Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Pastebejau Florestinos parasa. Dabar cia labai i tema thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 20, 18:02)
Pastebejau Florestinos parasa. Dabar cia labai i tema thumbup.gif


Prieš daugiau nei 20 metų taip pasakė mano darbų mokytoja.
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 20, 19:48)
viskas nebeisiu cia ,ar negalima pasisakyti,po velniu ne mano tema,ir kuo toliau .... doh.gif schemu paieskoje kone save atiduodu,dar padeku nesulaukiu ,pati rasau prasom ,viskas anksciau subtiliai nuotraukas idedavo,dabar arkliniu cia prireike  doh.gif vsio,mano laikas cia baigesi.
kazkodel padeti kiekvienai niekada netingejau  g.gif  o laiko neturejau ,nes kazkam schemu ieskojau,prasau merginos pasireikskit ,nebetrugdysiu  4u.gif


Uodegyte, juk neprivalai kam nors padėti, Tau nėra už tai mokama. Jei darai gerus darbus savanoriškai, nesitikėk padėkų, džiaukis pačiu procesu.
P. S. man esi padėjusi ir aš tikrai vertinu Tavo indėlį į schemų temą.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 09 20, 18:57)
Kažkaip jau pastebėjau, kad daugelis iš čia į aną forumą perbėgo. Ten kažkaip kitaip viskas organizuota. Kiekviena narė turi savo temą su baigtais darbeliais bei procesais. Jei kelios siuvinėja vieną ir tą patį darbelį- tai jungiasi bendram procesui.

gal galima sužinoti, kokiame dar forume renkasi siuvinėtojos? ax.gif

ir dar vienas klausimas, į kurį atsakymas manau praverstų daugeliui dar ne senbuvių:
kur ieškoti nemokamų schemų, kokios pagrindinės svetainės, kur jų daugiausia? Turiu galvoje kažką panašaus kaip osinka ar gallery 4u.gif nors ir tam gallery ne visom rojus, nes ten riekia turėti daug kontaktų, ir naujokui, ypač nemokančiam rusiškai bendrauti, sunku tų kontaktų prisiprašyti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Pumpurėlis @ 2011 09 20, 20:01)
No comment whatsoever... šiuo konkrečiu klausimu.

O bendrai - taigi visos žino: tu šaunuolė visapusiška! thumbup.gif Neširsk 4u.gif Daugeliui esi pridalinusi kalnus schemų ir padėjusi visaip kaip, ir schemų paieškoje tvarką įvedusi, nes ta tema - tavo: tu padedi, tu ir taisykles nustatai. Nusiramink ir visas kitas temas tu ir kurk, tik lankykis čia ir toliau bei platink siuvinėjimo džiaugsmą! 4u.gif

tiek to ,nebekisiu nosies,ir savo nuomones nebepirsiu,aciu uz pagyrimus . verysad.gif


tegul naujokes,ir aktyvios dalyves siuvineja ka nori,o senbuves plecia akirati,ir siuvineja naujesnius darbus ir dizainus,ir rodo pavyzdi kitoms .nes is jusu senbuviu yra ko pasmokyti 4u.gif nes mes is jusu mokomes ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugsėjo 2011 - 18:28
QUOTE(B_March @ 2011 09 20, 16:26)
Tik kaip apsaugoti nuo visų norinčių pačiupinėti tuos karoliukus?  biggrin.gif

Čiupinėtojams reikia per nagelius užmesti ir nebelįs biggrin.gif
O tęsiant diskusiją- nors palyginti esu naujokė, bet užsispyrusi kaip kokia ožka- specialiai nesiuvinėju tą ką siuvinėja kitos. Todėl tarp mano darbų nėra nei vieno Nimuko, Vervaco batelių ar vaikiukų su meškiukais ar zuikiukais. Bet kažkaip vis su kritika praslysdavau- niekada dar nieks neišpeikė, kad neskoningai pasirinkau (nors siuvinėjau ir siluetinius, tiesa šiems schemas mėgstu pasidaryti pati). Tik porą kartų čia buvo smarkiai išpeikti darbai (pamenu tokį baisų katiną kažkas savo schemą gamino, tai buvo labai supeikras, na ir dabar ta porelė).
Pritariu Pumpurėliui, kad skonį tikrai reikia lavinti, juk pvz. muzika pradedam domėtis nebūtinai nuo Pūko ar Lietaus repertuaro, o daile ne nuo gintarinių Palangos paveikslėlių. Taip ir siuvinėjime, tikrai verta net ir pradedančiosioms pasidomėti plačiau, patyrinėti schemas, o tik tada jau čiupti adatą ir pradėti nebūtinai tuo, ką visos aplinkui siuvinėja.
Uodegyte- matau, kad užsigavai console.gif , bet ramiai porą dienų neik čia, o paskui vėl linksmai rodykis- bus nuotaika pasitaisius (čia iš savo patirties kitoje temoje, kur sau sakiau - lai eina jos sau š..., daugiau ten nebesilankysiu biggrin.gif )
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 09 20, 21:07)
Čiupinėtojams reikia per nagelius užmesti ir nebelįs  biggrin.gif
O tęsiant diskusiją- nors palyginti esu naujokė, bet užsispyrusi kaip kokia ožka- specialiai nesiuvinėju tą ką siuvinėja kitos. Todėl tarp mano darbų nėra nei vieno Nimuko, Vervaco batelių ar vaikiukų su meškiukais ar zuikiukais.
Uodegyte- matau, kad užsigavai  console.gif , bet ramiai porą dienų neik čia, o paskui vėl linksmai rodykis- bus nuotaika pasitaisius (čia iš savo patirties kitoje temoje, kur sau sakiau - lai eina jos sau š..., daugiau ten nebesilankysiu  biggrin.gif )

