Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Džeinė @ 2011 10 04, 15:22)
tai aš spalvom ir siuvinėju, pirma viena lapa iveikiu, tada antra, ir taip gaunas juosta visa  smile.gif
kad geriau isivaizduotu, parodysiu, koks bus darbas kai baigsiu biggrin.gif štai kiek dar išsiūvinėti daug liko  biggrin.gif

tai jau tikrai amžiaus projektas! thumbup.gif trijų žmonių laikymui reikia biggrin.gif

QUOTE(Laura81r @ 2011 10 04, 15:36)
na,as savo baliu kaip siuvineju,tai jis buvo gal is astuoniu lapu.ir vistiek siuvinejau spalvom.paskui siuvinejau savo mergele isimylejusia,tai irgi gal is astuoniu lapu.ir vis spalvom dariau,tai mano sesuo,kai pamatydavo,sakydavo,kada tu jai pabaigsi akis,kada pabaigsi lupas,as noriu greiciau pamatyt  lotuliukas.gif nes dabar atrodo kaip kaukole  bigsmile.gif  o as vistiek savo,spalvom,o paskui tik isrinkineju pavienius  tongue.gif  tai taip smagu buna,kai uzpildai tik viena ar du kryzelius,ir vaizdas TAIP pasikeicia biggrin.gif

na, kiekvienam savo smile.gif man tai atsibostų kokį mėnesį viena spalva siuvinėti biggrin.gif tuo labiau, kad tada reiktų ir medžiagą vis perkilnoti ant rėmo.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2011 10 04, 01:46)
o cia kas per audinys? cia gal trumpinys nuo "evenweave fabric"?

taip,tai tas pats evenweave,tik pvz man patogiau ji sutrumpint biggrin.gif

QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 04, 09:58)
Norejau paklausti ar yra koks esminis skirtumas tarp siuvinejimo paviene spalva (kai viena spava issiuvineji, tada imiesi kitos) ir siuvinejimo vat taip graziai, juostomis, kai matosi jau visas vaizdas. Kaip nesusipainiojat tarp siulu? Gal reikia kazkokiu spec.ziniu?  smile.gif
Vat man ir reikejo patvirtinimo, kad gerai suskaiciavau, nes bijojau pirma karta "nugrybaut" su medziagos dydziu...  blush2.gif Aciu  4u.gif  Maniskiam HAED'ui nusimato Evenweare 25, gan smulkus kryziukai bus, ane? Smulkesni nei aida14?

as irgi paprastai siuvineju viena spalva,paskui imu kita,pasiemus esu irgi Haed siuvinet,tai kiek leidzia schema,tiek siuvineju viena spalva,paskui jau pildau kitomis,mano darbelis nebus didelis,ji rekomenduojama siuvinet net ant 40ct ewo,bet as tokio smulkaus neturiu,o ir siuvinet ant jo butu labai sudetinga,va cia mano darbelis
user posted image
user posted image

25 bus stambesnis nei 14 aida,kuo didesnis skaicius salia audinio pavadinimo-tuo jis smulkesnis mirksiukas.gif



QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 04, 10:41)
seip HAED siuvinejasi petitu  mirksiukas.gif

pirma karta girdziu,gal ir yra tokiu,nesigyncyju,bet kiek ieskojau-buvo normalus kryzeliai su 2 gijom
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 04 spalio 2011 - 16:56
Sveikutės, bandau parodyt savo pirmą adatinę.... Tad labai nepeikit blush2.gif blush2.gif user posted image
Atsakyti
Ciole, adatine puiki, vis neprisiruosiu sau pasidaryti, kad adatu nemetyti smile.gif

Ka gi mergaites, parodykit kur rasti tuos Head paveikslus paziureti, kur cia issirenkat schemutes...
kazkuriam forume skaiciau apie kazkoki GK dizaina...na placiau papasakokit apie viska, ir apie tu headu siuvinejima kazkaip kitaip, nes lb idomu... ax.gif manau cia aiskiau nupasakotu uzkietejusios siuvinetojos...
p.s va kas jau yra RP suzinojau ir schemuciu jau turiu...patinka... smile.gif

vis diskusija bus prasmingesne smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 04, 17:54)
taip,tai tas pats evenweave,tik pvz man patogiau ji sutrumpint biggrin.gif
as irgi paprastai siuvineju viena spalva,paskui imu kita,pasiemus esu irgi Haed siuvinet,tai kiek leidzia schema,tiek siuvineju viena spalva,paskui jau pildau kitomis
25 bus stambesnis nei 14 aida,kuo didesnis skaicius salia audinio pavadinimo-tuo jis smulkesnis mirksiukas.gif


