Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Little angel @ 2011 09 20, 23:50)


O kas dėl schemų, tai Sela:) turbūt bati talentingiausia schemų kūrėja lietuvaitė, kurią teko tiek gyvai pažinti tiek jos darbus matyti.,., thumbup.gif  bigsmile.gif


cia gal kalbat apie Ssl g.gif
Atsakyti
Teisingai doh.gif Kai persivadino kitur į Sels, tai nugrybavau į lankas čia blush2.gif Ačiū Uodegyte, kad pataisei, 4u.gif Taip, aš apie Ssl/Sels kalbu

Nu va kaip gerai, kai yra pastabių mergaičių ir pataiso smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 20, 22:50)
O kas dėl schemų, tai Sela:) turbūt bati talentingiausia schemų kūrėja lietuvaitė, kurią teko tiek gyvai pažinti tiek jos darbus matyti.,., thumbup.gif  bigsmile.gif

Labai noreciau, kad taip ir butu, bet manau kazka sumaisei doh.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 21, 09:07)
cia gal kalbat apie Ssl  g.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 20, 17:19)
Ir kas cia blogo.  g.gif Pati irgi rasai,kad Vervaco siuvinejai. Tai greitai dabar ismesk blink.gif
O ka reiskia pasakymas "yra begalė kitų - naujų, įdomių, gražių, savotiškų", Tai kiekviena ir renkames butent tokius. Kas vienai grazu, nebutinai turi ir kitoms patikti.Arba, jei man nepatinka tos Mirabiles, tai kodel as tureciau jas siuvinet?

drinks_cheers.gif
Skaiciau skaiciau,prisicitavau...bet istryniau... aptingau biggrin.gif doh.gif
Yra auksine taisykle Del skonio NESIGINCIJAMA Koks tas skonis bebutu jau kiekvienos reikalas,jei man kasnors nepatinka as tiesiog tolerantiskai patyliu.Pvz pumpurelio tos virtuvines pirstines man baisios,nu ir ka - pasilieku savo skoni sau,kam cia kitoms nuotaikas gadint.
Del tu mirabiliu irg sutinku,nepatinka man jos ir kas cia tokio smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 20, 17:51)
As ir Vervaco paminejau visai atsitiktinai. Jei nepatinka galiu pasakyti kitaip. Jei kuri po penkeriu metu prasys "Kavos mergaites" arba besiskleidzianciu roziu schemos, sakysiu nesiuvinek, nes man jau nusibodo. Tai ir kalbam apie tai, kad jei vienom jau nusibodo, dar nereiskia, kad kitos neturi siuvineti. biggrin.gif Tegu siuvineja kas ka nori ir deda cia nuotraukas, manes tai neerzina. Gi visos pradejom nuo tu paciu paveikslu.

pritariu drinks_cheers.gif

QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 18:01)
O bendrai - taigi visos žino: tu šaunuolė visapusiška! thumbup.gif Neširsk 4u.gif Daugeliui esi pridalinusi kalnus schemų ir padėjusi visaip kaip, ir schemų paieškoje tvarką įvedusi, nes ta tema - tavo: tu padedi, tu ir taisykles nustatai. Nusiramink ir visas kitas temas tu ir kurk, tik lankykis čia ir toliau bei platink siuvinėjimo džiaugsmą! 4u.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(zuzanele @ 2011 09 20, 18:02)
Nesuprantu aš jūsų. Tiek puslapių reikia rašyti, kad atsibodo, reikia naujovių. Juk šitas forumas skirtas rodyti išsiuvinėtus darbus, pasitarti. Ir kas čia blogo, kad matom vis tuos pačius? g.gif Rinkdamasi siuvinėjimui darbą, nesirenku konkrečios firmos ar nežiūriu į jo naujumą. Man svarbu, kad patiktų, būtų įdomu siuvinėt. Man... Ne kam nors kitam... Juk aš siuvinėju... O jei čia užeinam ir pasirodom savo darbą, tai tik pasidžiaugti reikia. Kitaip mūsų forumas bus nespalvingas, be nuotraukų, nes bijosim rodyti savo darbus, nes jau daug kartų matyta ar kažkas jau siuvinėjo unsure.gif
Vertinkim darbo atlikimą, įrėminimą, pateikimą mirksiukas.gif

pritariu kiekvienam zodziui drinks_cheers.gif
Iseinu pasiimti remeliu smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klajokle: 21 rugsėjo 2011 - 09:06
Sveikos!

