Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Laba diena 4u.gif

Labai norėčiau, kad man patartų puikiosios šios temelės siuvinėtojos kryželiu... thumbup.gif
Nesu dar ėmusis didesnio darbo, bet planuoju išsiuvinėti žurnalo "Siuvinėju kryželiu" 01/ 2010 numeryje esantį paveikslą "Aplink pasaulį". Nusipirkau visų reikalingų priemonių:

kreminę nr. 18 AIDĄ (50cm x 55cm);

37 spalvų Anchor medvilninių siuvinėjimo siūlų, (nors aprašyme rašo - "Šį nostalgišką paveikslą siuvinėkite 47 atspalvių siūlais", tačiau spalvų lentelėje nurodytos tik 37 skirtingos spalvos, tai turbūt čia bus tik spausdinimo klaida...? Gal kam teko susidurti su būtent šiuo paveikslu ir jo aprašymu?);

28 dydžio adatą.

Taigi svarbiausias momentas man dabar - surasti siuvinėlio vidurį, nuo ko pradėti. Tik nesijuokite, bet man tai atrodo ne taip jau ir paprasta.... g.gif

Aprašyme nurodytas siuvinėlio plotas 18nr AIDAI yra 33,5cm x 40cm (239 dygsniai x 287 dygsnių), tačiau pasiskaičiavus pagal vieną lentelę, pagal nurodytą dygsnių skaičių man gavosi 34cm x 41cm. Aišku, paklaida nedidelė, tia gal ir nevertėtų labai kreipti dėmesio? Ką jūs manote? unsure.gif

Dar vienas neaiškumas... Kiek pamenu iš mokyklos, pirmiausia rašydavo ilgį, o tada plotį, tai jeigu aš vadovaučiausi tokia taisykle, vadinas šio paveikslo ilgis susidėtų iš 239 dygsnių, o plotis - iš 287 dygsnių? Bet aš pamatavau to paveikslėlio nuotrauką, ir ten aiškiai ilgis ilgesnis už plotį... Tai kaip man dabar daryti, kur ilgis? Ten kur 287 dygsniai ir skaityt, kad bus 41cm, ar kaip? Atleiskit, bet man čia pirmas kartas ir aš tikrai neišmanau... doh.gif

Ir paskutinis neaiškumas... Aprašyme pataria atraižą perlenkti skersai, o paskui išilgai. Tokiu būdu randant atraižos vidurį. Tai kaip čia tas skersai lenkimas atrodytų? Viršutinį kairį kampą lenkiant prie apatinio kairio kampo? O tada iš kairės į dešinę suglausti kraštus?

Daug čia man klausimų, bet žinau, kad vieną kartą išbandžius, tokių klausimų man daugiau nebekiltų... smile.gif
Labai visoms dėkoju iš anksto už atsakymus 4u.gif thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(VaiVi @ 2011 09 21, 15:35)
drinks_cheers.gif Tikrai labai gražūs wub.gif Kaip man tai ir šitas rėmelis visai tinka - siauras, darbo neužgožia, spalva dera thumbup.gif

drinks_cheers.gif Va apie remeli ir as norejau pasakyti, bet patingejau blush2.gif Man labiausiai patinka butent tokie paprasti, be jokiu vikruntasu. Kad darbas dominuotu, o ne remas. Kartais labai graziai atrodo ir tie ale prabangus, kai tinkamai parinkti. Bet su tokiu paprastu, manu niekada neprasausi, tik spalva, kad deretu.
Atsakyti
Laba diena, nerandu kur rankdarbiuose galeciau kreiptis tai rasau cia smile.gif
ieskau kas galetu issiuvineti leliuko metrikus.. kazkada uzmaciau ir nerealiai patiko, noriu ir as.. smile.gif gal Jus kuri pasiimate, ne tik sau siuvinejate? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 21, 15:24)
va,ireminau...yra klaidu,bet ne i paroda desiu  blush2.gif

Kito remo teks ilgokai palaukt,kol atves...

jetus kaip gražu wub.gif ar čia tie patys drugeliai kur kažkada buvo rodomi po vieną? ax.gif
tik kažkaip pasportas krenta į akis, sunku pasakyti, ar spalva nesižiūri, ar tie tarpai tarp paveikslų per dideli, nu bet kažkas mano akiai ne taip su juo g.gif o paveikslėliai - neturiu prie ko prikibti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Winter_Tale @ 2011 09 21, 15:40)
Laba diena  4u.gif 


Aprašyme nurodytas siuvinėlio plotas 18nr AIDAI yra 33,5cm x 40cm (239 dygsniai x 287 dygsnių), tačiau pasiskaičiavus pagal vieną lentelę, pagal nurodytą dygsnių skaičių man gavosi 34cm x 41cm. Aišku, paklaida nedidelė, tia gal ir nevertėtų labai kreipti dėmesio? Ką jūs manote?  unsure.gif

Dar vienas neaiškumas... Kiek pamenu iš mokyklos, pirmiausia rašydavo ilgį, o tada plotį (beje, kiek suprantu, ilgis ir plotis paveikslėlyje tas pats, o šiaip paprastai rašoma pima plotis, paskui aukštis) , tai jeigu aš vadovaučiausi tokia taisykle, vadinas šio paveikslo ilgis susidėtų iš 239 dygsnių, o plotis - iš 287 dygsnių? Bet aš pamatavau to paveikslėlio nuotrauką, ir ten aiškiai ilgis ilgesnis už plotį... Tai kaip man dabar daryti, kur ilgis? Ten kur 287 dygsniai ir skaityt, kad bus 41cm, ar kaip? Atleiskit, bet man čia pirmas kartas ir aš tikrai neišmanau... doh.gif

Ir paskutinis neaiškumas... Aprašyme pataria atraižą perlenkti skersai, o paskui išilgai. Tokiu būdu randant atraižos vidurį. Tai kaip čia tas skersai lenkimas atrodytų? Viršutinį kairį kampą lenkiant prie apatinio kairio kampo? O tada iš kairės į dešinę suglausti kraštus?




