Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Katu @ 2011 10 05, 21:03)
As iki siol buvau siuvinejus DMC metaliku - nekenciu jo. Is bedos likucius pabaigsiu, bet daugiau prie jo nebegrisiu.

vasara tom egliutem pirkau Kreinik metalika - rojus. Dabar siuvineju eglute, kur vien metaliku apie puse paveiksliuko iseis, tikrai jokiu nepatogumu dirbt su juo.

nu va nupirko,parveze tik namie pamaciau kas per velnias ....metalizuotas doh.gif siuvinejus dviem gijom sunkiau ,nes sunkiai lankstosi,o atradau gera buna kad lengviau butu,su viena gija du kartus siula veriu per pusini // ,poto kita pusini \\ rolleyes.gif

QUOTE
vasara tom egliutem pirkau Kreinik metalika - rojus. Dabar siuvineju eglute, kur vien metaliku apie puse paveiksliuko iseis, tikrai jokiu nepatogumu dirbt su juo.


per velai pasirodei ax.gif kad jau ir teks isnaudoti ta metalika.o siuvinejamas darbelis iskart pagyvejo su metaliku bigsmile.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 spalio 2011 - 19:18
QUOTE(A-Z @ 2011 10 05, 18:08)
Metaxa, madeiros siulu maciau Savanoriu Hyper maximoj, toks pries fotocentra yra siuvimo butikas

ačiū 4u.gif o gal dar kas nors žinote kur rasti, ypač senamiestyje gal kur yra ar netoli? kasiuluose kaip suprantu jeigu svetainėj nėra tai ir pačioj parduotuvėj nebus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 10 05, 17:42)
gal kuri pirkot iš lietuviškų www parduotuviu tokius ar panašius padėkliukus. Juos galima naudot karštiems arbatos/kavos puodeliams? ir kaip į juos dedasi medžiaga: ar tilptų dviguba? Galvoju siuvinėti, bet kad abejose pusėse skirtingi paveiksliukai g.gif

Esu aš siuvinėjus vyrui tokį padėkliuką - naudoja kavai pasidėt, jau 1,5 metų, ir viskas tvarkoj. O va kitam forume teko skaityt kad vienos merginos paveiksliukams, kad nuo karščio šiek tiek sutrūkinėjo g.gif Nežinau ar čia man pasisekė, ar ten brokas papuolė...
Šitie padėkliukai Lietuvoj to paties gamintojo pardavinėjami, tad kokybė neturėjo skirtis...
O dvigubas paveiksliukas nepamenu ar tilptų. Aš dėjau paveiksliuką iš vienos pusės, ir popierių ant kitos.

QUOTE(Metaxa @ 2011 10 05, 20:18)
ačiū 4u.gif o gal dar kas nors žinote kur rasti, ypač senamiestyje gal kur yra ar netoli? kasiuluose kaip suprantu jeigu svetainėj nėra tai ir pačioj parduotuvėj nebus? g.gif

Aš Kaune tik prieš Hypermaximą šių siūlų esu mačius. Senamiesty mačiau tik DMC, prie Laisvės al. - Anchor.
Atsakyti
taip,jei cia tie patys,kur as turiu-neturetu nieko bloga jiems nutikt,tik dvigubas audinys netilps,nes nera jau tokie gilus jie,bent mano padekliukai buvo iskart su baltu popierium kitai pusei smile.gif
uodegyte,taip as visada siuvineju ir taip,imdavau viena gija,ja pusiau ir siuvinejau,bet kad labai jau jie issisukdavo iki baigiant,vos ne tresdali tekdavo nukirpt,nes budavo neimanoma doh.gif
isgirtasis kreinikas-nezinau,pasiuvinejau keleta darbeliu-vienas ju,melynoji fejuke,nelabai irgi gerai siuvinejosi,kalbu apie storesni,ne pati ploniausia.melyni ir ruzavi-kadangi jie plonyciai,taip lengvai siuvinejosi su jais,o va svelniai gelsvas-jis panasaus turbut storumo kaip dmc-su tuo irgi vargas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 10 05, 19:18)
ačiū 4u.gif o gal dar kas nors žinote kur rasti, ypač senamiestyje gal kur yra ar netoli? kasiuluose kaip suprantu jeigu svetainėj nėra tai ir pačioj parduotuvėj nebus? g.gif

yra senamiestyje. Gal žinai Vilniaus g. siūlų, sagų parduotuvę (visai šalia lininių audinių parduotuvės). Jei neklystu, ji yra Zamenhofo ir Vilniaus gatvių sankirtoje. Jie turi gana plačią spalvų paletę. Mano sesė ten sugebėjo nusipirkti tokią spalvą, kurios niekur kitur ir neradom (kai pritrūko ir reikėjo nusipirkti dar vieną matkelį).
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 05, 13:16)
siuvinejus dviem gijom sunkiau ,nes sunkiai lankstosi,o atradau gera buna kad lengviau butu,su viena gija du kartus siula veriu per pusini // ,poto kita pusini \\  rolleyes.gif