oi diskusija verda biggrin.gif

tai aš pertrauksiu diskusiją keliais darbeliais:
pinigų varlytė, tik monetos neprisiūtos ir į rėmelį laikinai įdėta (pasportą per mažą išpjovė doh.gif )
user posted image

Katiniukas jau padovanotas (foto vakare daryta, tai nelabai gražiai gavos). spalvas pati parinkau unsure.gif :
user posted image

ir dabartinis procesas, mirabilia undinėlės wub.gif kaip geeeera siuvinėt, jokių padrikų kryželių, vienas malonumas:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(InDovi @ 2011 09 21, 10:11)
Sveikos!

oi diskusija verda biggrin.gif

tai aš pertrauksiu diskusiją keliais darbeliais:
pinigų varlytė, tik monetos neprisiūtos ir į rėmelį laikinai įdėta (pasportą per mažą išpjovė doh.gif )
[/url]

Katiniukas jau padovanotas (foto vakare daryta, tai nelabai gražiai gavos). spalvas pati parinkau  unsure.gif :
[/url]

ir dabartinis procesas, mirabilia undinėlės  wub.gif  kaip geeeera siuvinėt, jokių padrikų kryželių, vienas malonumas:



NU kokia įdomi varlytė g.gif O kokias monetas ten prisiuvinėsi? Su skylutėmis? g.gif Labai įdomus darbelis.

Sakai Mirabillia lenva siuvinėti? Kažkuri irgi minėjo, kad nėra padrikų kryželių, tai ir aš imsiuos, nes labai bijojau kaip tik kad ją bus sudėtinga siuvinėti blink.gif Gražios tos undinės nors tu ką wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 21, 10:18)
NU kokia įdomi varlytė  g.gif O kokias monetas ten prisiuvinėsi? Su skylutėmis?  g.gif Labai įdomus darbelis.

Sakai Mirabillia lenva siuvinėti? Kažkuri irgi minėjo, kad nėra padrikų kryželių, tai ir aš imsiuos, nes labai bijojau kaip tik kad ją bus sudėtinga siuvinėti  blink.gif Gražios tos undinės nors tu ką  wub.gif

monetos tos kiniškos, su skylutėm tokios. bandysiu kažkaip prisiūt, nes originaliam rinkiny jos dar su auselėm prikabinimui smile.gif

Man gera ir lengva undinėles siuvinėt, su karoliukais viskas sulėtėja, bet malonumas nuo to nemažėja biggrin.gif bet kol suradau sau patinkančią mirabilę, tai daug damų peržiūrėjau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 21, 10:05)
Iseinu pasiimti remeliu  smile.gif

As vakar pasiemiau pasportus savo prancuziskai kavai. Visa kita darys vyras, bet sake, kad greitai nebus. Vakar pabijojau rodyti, siandien surizikuosiu.Nezinau dar kokios spalvos bus remelis. Tamsus, kaip kava, ar sviesesnis, kaip vidinis pasportas g.gif O apskritai kazkokia paranoja prasidejo man. Bijau rodyti savo darba, bijau kitu darbus pagirt... doh.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 21, 10:32)
Teisingai  doh.gif Kai persivadino kitur į Sels, tai nugrybavau į lankas čia blush2.gif Ačiū Uodegyte, kad pataisei,  4u.gif Taip, aš apie Ssl/Sels kalbu