Vadinasi taip: dėl to pločio ir aukščio rašymo tvarkos, tai jau taip, tarybiniais laikais visi darė viską vienodai, bet dabar pati dažnai pastebiu, kaip kam šauna, taip tas ir daro. Tai tu tiesiog pažiūrėk, kaip pats paveikslėlis žurnale atrodo, jeigu jis horizontalus, reiškias plotis ir bus 287 dygsniai, jei jis vertikalus - 287 dygsniai bus į aukštį.
O siuvinio vidurį ir aš taip visada randu, perlenkiu medžiagą elementariai pusiau (kaip kad lankstytym bet kokią paklodę ar rankšluostį) ir dar kartą pusiau, linijų susikirtimo vietoje ir bus pats viduriukas mirksiukas.gif Ar aiškiau? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 21 rugsėjo 2011 - 14:55
QUOTE(pupute @ 2011 09 21, 15:45)

jūsų pranešimų gaviklis pilnas, neina su jumis susisiekti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 21, 16:24)
va,ireminau...yra klaidu,bet ne i paroda desiu  blush2.gif

Kito remo teks ilgokai palaukt,kol atves...

grazu ir skoninga clap_1.gif lauksim kito varianto
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 21, 15:36)
Nea, romantikos jaunų žmonių kambaryje būtent toks paveisklas neprideda, tik gašlumo ir neskoningumo  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O kur jūs čia matot neskoningumą ir gašlumą? Spalvos suderintos ir gražios. Įrėminimas puikus. Žmonių kūnai šešėliniai. Erdvės paveikslui užtenka thumbup.gif
Va, jei būtų išsiuvinėta kokia poza iš Kamasutros knygos- tada priarčiau jums mirksiukas.gif Bet ir tai... Jei žmogui patinka, kodėl nekabint... cool.gif

Drugeliai labai gražiai atrodo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 21 rugsėjo 2011 - 15:05
Taip maloniai akiai drugeliai atrodo - nuotaikingai spalvingi - puiku thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 21, 12:53)
Vadinasi taip: dėl to pločio ir aukščio rašymo tvarkos, tai jau taip, tarybiniais laikais visi darė viską vienodai, bet dabar pati dažnai pastebiu, kaip kam šauna, taip tas ir daro. Tai tu tiesiog pažiūrėk, kaip pats paveikslėlis žurnale atrodo, jeigu jis horizontalus, reiškias plotis ir bus 287 dygsniai, jei jis vertikalus - 287 dygsniai bus į aukštį.
O siuvinio vidurį ir aš taip visada randu, perlenkiu medžiagą elementariai pusiau (kaip kad lankstytym bet kokią paklodę ar rankšluostį) ir dar kartą pusiau, linijų susikirtimo vietoje ir bus pats viduriukas  mirksiukas.gif Ar aiškiau?  ax.gif


Ačiū labai už greitą atsakymą smile.gif Aš jau beveik siūlą įsivėriau ir net drebu, kaip noriu greičiau pradėti lotuliukas.gif

Na, aš jau 100-ąjį kartą išmatavau ir nuotrauką, ir schemutę, tai man atrodo, kad plotis visgi bus tie 287 dygsniai, o aukštis 239 dygsniai...Bandysiu taip siuvinėti smile.gif

O dar, sakykite, ar pusiniai kryželiai tas pats kas daliniai kryželiai? g.gif smile.gif

Ir kaip jūs profesionaliai pradedate siuvinį ir kaip užbaigiate vienos spalvos siūlu siuvinėti prieš imdamosis kitos spalvos? man ypač aktualu, nes spalvų pas mane milijonas smile.gif
Gal žinote kokią aiškią nuorodėlę su paveiksliukais, kur galima būtų užmesti akę? cool.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 21, 17:04)
O kur jūs čia matot neskoningumą ir gašlumą? Spalvos suderintos ir gražios. Įrėminimas puikus. Žmonių kūnai šešėliniai. Erdvės paveikslui užtenka thumbup.gif
Va, jei būtų išsiuvinėta kokia poza iš Kamasutros knygos- tada priarčiau jums mirksiukas.gif Bet ir tai... Jei žmogui patinka, kodėl nekabint...  cool.gif

Drugeliai labai gražiai atrodo wub.gif

hihihi.gif as parodyciau puikiai suderintas spalvas.aisku ne zmogus kaltas kad spalvos tokios ax.gif darbas sakyciau tikrai puikus,bet tik ne spalvos ax.gif o pagal jas ir reminimas netinkamas.jis dar labiau sendina ta darba. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 21, 16:24)
va,ireminau...yra klaidu,bet ne i paroda desiu  blush2.gif
Kito remo teks ilgokai palaukt,kol atves...


Aš tai nematau klaidų, tik grožį wub.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 21, 16:35)


Zhuvycia, apsispręsk biggrin.gif

QUOTE(Winter_Tale @ 2011 09 21, 17:15)
Gal žinote  kokią aiškią nuorodėlę su paveiksliukais, kur galima būtų užmesti akę?  cool.gif


Mesk akę mirksiukas.gif

user posted image

Pusiniai:

user posted image
Atsakyti