Aciu, mergaites uz informacija. 4u.gif Jauciu pirma "patrenirujus na koškax" t.y. issisiuvinesiu pagalveles, vakar kaip tik pazaidziau su programikem ir pasidariau dvi vienodu rastu tik atspalviais kitais, kaip tik isipaisys i interjera. Tik spalvytes kazkaip isbluko, kol mazinau nuotraukas, kad pavyktu ikelti... doh.gif

user posted image; user posted image

Kai sitas iveiksiu, gal jau busiu pribrendusi ir HAED'ui... biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lalabamba: 04 spalio 2011 - 18:57
QUOTE(xiuke @ 2011 10 04, 20:44)
Ciole, adatine puiki, vis neprisiruosiu sau pasidaryti, kad adatu nemetyti smile.gif

Ka gi mergaites, parodykit kur rasti tuos Head paveikslus paziureti, kur cia issirenkat schemutes...
kazkuriam forume skaiciau apie kazkoki GK dizaina...na placiau papasakokit apie viska, ir apie tu headu siuvinejima kazkaip kitaip, nes lb idomu... ax.gif manau cia aiskiau nupasakotu uzkietejusios siuvinetojos...
p.s va kas jau yra RP suzinojau ir schemuciu jau turiu...patinka... smile.gif

vis diskusija bus prasmingesne smile.gif  4u.gif

nors nesu megeja bet galiu siek tiek pateikti ,siaip ju nelengva gauti,nebent gallery patalpinusios nuotraukas,ir tarkim norimos schemos galima paprasyti ,bet pdf formate ax.gif arba osinkoje procesuose taipat galima autores paprasyti kad pasidalintu.

1
2
3
schemos pdf,pm ir kitais formatais
osinka
siuvineti haed


merginos klausimeli turiu,dmc light efects tai metalizuoti siulai ar siaip blizgus ax.gif



QUOTE(xiuke @ 2011 10 04, 20:44)
p.s va kas jau yra RP suzinojau ir schemuciu jau turiu...patinka... smile.gif


puikus dizainas drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 spalio 2011 - 20:01
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 04, 10:58)
Norejau paklausti ar yra koks esminis skirtumas tarp siuvinejimo paviene spalva (kai viena spava issiuvineji, tada imiesi kitos) ir siuvinejimo vat taip graziai, juostomis, kai matosi jau visas vaizdas. Kaip nesusipainiojat tarp siulu? Gal reikia kazkokiu spec.ziniu?  smile.gif
Vat man ir reikejo patvirtinimo, kad gerai suskaiciavau, nes bijojau pirma karta "nugrybaut" su medziagos dydziu...  blush2.gif Aciu  4u.gif  Maniskiam HAED'ui nusimato Evenweare 25, gan smulkus kryziukai bus, ane? Smulkesni nei aida14?


25 evenweave jeigu siuvinet per 2 siulus bus didesnis (kryziukai didesni) nei 14 aida (14 aida atitinka 28 evenweave). Bet jei ant 25 siuvinet per 1 siula, tada kryziukai smulkesni nei 14 aida.


QUOTE(xiuke @ 2011 10 04, 18:44)
Ciole, adatine puiki, vis neprisiruosiu sau pasidaryti, kad adatu nemetyti smile.gif

Ka gi mergaites, parodykit kur rasti tuos Head paveikslus paziureti, kur cia issirenkat schemutes...
kazkuriam forume skaiciau apie kazkoki GK dizaina...na placiau papasakokit apie viska, ir apie tu headu siuvinejima kazkaip kitaip, nes lb idomu... ax.gif manau cia aiskiau nupasakotu uzkietejusios siuvinetojos...
p.s va kas jau yra RP suzinojau ir schemuciu jau turiu...patinka... smile.gif

