir noro, o to ne visos turi. Dėl to vienų tobulėjimas yra peršokant klases aukštyn, kitos ilgiau užsisėdi vienoj vietoj. Įdomumo dėlei pasakysiu - vieno nerealaus kažkada pamatyto dizaino pakako, kad jo paieškoms jau būčiau praleidusi daugiau kaip metus. Vien dėl to, kad man jo labai labai labai reikia. Tas vienas dizainas atvėrė man naują pasaulį - kalbu apie needlepoint. To vienintelio taip trokštamo dizaino neturiu iki šiol, nors vienu momentu jis jau buvo ranka pasiekiamas, bet šį kartą tikiuosi, kad dar mėnuo-kitas, mano piniginė stipriai suplonės, bet jis bus mano rankose. Beliks išsiuvinėti ir įgyvendinti svajonę.
* Už ką išties reikia lupti - už savo darbo negerbimą. Ir čia aš visiškai pritariu Pumpurėliui. Negalima valandų valandas praleisti prie darbo, o po to vos ištraukus iš rėmo ar lankelio atnešti jį parodyti neskalbtą, nelygintą ar įvyniotą į plėvelę ir dar įdėti nuotrauką, kurioje nieko nesimato. Net ir procesams, jei jie rodomi, turi būti pagarba. Buvo laikas - ir aš gavau už tai lupti. Sakau ačiū - padariau išvadas biggrin.gif
QUOTE(InDovi @ 2011 09 21, 10:11)
ir dabartinis procesas, mirabilia undinėlės  wub.gif  kaip geeeera siuvinėt, jokių padrikų kryželių, vienas malonumas:

Paskutinį punktą šitiems darbams gali prisitaikyti pati. Nesupyk 4u.gif Juolab nesi pirmokė biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 21 rugsėjo 2011 - 17:22
bandysiu dėti savo darbą per nemokamą/neregistruojamą talpyklą: kolegei kvepianti dovana (ant smūgio daryta blush2.gif dabar daryčiau mažesnę ir labiau prikimštą)
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 21, 14:35)
Tas meiliai žiūrintis katinukas, kartais ne žiurkėniukas? hihihi.gif

ne ne, man čia katiniukas biggrin.gif

QUOTE(Dvi @ 2011 09 21, 18:02)
Paskutinį punktą šitiems darbams gali prisitaikyti pati. Nesupyk 4u.gif Juolab nesi pirmokė  biggrin.gif

nepykstu aciuks.gif , aš galvojau, kad gal negražu tokį dėt, bet čia daug kas rašė anksčiau, kad jei procesas, tai nuo lankelio gali būt toks rodomas blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 09 21, 18:36)
ne ne, man čia katiniukas biggrin.gif
nepykstu aciuks.gif , aš galvojau, kad gal negražu tokį dėt, bet čia daug kas rašė anksčiau, kad jei procesas, tai nuo lankelio gali būt toks rodomas  blush2.gif



Ne, nu bet aš paprieštarausiu, gi labai labai įdomu tie procesiukai, man net įdomiau gerokai nei baigtas iščiustytas darbas... Tai manau tikrai normalu, kad procesą parodome neišlygintą ir neįrėmintą g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 09 21, 19:30)
bandysiu dėti savo darbą per nemokamą/neregistruojamą talpyklą: kolegei kvepianti dovana (ant smūgio daryta blush2.gif  dabar daryčiau mažesnę ir labiau prikimštą)


Gražios gėlytės. Čia adatinė?
Atsakyti
aciu DVI uz kritika kritikams 4u.gif Tavo postus visada idomu skaityti. O kritikuot irgi reikia moketi... Tobulumui, sako, ribu nera, tai tobulekim, nes tikrai yra kur smile.gif Cia mano asmenine nuomone ax.gif
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 09 21, 18:36)
nepykstu aciuks.gif , aš galvojau, kad gal negražu tokį dėt, bet čia daug kas rašė anksčiau, kad jei procesas, tai nuo lankelio gali būt toks rodomas  blush2.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 21, 18:45)
Ne, nu bet aš paprieštarausiu, gi labai labai įdomu tie procesiukai, man net įdomiau gerokai nei baigtas iščiustytas darbas... Tai manau tikrai normalu, kad procesą parodome neišlygintą ir neįrėmintą  g.gif

Nu betgi nesunku lengvai brūkštelėt lygintuvu (jei nėra markerio), paprašyt vyro, kad palaikytų ištempęs už kampų arba fotografuot įtemptą su lankeliu ax.gif Gi ir pačiai gražiau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 21 rugsėjo 2011 - 19:43
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 20, 21:20)
Geras posakis. Bet tavo parašė ne tik jis tinka šio forumo atmosferai. Manau bėganti juoda katė irgi atspindi nuotaikas smile.gif



Tą juodą katę aš iš rusaičių atsitempiau, tiesiog ieškojau schemos ir raudau vienos merginos paraše. O kadangi labai myliu kates (ypač juodas) tai ir paraše atsirado.

O dabar į temą, vėl gavau užsakymą, išsiuvinėti Vervaco metriką ir tą pačią su meškiuku, ir vėl berniukui, ir nuo tos pačios užsakovės, nes jų giminėj atsirado dar vienas sūnus. g.gif Tik va koks įdomumas visai gimines vienodas metrikas dovanoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 21 rugsėjo 2011 - 19:26