Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 21, 12:13)
Аš tai manyčiau, kad tik tamsiai rudi tiktų  blush2.gif O tu nebijok nebijok nei rodytis, nei girtim nei peikti  group.gif



o man sios grazios be proto smile.gif Mirabilia . Winter Queen ir Spring Queen

user posted imageuser posted image

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 rugsėjo 2011 - 10:27
QUOTE(Little angel @ 2011 09 20, 21:50)
O šiaip kažkada aktyviai lankiausi, bet kad neįdomu čia. Labai persiprašau... Bet tik pasakai nuomę, jau stengiesi ir kaip gražiai ir vis naujokės užsipuola... Atminkit, kad foto čia keliu ne dėl pagyrų, nes man jų tikrai nereikia, aš pati žinau savo darbų vertę. O keliu dėl jūsų, kad tiesiog pamatytumėt, ne vien tuos pačius metrikus, siluetus ar dar ką... Nu neseku tų temų nes n kartojasi tie patys darbai, po kurių seka eilės "Kaip gražu" ir viskas...



thumbup.gif drinks_cheers.gif

Neturit ka veikti, pesates doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 21, 11:19)
o man sios grazios be proto  smile.gif Mirabilia . Winter Queen ir Spring Queen

[url=http://imageshack.us/photo/my-images/689/2484244560047689748s500.jpg/]


Kad tikrai, jos visos ypatingos, ir šita irgi drinks_cheers.gif

QUOTE(siguliukas17 @ 2011 09 21, 11:20)
thumbup.gif  drinks_cheers.gif

Neturit ka veikti, pesates  doh.gif


Turim, tik norėjom pagyvinti forumo gyvenimą lotuliukas.gif
Atsakyti
Na, jau visos pasisakė biggrin.gif biggrin.gif turėtų po poros psl iš naujo prasidėt ta pati diskusija, nes įtariu yra nutylėjusių, bet šįkart būtinai turinčių įsiterpt lotuliukas.gif

Aš norėčiau Pumpurėlio "bjauriųjų" virtuvinių pirštinių, nes nusideginau ranką ir as dizainas man labai wub.gif

QUOTE(Sela:) @ 2011 09 21, 08:26)
As vakar pasiemiau pasportus savo prancuziskai kavai. Visa kita darys vyras, bet sake, kad greitai nebus. Vakar pabijojau rodyti, siandien surizikuosiu.Nezinau dar kokios spalvos bus remelis. Tamsus, kaip kava, ar sviesesnis, kaip vidinis pasportas g.gif  O apskritai kazkokia paranoja prasidejo man. Bijau rodyti savo darba, bijau kitu darbus pagirt...  doh.gif


girt galima, peikt ne lotuliukas.gif
žiūrint į darbą su pasportu, norisi rudo rėmo, kaip rudas pasportas g.gif
Atsakyti
Sveikos adatos drauges wink.gif

Nesipykit, gyvenkim draugiskai 4u.gif

Parodysiu ka per vasara pagaminau ax.gif Na neturetu but pabodes ar besikartojantis motyvas blush2.gif Juokauju aisku wink.gif As tiesiog beprotiskai megstu saulegrazas, ir kambarys kuriames kabes sis paveikslas yra geltonas, na zodziu tik reik priprasyt brolio kad pakabintu ant sienos ir galesiu ziema vasara i zydincias saulegrazas ziuret thumbup.gif

user posted image

Atsakyti
Bet ištikrųjų, man atrodo, diskusija prasidėjo ne dėl to, kad pabodę motyvai kartojasi (aš irgi nepritarčiau, kad negalima siuvinėti to, ką jau siuvinėjo 21 siuvinėtoja), o dėl to, kad siuvinėjami baisiai baisūs motyvai. Kaip akstinas tam buvo tas milžiniškas, daugybę laiko ir pastangų pareikalavęs neskoningas paveikslas su nuogaliais. Argi galima į vieną eilę statyti kad ir tuos 100 kartų siuvinėtus metrikiukus su vaikučių kojytėm ir apsikabintais meškiukais, kurie labai mieli ir gražūs, na ir kas kad pabodę, su tokiais juodais blynais ant sienų???
Papildyta:
QUOTE(beladona @ 2011 09 21, 12:53)
Sveikos adatos drauges wink.gif

Nesipykit, gyvenkim draugiskai  4u.gif 

Parodysiu ka per vasara pagaminau  ax.gif  Na neturetu but pabodes ar besikartojantis motyvas  blush2.gif Juokauju aisku wink.gif As tiesiog beprotiskai megstu saulegrazas, ir kambarys kuriames kabes sis paveikslas yra geltonas, na zodziu tik reik priprasyt brolio kad pakabintu ant sienos ir galesiu ziema vasara i zydincias saulegrazas ziuret  thumbup.gif

[url=http://keep4u.ru]



Labai gražus, elegantiškai įrėmintas darbas. Man tai melsva su ryškiai geltona labai gražus derinys, tikras Viduržemio jūros koloritas thumbup.gif
Atsakyti
beladona labai grazus ir siltas darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2011 09 21, 12:53)
Parodysiu ka per vasara pagaminau


tikrai labai gražu wub.gif labai patinka įrėminimas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 21 rugsėjo 2011 - 12:23
Dekui dekui mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(beladona @ 2011 09 21, 12:53)
Parodysiu ka per vasara pagaminau  ax.gif  Na neturetu but pabodes ar besikartojantis motyvas  blush2.gif Juokauju aisku wink.gif As tiesiog beprotiskai megstu saulegrazas, ir kambarys kuriames kabes sis paveikslas yra geltonas, na zodziu tik reik priprasyt brolio kad pakabintu ant sienos ir galesiu ziema vasara i zydincias saulegrazas ziuret  thumbup.gif

labai gražus paveikslas 4u.gif kokios jis dydžio gavosi kartu su rėmu? ax.gif
Atsakyti
Pamatavau, su remu ismatavimai yra 33x38 cm smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 21, 14:02)
Bet ištikrųjų, man atrodo, diskusija prasidėjo ne dėl to, kad pabodę motyvai kartojasi (aš irgi nepritarčiau, kad negalima siuvinėti to, ką jau siuvinėjo 21 siuvinėtoja), o dėl to, kad siuvinėjami baisiai baisūs motyvai. Kaip akstinas tam buvo tas milžiniškas, daugybę laiko ir pastangų pareikalavęs neskoningas paveikslas su nuogaliais.

O kuo jis baisus? Kodėl neskoningas? g.gif Man jis labai labai gražus wub.gif Jaunų žmonių kambaryje- tik romantikos prideda rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zuzanele: 21 rugsėjo 2011 - 13:11