Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Stai ir maniskis pirmas blynas... biggrin.gif Kai tik ja pamaciau, is karto uzsimaniau, - labai jau noreciau buti jos vietoj... lotuliukas.gif Dabar panasaus vyriskio ieskau biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
[quote=Lalabamba,2011 10 07, 16:53]
Stai ir maniskis pirmas blynas... biggrin.gif Kai tik ja pamaciau, is karto uzsimaniau, - labai jau noreciau buti jos vietoj... lotuliukas.gif Dabar panasaus vyriskio ieskau biggrin.gif


Kaip pirmas blynas tai labai vykes thumbup.gif liux darbelis ...Jauciu kiekviena is musu noretu buti jos vietoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 10 07, 17:16)
Kaip pirmas blynas tai labai vykes thumbup.gif  liux darbelis ...Jauciu kiekviena is musu noretu buti jos vietoje mirksiukas.gif


Aciu 4u.gif Man ji mane primena, ir katina ryza turim ir vonioj su vyru, zvakem ir vynu megstam pamirkti... blush2.gif Tai vat dar norisi ir vyriskio putose bemirkstancio smile.gif Jeigu nieko panasaus nerasiu, bandysim padaryti is kito varianto, - sios ponios koleges, tik juodukes ir perkudusios - kaip tik tiks mano vyro gabaritams... lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 07, 17:28)
Aciu  4u.gif  Man ji mane primena, ir katina ryza turim ir vonioj su vyru, zvakem ir vynu megstam pamirkti...  blush2.gif  Tai vat dar norisi ir vyriskio putose bemirkstancio smile.gif Jeigu nieko panasaus nerasiu, bandysim padaryti is kito varianto, - sios ponios koleges, tik juodukes ir  perkudusios - kaip tik tiks mano vyro gabaritams...  lotuliukas.gif


Na deje gaila neturiu schemutes vyrisko tipo. 4u.gif As ir turiu ryza katina.Megstu ir pamirkti vonioje. Na ka teks dabar laukti tavo vyrisko varianto mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 07 spalio 2011 - 16:47
QUOTE(Florestina @ 2011 10 07, 15:50)
Sugrįžo mano pavasaris:


Puikiai paplušėjai, labiausiai patiko žydinti vyšnios (?) šakelė ir triušiukas.

QUOTE(xiuke @ 2011 10 07, 16:16)
bumbejo plesdamas... doh.gif  thumbup.gif


lotuliukas.gif

QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 07, 17:53)
Stai ir maniskis pirmas blynas...  biggrin.gif  Kai tik ja pamaciau, is karto uzsimaniau, - labai jau noreciau buti jos vietoj...  lotuliukas.gif Dabar panasaus vyriskio ieskau  biggrin.gif


Šaunuolė, geras blynas, nepasvilęs thumbup.gif

Čia gal ryžų katinų klubas - mano irgi ryžas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 10 07, 17:03)
Puikiai paplušėjai, labiausiai patiko žydinti vyšnios (?) šakelė ir triušiukas.
lotuliukas.gif
Šaunuolė, geras blynas, nepasvilęs thumbup.gif

Čia gal ryžų katinų klubas - mano irgi ryžas biggrin.gif

puikus blynas gavos thumbup.gif
Ir mano ryzas thumbup.gif
Atsakyti
moteriskaite vonioj drinks_cheers.gif , nematyta man schemute, zaisminga...issiuvinesi vyruka ir i vonia kabink wink.gif

ar niekas neatsakys apie Nimuke? ax.gif
Atsakyti
mergaitės, kas siuvinėjot Kalėdinę mirabilos elfukę Christmas Elf Fairy , gal galite pasidalinti spalvų raktu DMC siūlams,
4u.gif

A-Z labai gražūs acu žmogeliukai, šis dizainas man labaiiii wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurginėlis: 07 spalio 2011 - 19:46
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 07, 15:53)
Stai ir maniskis pirmas blynas...  biggrin.gif  Kai tik ja pamaciau, is karto uzsimaniau, - labai jau noreciau buti jos vietoj...  lotuliukas.gif Dabar panasaus vyriskio ieskau  biggrin.gif


Labai fainas bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos visos, gavau užsakymą kalėdom (žinau jos dar gana toli smile.gif )bet nežinau kaip tai suformuluoti medžiagoje. Paveiksle turetų būti kažkas kalėdiško ir turi atsispindėti du žmonės (vyras ir žmona) t.y. turi būti ar jų vardai ar dar kasnors. Gal kas turi pasiūlymų šia tema ax.gif ? lauksiu atsakymų. ax.gif
P.S. gal kas turi skausdintinių raidžių ir skaičių schemų? iš karto dėkoju. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(salala @ 2011 10 08, 14:06)
Sveikos visos, gavau užsakymą kalėdom (žinau jos dar gana toli smile.gif )bet nežinau kaip tai suformuluoti medžiagoje. Paveiksle turetų būti kažkas kalėdiško ir turi atsispindėti du žmonės (vyras ir žmona) t.y. turi būti ar jų vardai ar dar kasnors. Gal kas turi pasiūlymų šia tema ax.gif ? lauksiu atsakymų.  ax.gif
P.S. gal kas turi skausdintinių raidžių ir skaičių schemų? iš karto dėkoju. 4u.gif

ar panasu kad cia butu schemu blush2.gif yra tam atskira tema smile.gif tarp temu ieskokite siuvinejimo kryzeliu schemu paieska,ir jums tiesiai i 1 psl. 4u.gif ten rasite daug nuorodu schemoms ,ir taisykles smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 08 spalio 2011 - 12:12
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 08, 14:11)
ar panasu kad cia butu schemu  blush2.gif yra tam atskira tema  smile.gif tarp temu ieskokite siuvinejimo kryzeliu schemu paieska,ir jums tiesiai i 1 psl.  4u.gif ten rasite daug nuorodu schemoms ,ir taisykles  smile.gif

taip zinau kad cia ne schema, bet gal kas turi pasiulymu kaip man suberinti kaledu paveikslelius ir du zmones ax.gif
Atsakyti