Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(InDovi @ 2011 09 21, 11:11)
pinigų varlytė, tik monetos neprisiūtos ir į rėmelį laikinai įdėta (pasportą per mažą išpjovė doh.gif )
Katiniukas jau padovanotas (foto vakare daryta, tai nelabai gražiai gavos). spalvas pati parinkau  unsure.gif :
ir dabartinis procesas, mirabilia undinėlės  wub.gif  kaip geeeera siuvinėt, jokių padrikų kryželių, vienas malonumas:


Tas meiliai žiūrintis katinukas, kartais ne žiurkėniukas? hihihi.gif
Dėl undinėlių pavydžiu baltai, aš irgi kada nors jas siuvinėsiu wub.gif

QUOTE(Sela:) @ 2011 09 21, 11:26)
As vakar pasiemiau pasportus savo prancuziskai kavai. Visa kita darys vyras, bet sake, kad greitai nebus. Vakar pabijojau rodyti, siandien surizikuosiu.Nezinau dar kokios spalvos bus remelis. Tamsus, kaip kava, ar sviesesnis, kaip vidinis pasportas g.gif  O apskritai kazkokia paranoja prasidejo man. Bijau rodyti savo darba, bijau kitu darbus pagirt...  doh.gif


Su paspartu neprašovei, taip gražiai su linu susigroja thumbup.gif

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 21, 12:13)
sleeping bjūtė


hihihi.gif

QUOTE(beladona @ 2011 09 21, 13:53)
Sveikos adatos drauges wink.gif
Parodysiu ka per vasara pagaminau  ax.gif 


Provansu kvepia, puikiai dera spalvos.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 21, 14:11)
O kuo jis baisus? Kodėl neskoningas? g.gif  Man jis labai labai gražus wub.gif Jaunų žmonių kambaryje- tik romantikos prideda rolleyes.gif



Nea, romantikos jaunų žmonių kambaryje būtent toks paveisklas neprideda, tik gašlumo ir neskoningumo lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 09 20, 18:57)
Kažkaip jau pastebėjau, kad daugelis iš čia į aną forumą perbėgo. Ten kažkaip kitaip viskas organizuota. Kiekviena narė turi savo temą su baigtais darbeliais bei procesais. Jei kelios siuvinėja vieną ir tą patį darbelį- tai jungiasi bendram procesui.


o kaip i ji patekti? ax.gif
Atsakyti
kodėl jūs taip kategoriškai teigiat, jog tas paveikslas yra tragiškas??? siuvinėjusiai šį paveikslą gal jis labai gražus, gal būtent tokio ir norėjo, ir kaip matot, yra ir daugiau tokių žmonių kuriems jis patinka. Suprantu, tas paveikslas ne jūsų skonio, jūs nė už ką gyvenime tokio nesiuvinėtumėt, na tai ir gerai, bet kam taip sudirbti žmogų, kuris tiek daug savęs į tą paveikslą sudėjo...
man tai asmeniškai yra ne tas paveikslas baisus, o baisu darosi kaip jūs taip negražiai kalbat apie jį (galima rasti juk ir ne tokių negražių žodžių kritikai išreikšti), bandot VIENAREIKŠMIŠKAI teigti, jos tas paveikslas baisus. Dar kartą pakartosiu jau minėtą taisyklę - dėl skonio nesiginčijama, ir jeigu jums nepatinka, tai nereiškia kad tik jūsų skonis geras o kitas žmogus jau skonio neturi...
ir galų gale, užtenka jau šitų visų diskusijų, o ypač manau jau užtenka tą vargšę vieno paveikslo autorę užgauliot doh.gif
Atsakyti
"siuvinėjami baisiai baisūs motyvai" "neskoningi motyvai" blink.gif Čia turbūt atestuotų meno kritikių esama, kad tokie "įvertinimai" rašomi. Net ir nepritarimą nepatinkančiam motyvui išreikšti galima būtų mandagiau unsure.gif o tokie komentarai kaip "senbūvės ateina čia vien dėl jūsų, kad apšviesti ir parodyti" susireikšminimu kvepia. Kai kurių temos naujokių (jau tuoj man kaip keiksmažodis bus šitas žodis) darbai kartais būna visa galva aukštesni ir už senbūvių. Iki šios diskusijos, aš net minties neturėjau, kad kažkaip skirstyti nares, o pasirodo, kad reikia, nes jau kur senbūvių nuomonė ir skonis, tai iš jo reikia mokytis ir tobulėti, o kur naujokių darbai, tai geriausiu atveju visai nieko, o blogiausiu - šlamštas ir ne kitaip doh.gif
Na nepatiko ir man ta porelė, ir ką? Mano "nepatinka" dar ne faktas, kad darbas neskoningas ar negražus. Tai tik mano nuomonė, kurią visada stengiuosi pasilaikyti sau.

Protingai kalbėti sunku, o protingai tylėti dar sunkiau. /K. N. Bouvis/
Atsakyti
Ot Vaivi teisingai sako, nu tikrai, naujokės tik sėdi SM, daugiau pasaulio nemato, tik laukia kol senbuvės ateis jų, kvailelių, pamokyti, skonį paugdyti. Man tai šitas neskaniai nuskambėjo. Aišku, protingiau būtų patylėti, bet vis ta moteriška prigimtis ax.gif . Ir išvis siuvinėjime, man rodos, nereikia didelio meno ieškoti. Juk ne mes tuos dizainus kuriam, ne mes spalvas parenkam, tai kokios mes čia menininkės, jei ir kaimynka, pasiėmus tą pačią schemą gali tokį pat paveikslą išsiuvinėt. O jei norim, kad darbai būtų masiškai nesiuvinėjami, tai va sėdam, nusipiešiam paveikslą (ne randam kur nors nete, o pačios piešiam), paverčiam jį schema, išsiuvinėjam. Va tada tai menininkės, nesiginčiju, ir kūrėjos ir dar visaip kaip kitaip.
Atsakyti
trukt už vadžių, vėl iš pradžių doh.gif
Atsakyti
va,ireminau...yra klaidu,bet ne i paroda desiu blush2.gif
user posted image
Kito remo teks ilgokai palaukt,kol atves...
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 21, 15:24)
va,ireminau...yra klaidu,bet ne i paroda desiu  blush2.gif

Grazus man tavo tie drugeliai wub.gif Tokie spalvingi thumbup.gif
Atsakyti
Baisus paveikslas, labai baisus lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 21, 15:28)
Grazus man tavo tie drugeliai wub.gif  Tokie spalvingi thumbup.gif

drinks_cheers.gif Tikrai labai gražūs wub.gif Kaip man tai ir šitas rėmelis visai tinka - siauras, darbo neužgožia, spalva dera thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 21, 15:24)
va,ireminau...yra klaidu,bet ne i paroda desiu  blush2.gif
[url=http://hotimg23.fotki.com/p/a/46_36/67_118/SAM_0182-vi.jpg]Kito remo teks ilgokai palaukt,kol atves...



Man drugeliai išvis vieni gražiausių sutvėrimų gamtoje... Ir paveikslas šitas puikus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 21 rugsėjo 2011 - 14:35