Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Džeinė @ 2011 10 03, 23:04)
bet ne ištisai taip  biggrin.gif
o ka esi nusižiūrėjus siuvinėt ??  ar dar renkiesi ?


Dar neišsirinkau. Turiu nusižiūrėjus 11 variantų, bet dar ne viską peržiūrėjau-egzaminai prasidėjo. Buvo dar daugiau, bet atrasdama gražesnių, mažiau patikusius atmetu. Nu, bet Haed išsirinkti- tai irgi nemažą darbą padaryti. Darbo daug, todėl ir paveikslo norisi pačio pačiausio.

Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 10 03, 13:48)



QUOTE(Laura81r @ 2011 10 03, 17:38)



QUOTE(murkse @ 2011 10 03, 17:55)


aciu merginos oro_buckis.gif seniai planuotas buvo tik vis tinkamo paveiksliuko neradau biggrin.gif

uodegyte,sauniai atrodo varle thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 04, 08:57)
aciu merginos oro_buckis.gif seniai planuotas buvo tik vis tinkamo paveiksliuko neradau biggrin.gif

uodegyte,sauniai atrodo varle thumbup.gif

seniai matyta mirksiukas.gif dekui ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 spalio 2011 - 08:38
[quote=Uodegyte,2011 10 03, 17:13]
isireminau ,reminimu patenkinta bigsmile.gif i salona uzejom nieko neradom tinkamo ,tik beiseinant pardaveja i lauka isbego ,is sandelio surado remeliu pavyzdi,sakau sitas thumbup.gif

Vau, labai labai tinka rėmas, tiesiog nuostabu thumbup.gif Pasisekė kad surado sandėlį tokį gražu pavyzdį ir dar gražesnis darbas buvo labai skoninkai įrėmintas smile.gif Sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(agniuu3 @ 2011 10 04, 10:39)

isireminau ,reminimu patenkinta  bigsmile.gif i salona uzejom nieko neradom tinkamo ,tik beiseinant pardaveja i lauka isbego ,is sandelio surado remeliu pavyzdi,sakau sitas  thumbup.gif

Vau, labai labai tinka rėmas, tiesiog nuostabu  thumbup.gif Pasisekė kad surado sandėlį tokį gražu pavyzdį ir dar gražesnis darbas buvo labai skoninkai įrėmintas  smile.gif Sveikinimai  4u.gif

aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 04 spalio 2011 - 08:46
QUOTE(Džeinė @ 2011 10 03, 19:33)
o čia mano HEAD'as
iveikta viena juosta jau  biggrin.gif


Norejau paklausti ar yra koks esminis skirtumas tarp siuvinejimo paviene spalva (kai viena spava issiuvineji, tada imiesi kitos) ir siuvinejimo vat taip graziai, juostomis, kai matosi jau visas vaizdas. Kaip nesusipainiojat tarp siulu? Gal reikia kazkokiu spec.ziniu? smile.gif

QUOTE(ametista @ 2011 10 03, 21:30)
A tai ko tamsta nesuprantate? In = inch=2,54cm. Paskaiciavote teisingai.  biggrin.gif


Vat man ir reikejo patvirtinimo, kad gerai suskaiciavau, nes bijojau pirma karta "nugrybaut" su medziagos dydziu... blush2.gif Aciu 4u.gif Maniskiam HAED'ui nusimato Evenweare 25, gan smulkus kryziukai bus, ane? Smulkesni nei aida14?
Atsakyti
seip HAED siuvinejasi petitu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inesiuuu: 04 spalio 2011 - 11:42
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 04, 12:58)
Norejau paklausti ar yra koks esminis skirtumas tarp siuvinejimo paviene spalva (kai viena spava issiuvineji, tada imiesi kitos) ir siuvinejimo vat taip graziai, juostomis, kai matosi jau visas vaizdas. Kaip nesusipainiojat tarp siulu? Gal reikia kazkokiu spec.ziniu?  smile.gif
Vat man ir reikejo patvirtinimo, kad gerai suskaiciavau, nes bijojau pirma karta "nugrybaut" su medziagos dydziu...  blush2.gif Aciu  4u.gif  Maniskiam HAED'ui nusimato Evenweare 25, gan smulkus kryziukai bus, ane? Smulkesni nei aida14?