vis diskusija bus prasmingesne smile.gif  4u.gif


GK dizainai - www.goldenkite.com. Beveik tobulai padarytos schemos. Ko negaletum pasakyti apie visus HAED dizainus. Bet GK dizaine yra daug pavieniu kryzeliu, blendinti siulai.
Atsakyti
na,kol neissiuvinejau nei vieno haed-negaliu nieko tvirtint del tobulumo,bet jei nebutu jie tobuli,negi butu tiek dizaineriu,kurie tuom uzsiimtu?ka turi omeny-tobula schema? mirksiukas.gif g.gif GK-tai ne haed,bent as tiek suprantu
uodegyte-light efects-yra metalikas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mylittleprincess: 04 spalio 2011 - 22:12
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 04, 22:11)
na,kol neissiuvinejau nei vieno haed-negaliu nieko tvirtint del tobulumo,bet jei nebutu jie tobuli,negi butu tiek dizaineriu,kurie tuom uzsiimtu?ka turi omeny-tobula schema? mirksiukas.gif  g.gif GK-tai ne haed,bent as tiek suprantu
uodegyte-light efects-yra metalikas smile.gif


Gk aisku ne HAED. Tai dvi visiskai skirtingos firmos. Del HAED - kazkuriam rusu forume yra visa tema - nepavyke HAED. O GK kol kas nemaciau. Nepavykes tai reiskia, kad gaunasi isskydes vaizdas, neatitinka paveikslelio. Nors paskutiniu metu maziau maciau blogu HAED darbu, tai gal pasitaise. As pati esu maziuka HAED issiuvinejus - viskas super. Tobula schema - kai issiuvinejus gaunas butent tai kas ant paveikslelio.
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2011 10 04, 20:13)
Sveikutės, bandau parodyt savo pirmą adatinę.... Tad labai nepeikit  blush2.gif  blush2.gif 


Gražu.

QUOTE(ametista @ 2011 10 05, 01:08)
Gk aisku ne HAED. Tai dvi visiskai skirtingos firmos. Del HAED - kazkuriam rusu forume yra visa tema - nepavyke HAED. O GK kol kas nemaciau. Nepavykes tai reiskia, kad gaunasi isskydes vaizdas, neatitinka paveikslelio. Nors paskutiniu metu maziau maciau blogu HAED darbu, tai gal pasitaise. As pati esu maziuka HAED issiuvinejus - viskas super. Tobula schema - kai issiuvinejus gaunas butent tai kas ant paveikslelio.


Parodyk bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 05 spalio 2011 - 05:40
QUOTE(Džeinė @ 2011 10 03, 19:33)
aš ne cm dydžio prašiau, o kryžiuku dydis koks mirksiukas.gif
kai žinai kryžiuku dydi, tada gali isivaizduoti, kaip atrodys anr 7 aidos, ar 18 aidos paveikslas  smile.gif


čia tai bent procesas 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 04, 17:54)
taip,tai tas pats evenweave,tik pvz man patogiau ji sutrumpint biggrin.gif
as irgi paprastai siuvineju viena spalva,paskui imu kita,pasiemus esu irgi Haed siuvinet,tai kiek leidzia schema,tiek siuvineju viena spalva,paskui jau pildau kitomis,mano darbelis nebus didelis,ji rekomenduojama siuvinet net ant 40ct ewo,bet as tokio smulkaus neturiu,o ir siuvinet ant jo butu labai sudetinga,va cia mano darbelis


bus nuostabus paukštelis
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 04, 20:01)

merginos klausimeli turiu,dmc light efects tai metalizuoti siulai ar siaip blizgus  ax.gif

metalizuoti, bet skiras sudėtim nuo tikro metaliko, jie tokie lengvesni... ir siuvinėjas su jais daug lengviau mirksiukas.gif

QUOTE(ametista @ 2011 10 04, 23:08)
Gk aisku ne HAED. Tai dvi visiskai skirtingos firmos. Del HAED - kazkuriam rusu forume yra visa tema - nepavyke HAED. O GK kol kas nemaciau. Nepavykes tai reiskia, kad gaunasi isskydes vaizdas, neatitinka paveikslelio. Nors paskutiniu metu maziau maciau blogu HAED darbu, tai gal pasitaise. As pati esu maziuka HAED issiuvinejus - viskas super. Tobula schema - kai issiuvinejus gaunas butent tai kas ant paveikslelio.

kodėl taip yra??? o gi todėl,, kad pasiima HAEDO paveiksla, perleidžia per kokia programa, ir gaunasi tada visokie "pragonai"
kažkada igolki,net mačiau ne viena heado paveiksla paversta schema, ir dydis sumažintas, ir vaizdas gaunasi siaubingas, tikri "pragonai" doh.gif
Atsakyti