Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 11:07)
Įdedu ir aš savo darbelį. Acufactum Ein Schwedischer Sommer, siuvinėta ant lietuviško lino DMC siūlais, 2x2 kryželiais. Siuvinėjau nuo kovo, bet tik tada, kai nuotaika buvo, čia man kaip terapija tarp chemoterapijų.



labai dailus darbas 4u.gif
Atsakyti
[quote=A-Z,2011 10 06, 11:07]
Įdedu ir aš savo darbelį. Acufactum Ein Schwedischer Sommer, siuvinėta ant lietuviško lino DMC siūlais, 2x2 kryželiais. Siuvinėjau nuo kovo, bet tik tada, kai nuotaika buvo, čia man kaip terapija tarp chemoterapijų.

Visai mielas toks darbelis grazu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 11:07)
Įdedu ir aš savo darbelį.

Labai gražu wub.gif
Atsakyti
Oi nesitikėjau tiek pagyrų... labai priekabių daug turiu aš prie jo, su jūsų kruopštumu nėr ka lygint... ne veltui kitos pusės nenufotkinau:))
tikiuosi prieš kalėdas daugiau prigaminsiu, ką pasirodyti.
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 22:17)
Oi nesitikėjau tiek pagyrų... labai priekabių daug turiu aš prie jo, su jūsų kruopštumu nėr ka lygint... ne veltui kitos pusės nenufotkinau:))
tikiuosi prieš kalėdas daugiau prigaminsiu, ką pasirodyti.

bet kai irėminsi, kitos pusės nieks nematys... svarbu nepersišviečia siūlai, o daugiau, gali but ir bardakas ten, svarbu, gerojoj pusėj vaizdas geras thumbup.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif
ikelsiu parodyt pirmaja savo uzrasine, labai patiko daryti...viskas gan gerai gavosi...turejau issiuvineta Antchor suknele...vis galvojau kur ja pritaikyti...ir sumasciau...tiek kad matosi linijos, na nesvarbu...padovanosiu manau duktereciai...

user posted image

klijavau sausais klijais geltonoj tubelej, lb geri...

Uodegyte smile.gif is image keliau, tai tokia arkliska ft isikele, tai keliu taip...nes neradau ten forum thumbnail nuorodos tongue.gif

planuoju siuvineti Nimue Chataigne...gal kuri galetu pagelbeti, renkuosi dabar siulus...kokie yra: 141 hi-lustre metalic...?
schemoje neparodyta kur centras...ir neisivaizduoju kaip reikes bs siuvineti, nes juodoj baltoj schemoj nesimato kur, kuri spalva...jei raso, kad darbelis 13/22cm, tai cia pacio darbelio, ar jau tiek medziagytes kirptis? siuvinesiu ant 32 lino...
aciu uz atsakymus, kas nepatinges atsakyti... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 07 spalio 2011 - 11:54
QUOTE(xiuke @ 2011 10 07, 12:43)


Uodegyte smile.gif is image keliau, tai tokia arkliska ft isikele, tai keliu taip...nes neradau ten forum thumbnail nuorodos tongue.gif



doh.gif

o sniegenos labai mielos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(xiuke @ 2011 10 07, 13:43)
sveikos 4u.gif
ikelsiu parodyt pirmaja savo uzrasine, labai patiko daryti...viskas gan gerai gavosi...turejau issiuvineta Antchor suknele...vis galvojau kur ja pritaikyti...ir sumasciau...tiek kad matosi linijos, na nesvarbu...padovanosiu manau duktereciai...


Sniegenos labai gražios, suknelė irgi, tik ją būčiau centravus ant knygelės.

P.S. Man tai rodo normalaus dydžio foto, ne arkliškas...
Atsakyti
Labai gražūs darbeliai. wub.gif

Prisiduodu su paskutiniais RR siuvinėtais paveiksliukais.

Sugrįžo mano pavasaris:
user posted image

Tema triušiukai: juodas triušiukas iš DMC deco serijos.
user posted image

Tema "Ežiuko draugai kaimynai" (taip supratau, kad paveikslas vaikų kambariui): tulžys.
user posted image
Atsakyti
[quote=xiuke,2011 10 07, 12:43]
sveikos 4u.gif
ikelsiu parodyt pirmaja savo uzrasine, labai patiko daryti...viskas gan gerai gavosi...turejau issiuvineta Antchor suknele...vis galvojau kur ja pritaikyti...ir sumasciau...tiek kad matosi linijos, na nesvarbu...padovanosiu manau duktereciai...

Visai nieko uzrasu knygute mirksiukas.gif ... Tik suknute galejo buti centre tai is vis puikiai butu atrode nors ir taip grazu, grazios ir sniegenos bigsmile.gif
Papildyta:
[quote=Florestina,2011 10 07, 14:50]


Prisiduodu su paskutiniais RR siuvinėtais paveiksliukais.


Labai grazios gelytes tikrai primena pavasari mirksiukas.gif .Mielas ir triusiukas,ir paukstelis toks mielas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 10 07, 15:44)
Sniegenos labai gražios, suknelė irgi, tik ją būčiau centravus ant knygelės.

P.S. Man tai rodo normalaus dydžio foto, ne arkliškas...

aciu 4u.gif
centravau centravau, labai daug patareju turejau, komentatoriu thumbup.gif tai ir gavosi taip ax.gif bet visvien lb man paciai patinka, o tai jau gerai, visgi pirmas blynas...vyrui darbelio itaisiau, nuplest virseli doh.gif lotuliukas.gif oj , kad bumbejo plesdamas... doh.gif thumbup.gif

man tai triusiukas tox tikroviskas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo xiuke: 07 spalio 2011 - 14:18
QUOTE(xiuke @ 2011 10 07, 16:16)
centravau centravau, labai daug patareju turejau, komentatoriu thumbup.gif tai ir gavosi taip ax.gif bet visvien lb man paciai patinka, o tai jau gerai, visgi pirmas blynas...vyrui darbelio itaisiau, nuplest virseli doh.gif  lotuliukas.gif oj , kad bumbejo plesdamas... :


lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Darbai gražūs, xiuke mano nuomone jei medžiaga po apačia būtų atitikusi knygutės formatą- nesimatytų tų linijų, arba galėjai ties tom vietom pasiuvinėti ar juostelę g.gif
Atsakyti