Jei cia apie Kreinik kalbi, tai bent pas mane schemoj parasyta, kad siuvinet reik 1 gija. Ir dar pabrezta, kad nebijokit siuvinet viena gija, nes kartais "maziau yra graziau" ar pan., nepamenu tiesioginio vertimo.

as apie toki kalbu
Atsakyti
na,nuoroda,kuria imetei,ismeta visas kreiniko rusis.taip,as siuvinejau su bf-tie yra plonesni ir su jais mieliau siuvinet ir viena gija nebent bs daryt,ka as dariau su feja,o sitas,kur aprasyma rodo tavoj nuorodoj-jis daug storesnis ir su dviem gijom siuvinet nezinau,bet man tai buvo ziauriai sunku doh.gif su tokio storio siulu tik viena gija ir reiktu siuvinet smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 05 spalio 2011 - 23:59
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 05, 17:56)
na,nuoroda,kuria imetei,ismeta visas kreiniko rusis.taip,as siuvinejau su bf-tie yra plonesni ir su jais mieliau siuvinet ir viena gija nebent bs daryt,ka as dariau su feja,o sitas,kur aprasyma rodo tavoj nuorodoj-jis daug storesnis ir su dviem gijom siuvinet nezinau,bet man tai buvo ziauriai sunku doh.gif su tokio storio siulu tik viena gija ir reiktu siuvinet smile.gif


bandau patikslint, nors toj nuorodoj parasytas pavadinimas -

Very Fine (#4) Braid

Tai su juo tikrai viena gija grazus tie kryziukai gaunas. sorry, kad dar karta ta pati eglute, kitos nenufotografuotos dar. Tai va siuvineta viskas DMC dviem gijom, i blizgancios auksines zvaigzdes - Kreinik viena gija ir BS (zvaigzdes, siuvinetos ne kryziuku) irgi viena gija.

Aisku, dariau per du audinio siuliukus kryziukus, nezinau, koks vaizdas butu per viena, gal ir storas tada tas metalikas pasirodytu.
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 10 06, 00:17)
Jei cia apie Kreinik kalbi, tai bent pas mane schemoj parasyta, kad siuvinet reik 1 gija. Ir dar pabrezta, kad nebijokit siuvinet viena gija, nes kartais "maziau yra graziau" ar pan., nepamenu tiesioginio vertimo.

as apie toki kalbu

pas mane metal efects E 168 ax.gif
Atsakyti
Ačiū už info apie padėkliukus. Reiks susikaupt ir nusipirkt, kalėdinių dovanų tai reiks
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 10 06, 01:38)
bandau patikslint, nors toj nuorodoj parasytas pavadinimas -   

Very Fine (#4) Braid

Tai su juo tikrai viena gija grazus tie kryziukai gaunas. sorry, kad dar karta ta pati eglute, kitos nenufotografuotos dar. Tai va siuvineta viskas DMC dviem gijom, i blizgancios auksines zvaigzdes - Kreinik viena gija ir BS (zvaigzdes, siuvinetos ne kryziuku) irgi viena gija.

Aisku, dariau per du audinio siuliukus kryziukus, nezinau, koks vaizdas butu per viena, gal ir storas tada tas metalikas pasirodytu.

ta as ir supratau,kaip jau rasiau,as siuvinejau siuo metaliku sparnelius,2x2 ir pagal schema su dviem gijom,jei buciau siuvinejus viena-gal butu buve lengviau.nors turiu foto,kur parodyti metalikai,ten atrodo,kad tas butent siuliukas irgi plonas,bet is tikruju tokios spalvos tu plonuju,bf, nera.

QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 06, 07:08)
pas mane metal efects E 168  ax.gif

tai bus gana storokas,nes visi dmc metalikai gana stori,nera skirtingu storiu,kaip pvz kreinik


eglze ziemos-prasom,sekmes siuvinejime 4u.gif
Atsakyti
Įdedu ir aš savo darbelį. Acufactum Ein Schwedischer Sommer, siuvinėta ant lietuviško lino DMC siūlais, 2x2 kryželiais. Siuvinėjau nuo kovo, bet tik tada, kai nuotaika buvo, čia man kaip terapija tarp chemoterapijų.

žinau, kad reikia dar lyginti, dar kažkaip nėra gerai ištemptas blush2.gif , tai dar padirbėsiu, dabar lyginau ant frotinio rankšluoščio (atrodo pagal Džeinės patarimą thumbup.gif). Pradžioj siuvinėjau kaip takelį ant stalo (pavyzdyje buvo užuolaidėlė pasiūta), bet dabar jau gaila, kad užpils vyrai su barščiais kokiais, o laikyt tik dėl švenčių - nenoriu, noriu džiaugtis kasdien... tai matyt reiks rėminti.

visokių yra klaidelių, bet man asmeniniam naudojimui gerai bus ir netobula, o tik labai gerai. į pabaigą tai visai gražiai pradėjo išeiti. labiausiai nervino tokie "pusiniai" kryželiai, kurie turi būt siuvinėjami kaip pusė langelio (ne kaip trikampiukas, o kaip stačiakampiukas)

user posted image[/URL]

neina sumažinti man niekaip... jau klius db doh.gif Uodegyte nepyk, nesveika 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo A-Z: 06 spalio 2011 - 10:12