Nu va kaip gerai, kai yra pastabių mergaičių ir pataiso smile.gif


taip ji gallery sels smile.gif

QUOTE(Sela:) @ 2011 09 21, 11:26)
O apskritai kazkokia paranoja prasidejo man. Bijau rodyti savo darba, bijau kitu darbus pagirt...   doh.gif


kaip grazu swoon.gif iki nukritimo biggrin.gif idomu koks remelis bus,kad visko nesugadintu unsure.gif taip dabar graziai dera unsure.gif



QUOTE(InDovi @ 2011 09 21, 11:11)
Sveikos!

ir dabartinis procesas, mirabilia undinėlės  wub.gif  kaip geeeera siuvinėt, jokių padrikų kryželių, vienas malonumas:


si labai grazi wub.gif kada nors ir as tokia issisiuvinesiu ax.gif jau tu mirabiliu spalvytes tokios graziai pereinancios ,ir siaip svelnus dizainas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 21 rugsėjo 2011 - 09:38
Gražiai paspartai dera smile.gif

Aš vakar savo darbams ir rėmus pasiėmiau. Tai tiesiog pridėjau darbus į rėmus, kad mb verdiktą duotų, tai užskaitė thumbup.gif

Šiaip tai vienintelės dirbtuvės, kur jei darbas gražus, tai parinks tokius rėmus, kad atsigrožėt galutiniu darbu negaliu. Dar nuolaidų kortelę turiu tai visai gerai. Kiekvieną kartą pagiriu moteriškę, nes ji taip nuo dūšios renka ir derina, ir galiausiai išrenka tai, apie ką net pagalvojus nebūčiau. Žodžiu džiaugiuosi kad pusmetį dėžėj darbus pralaikiau ir dabar tokius rėmus gavau. Jei pavyks iki savaitgalio įrėminti - būtinai parodysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 21, 11:39)
Gražiai paspartai dera smile.gif

Aš vakar savo darbams ir rėmus pasiėmiau. Tai tiesiog pridėjau darbus į rėmus, kad mb verdiktą duotų, tai užskaitė thumbup.gif

Šiaip tai vienintelės dirbtuvės, kur jei darbas gražus, tai parinks tokius rėmus, kad atsigrožėt galutiniu darbu negaliu. Dar nuolaidų kortelę turiu tai visai gerai. Kiekvieną kartą pagiriu moteriškę, nes ji taip nuo dūšios renka ir derina, ir galiausiai išrenka tai, apie ką net pagalvojus nebūčiau. Žodžiu džiaugiuosi kad pusmetį dėžėj darbus pralaikiau ir dabar tokius rėmus gavau. Jei pavyks iki savaitgalio įrėminti - būtinai parodysiu smile.gif

smagu smile.gif buvau jura savo reminusi standartiniu remeliu,nugis nepatiko schmoll.gif ,o kai pagaliau atsirado pinigeliu 'licnu' ,puikius remelius issirinkau,ir ramiau iskart cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 21, 10:26)
As vakar pasiemiau pasportus savo prancuziskai kavai. Visa kita darys vyras, bet sake, kad greitai nebus. Vakar pabijojau rodyti, siandien surizikuosiu.Nezinau dar kokios spalvos bus remelis. Tamsus, kaip kava, ar sviesesnis, kaip vidinis pasportas g.gif  O apskritai kazkokia paranoja prasidejo man. Bijau rodyti savo darba, bijau kitu darbus pagirt...   doh.gif




Аš tai manyčiau, kad tik tamsiai rudi tiktų blush2.gif O tu nebijok nebijok nei rodytis, nei girtim nei peikti group.gif

Aš tai mirabilios nusižiūrėjau Sleeping Beuty. Ačiū labai Uodegytei, iškarto padėjo man surasti schemą aciuks.gif notworthy.gif Šiaip tai aš motyvus renkuosi taip: peržiūriu 1000000, bet vienas, kuris krinta į širdį, tai ten ir lieka, ir nenurimstu, kol jo neiškeliu į dienos šviesą. Taip ir su miegančia gražuole buvo, visos tos damos žadą atima, bet sleeping bjūtė nurungė visas iškarto 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Zhuvycia: 21 rugsėjo 2011 - 10:13