Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 05, 12:45)
Uodegyte,nusipirk siulu kondicionieriu. Nebus baisu siuvinet su jokiu metaliku mirksiukas.gif

vienam kartui .... ax.gif nes ateity kazin ar teks dar susidurti su metaliku ax.gif bet dekui smile.gif
Atsakyti
Kol maniau,kad man vienam kartui,tol vargau. Paskui tu vienu kartu padaugejo. Vis suglvoju kur pritaikyt,kad graziau butu. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 10 05, 11:51)
imkim kad ir paprasčiausią MS Wordą: surašot stulpeliu skaičiukus (po kiekvieno spaudžiant enter), juos visus pažymite ir tuomet susirandat Sort mygtuką (A ir Z raidės ir rodykliukė šalia jų - kokia ikona) ir viskas. Žinočiau, kokia jūsų wordo versija, pasakyčiau ir kur tą mygtuką rasti (jei nerasit - parašykit a.ž.) 4u.gif

Aciu 4u.gif
Atsakyti
Mergaites, o ar tiesa, kad metalik siuliukai po kiek laiko apsitrina? Ta prasme, jeigu pagalvelese panaudosiu juos, tai turbut po kiek laiko visas blizgesiukas nusitrins? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 05, 13:03)
Kol maniau,kad man vienam kartui,tol vargau. Paskui tu vienu kartu padaugejo. Vis suglvoju kur pritaikyt,kad graziau butu. biggrin.gif

man tikrai nereiks biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, jau beveik antra tema tinginiauju doh.gif blush2.gif

grizau pasidairyti i jusu grozius wub.gif , gal vel ikvepimas parbegs ir vel pradesiu siuvineti rolleyes.gif
vakar pasiemiau siuntinuka, uzsisakiau siuliuku dovanai, seses vestuvems wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 05, 10:22)
mirksiukas.gif ,
o jai parasyta is triju giju imti viena gija,tai tas efect siuliukas trijom gijom,na kaip kiti dmc sesiom  g.gif

tai kad 6 siūlai yra g.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 10 05, 14:07)
tai kad 6 siūlai yra  g.gif

user posted image
rolleyes.gif
Atsakyti
aš tai čia suprasčiau taip, kad reikia paimti tris gijas iš vienos ax.gif nes pagal logiką šalia parašyta 2/6 (pirmas skaičiukas - kiek gijų imti), o čia 3/1...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 05 spalio 2011 - 12:48
QUOTE(B_March @ 2011 10 05, 14:47)
aš tai čia suprasčiau taip, kad reikia paimti tris gijas iš vienos  ax.gif nes pagal logiką šalia parašyta 2/6 (pirmas skaičiukas - kiek gijų imti), o čia 3/1...

taip tikrai smile.gif
Atsakyti
uodegytės VARLYTEI mano simpatijos wub.gif

Truputi siuvinėjau ax.gif

user posted image
Atsakyti
sobieska aciuks.gif isties kiek pagyrimu sulaukiau wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 05 spalio 2011 - 14:03