Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Katu @ 2011 10 05, 20:03)
vasara tom egliutem pirkau Kreinik metalika - rojus. Dabar siuvineju eglute, kur vien metaliku apie puse paveiksliuko iseis, tikrai jokiu nepatogumu dirbt su juo.

Sveiki, gal galit parasyt,kokias butent Kreinik siuvinejot, ju ten nemazia yra blush2.gif Aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 09:07)
Įdedu ir aš savo darbelį. Acufactum Ein Schwedischer Sommer, siuvinėta ant

labai idomus ir mielas darbas thumbup.gif tai ir svarbiausia,kad paciai mielas mirksiukas.gif siuvinejam juk sau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 11:07)
Acufactum Ein Schwedischer Sommer, siuvinėta ant lietuviško lino DMC siūlais, 2x2 kryželiais.

žinau, kad reikia dar lyginti, dar kažkaip nėra gerai ištemptas blush2.gif

labiausiai nervino tokie  "pusiniai" kryželiai, kurie turi būt siuvinėjami kaip pusė langelio (ne kaip trikampiukas, o kaip stačiakampiukas)


man labai gražu thumbup.gif o lyginai liną drėgną? tada geriau išsilygina. Ir jeigu nėra karoliukų, tai nebūtinai reikia rankšluosčio, tik lygink iš kitos pusės nei siuvinukas.

o man tokie pusiniai ant lino labai patinka. ant aidos jie - kančia, bet ant lino man smagu su jais žaisti biggrin.gif
Atsakyti
Lyginau drėgną, bet gal nepakankamai karštas lygintuvas buvo. ant rankšluoščio dėjau, nes yra prancūziškų mazgelių, kad nesusiplotų.
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 10:07)
labiausiai nervino tokie  "pusiniai" kryželiai, kurie turi būt siuvinėjami kaip pusė langelio (ne kaip trikampiukas, o kaip stačiakampiukas)

tai vadinas ketvirtiniai kryželiai, kai vietoj 1 x, jo vietoj yra 4 maži x

Darbas labai gražus, man patinka šis dizainas wub.gif
Papildyta:
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 05, 19:16)
nu va nupirko,parveze tik namie pamaciau kas per velnias ....metalizuotas doh.gif siuvinejus dviem gijom sunkiau ,nes sunkiai lankstosi,o atradau gera buna kad lengviau butu,su viena gija du kartus siula veriu per pusini // ,poto kita pusini \\  rolleyes.gif

aš turiu štai tokius, tikrai lengvai siuvinėjasi su jais smile.gif
DMC siuvinėjimo siūlai "PEARLESCENT EFFECTS" "PEARLESCENT EFFECTS"

Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 10:07)
Įdedu ir aš savo darbelį. Acufactum Ein Schwedischer Sommer, siuvinėta ant lietuviško lino DMC siūlais, 2x2 kryželiais. Siuvinėjau nuo kovo, bet tik tada, kai nuotaika buvo, čia man kaip terapija tarp chemoterapijų.



Labai mielas darbelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 11:07)
Įdedu ir aš savo darbelį. Acufactum Ein Schwedischer Sommer


Labai gražus darbas, puikiai atlikta, labai labai žavingi šie dizainai wub.gif
Nebijok lyginti prancūziškų mazgelių ir be rankšluosčio, nieko jiems nenutiks, o audinys tikrai geriau išsilygina ant kietesnio pagrindo patiesus.
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 12:07)
Įdedu ir aš savo darbelį.


Labai gražus ir subtilus darbas wub.gif . Laukiu įrėminto.
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 12:07)


neina sumažinti man niekaip... jau klius db doh.gif Uodegyte nepyk, nesveika 4u.gif


puiku ir labai grazu smile.gif
Atsakyti
Ačiū visoms! Patarkite dar kaip iki rėminimo vietos nugabenti nesusiglamžiusį? žadu vynioti ant kokios popierinio rankšluosčio "šerdies", kartoninės tūbelės viduj kur būna?
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 10 05, 11:51)
o aš turiu klausimą kaunietėms - kur Kaune nusipirkti Madeiros siūlų? ne visas siūlų parduotuves žinau, bet kiek žinau tai nė vienoj neradau doh.gif o į mano paveikslą tarp visų DMC spalvų schemoje įmaišyta viena Madeira... doh.gif

Madeiros siūlų yra Savanorių Hyper maximoj. Praėjus kasas, reikia eiti link išėjimo, ten parduotuvytė maža, siuvimo prekių.
Atsakyti
QUOTE(A-Z @ 2011 10 06, 15:51)
Ačiū visoms! Patarkite dar kaip iki rėminimo vietos nugabenti nesusiglamžiusį? žadu vynioti ant kokios popierinio rankšluosčio "šerdies", kartoninės tūbelės viduj kur būna?


na aš ir be kartoninės šerdies tiesiog laisvai susuku ir įdedu į maišelį smile.gif
Atsakyti