Kiekviena siuvinėtoja daro taip kaip jai patogu, kai kas spalvom kai kas "parkavimu". Mažus darbus siuvinėju spalvom, tokį kaip HAED- pusiau spalvom, pusiau parkavimu. Siūlai pas mane nelabai tvarkingai ax.gif (paimti visi karuokliai i krūvą ir susukti į baronkėlę. kad ji nesiardytų užkišau už užlenktos medžiagos). Kadangi siuvinėju rankose- ne ant rėmo ar lankelyje, tai galiu medžiagą užlankstyt kaip noriu, bet... mano kryžiukai dėl to nėra lygūs- skirtingas įtempimas ir pats siuvinėjimas gaunasi negražus, ypač kur daug spalvų- grublėtas. Kitą HEAD ar didesni darbą būtinai ant rėmo siuvinėsiu pioneer.gif
jei neklystu 25 evenweave: 10 kryžiukų į 1 cm, jei siuvinėji per 1 siūlą.

Varlius tai gražus thumbup.gif , bet ir rėminimas, ir aplinka parinkta deranti
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 10 04, 14:41)


Varlius tai gražus thumbup.gif , bet ir rėminimas, ir aplinka parinkta deranti

didelis aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 10 03, 17:13)
isireminau ,reminimu patenkinta  bigsmile.gif

įrėminimas ir pateikimas tiesiog super thumbup.gif

QUOTE(Džeinė @ 2011 10 03, 19:33)
o čia mano HEAD'as
iveikta viena juosta jau  biggrin.gif

labai laukiau pirmosios eilės bigsmile.gif atrodo puikiai wub.gif laukiam antros biggrin.gif

QUOTE(Laura81r @ 2011 10 03, 22:25)
idomiai todel,kad taip tvarkingai,juostomis siuvineji  smile.gif  as tai pasiimu viena spalva,ir kiek tik leidzia atstumas tarp kryzeliu,tiek ir siuvineju su viena,o tik tada jungiu kt spalva.o cia taip viskas graziai uzpildyta  ax.gif  iskart su daug spalvu  rolleyes.gif


QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 04, 11:58)
Norejau paklausti ar yra koks esminis skirtumas tarp siuvinejimo paviene spalva (kai viena spava issiuvineji, tada imiesi kitos) ir siuvinejimo vat taip graziai, juostomis, kai matosi jau visas vaizdas. Kaip nesusipainiojat tarp siulu? Gal reikia kazkokiu spec.ziniu?  smile.gif


Man atrodo jūs nelabai įsivaizduojate Džeinės darbo dydį - ji nesiuvinėja juostomis (kaip kad Eglužė žiemos), tai yra pirma eilė schemos LAPŲ. Laura81r, jeigu tavo darbo schema susidėtų iš 49 lapų, manau, tu tikrai jų visų nesiuvinėtum pirmiausia viena spalva, paskui kita.. Juk kai žinai, kad iki galutinio rezultato dar toks ilgas procesas, norisi pamatyti bent dalelę to vaizdo kuo greičiau, tad džiaugiesi, kai užbaigi vieną lapą, neįsivaizduoju, kaip reiktų išlaukti kelerius metus, kad pamatytum, kas gaunasi (o jei dar tik tada pastebėtum, kad schema buvo prasta.. hihihi.gif )
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 04, 10:58)
Norejau paklausti ar yra koks esminis skirtumas tarp siuvinejimo paviene spalva (kai viena spava issiuvineji, tada imiesi kitos) ir siuvinejimo vat taip graziai, juostomis, kai matosi jau visas vaizdas. Kaip nesusipainiojat tarp siulu? Gal reikia kazkokiu spec.ziniu?  smile.gif

tai aš spalvom ir siuvinėju, pirma viena lapa iveikiu, tada antra, ir taip gaunas juosta visa smile.gif

QUOTE(B_March @ 2011 10 04, 13:51)

Man atrodo jūs nelabai įsivaizduojate Džeinės darbo dydį - ji nesiuvinėja juostomis (kaip kad Eglužė žiemos), tai yra pirma eilė schemos LAPŲ. Laura81r, jeigu tavo darbo schema susidėtų iš 49 lapų, manau, tu tikrai jų visų nesiuvinėtum pirmiausia viena spalva, paskui kita.. ......

kad geriau isivaizduotu, parodysiu, koks bus darbas kai baigsiu biggrin.gif štai kiek dar išsiūvinėti daug liko biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
na,as savo baliu kaip siuvineju,tai jis buvo gal is astuoniu lapu.ir vistiek siuvinejau spalvom.paskui siuvinejau savo mergele isimylejusia,tai irgi gal is astuoniu lapu.ir vis spalvom dariau,tai mano sesuo,kai pamatydavo,sakydavo,kada tu jai pabaigsi akis,kada pabaigsi lupas,as noriu greiciau pamatyt lotuliukas.gif nes dabar atrodo kaip kaukole bigsmile.gif o as vistiek savo,spalvom,o paskui tik isrinkineju pavienius tongue.gif tai taip smagu buna,kai uzpildai tik viena ar du kryzelius,ir vaizdas TAIP pasikeicia biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura81r: 04 spalio 2011 - 14:37