taip tikrai,toki uzsispyrima ir as turiu ,palauksiu kol diskusijos nutils friends.gif ,ir sau pasakiau nesikisiu,ir savo trigrasio nekisiu unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 20 rugsėjo 2011 - 19:15
Labas vakarėlis,

Gerą pirtį čia užkūrėt smile.gif Pabandysiu išdėstyti savo nuomonę.
Kodėl darbai kartojasi: pradedančios, kurios užsinori užsiimti šiuo reikalu, dažniausiai suveda į google "Siuvinėjimas kryželiu" ir (kaip su bet kokia tema lietuvių kalba dažniausiai būna) išmeta supermamų forumą ir šią temą. Taip buvo ir man. Čia atėjus būna didžiulis nustebimas, kokių grožių galima padaryti. O dažniausiai imiesi to ką pirma pamatai, o pamatai paprastai tuos besikartojančius paveiksliukus. Užburtas ratas...
Tik skaitant viską pastebėjau, kad Uodegytė ir Pumpurėlis labai suasmenino viską, tokiu atveju siūlyčiau až, nes man atvirai sakant pabodo tą patį per tą patį skaityti... ax.gif kitas dalykas, jei jau kritikuojame, tada tai darykime kultūringai, nes kartais atrodo, kad kritikuodamos norit įžeisti ką nors. Sutinku, kad kritika - gerai, bet ji turi būti pagrįsta ir kultūringa. Kadangi kartais bijau nesusilaikyti, tai išvis nieko nerašau.
Dėl dizainų - niekada nekritikuosiu jų, nes tai ne siuvinėtojos kaltė, kad jie kažkokie, o kūrėjų - jiems ir rašykit pastabas ir pasiūlymus. Aišku, jų galim ir nesiuvinėti, bet kas kaip nori tas taip daro. Pradžioj tikrai sunku būna, tai ir siuvinėji ką matai. Kas nori - pasidomi, kas nori - ne. o man dzin smile.gif

QUOTE(merope87 @ 2011 09 19, 16:07)
Rėmų dydis gal apie 85X65 cm, o už rėminimą sumokėjau kažkur 195–200 Lt.
Čia be medžiagos sutvirtinimo - tai dariau pati ant didelio kadroninio lakšto  smile.gif

Tikrai didelis darbas. Tokio sau nesiuvinėčiau, bet pagarba už darbą thumbup.gif

QUOTE(Ieva V @ 2011 09 20, 13:15)
Vis uzsuku cia pasidairyti, tiek grozybiu ivairiausiu smile.gif  wub.gif  wub.gif
Pamaciau jog yra siuvinejanciu ir DIM A row of love  wub.gif  as isimylejus sita paveiksla, tad stai kiek jo turiu smile.gif

Nuostabus paveikslas. (Dar prie diskusijos - tikrai yra buvę atvejų kai susirandi nematytą diainą, siuvinėji ir kol jį siuvinėji, į forumą kitos įkelia jau baigtų nuotraukas, o įkėlus savąją pasigirsta, kad darbas daug kartų matytas...)

QUOTE(Florestina @ 2011 09 20, 19:06)
Prieš daugiau nei 20 metų taip pasakė mano darbų mokytoja.


Geras posakis. Bet tavo parašė ne tik jis tinka šio forumo atmosferai. Manau bėganti juoda katė irgi atspindi nuotaikas smile.gif

Dar: šis forumas niekada nebus kaip Osinka ar kiti. Ir nereikia jo padaryti tokio, juk vienas jau yra smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaštaka @ 2011 09 20, 16:29)
pvz. neturiu nuomonės apie knygelę, nors ir mėlyna spalva mano g.gif  siuvinėto motyvo nuotraukose nesimato, rodos siuvinėta su metaliku, bet nematau tiksliai. nuotraukų kompozicija gal ir nebloga, bet per daug matau paklodės (ar ko ten)? g.gif
suklijuotas priešlapis ir aptraukta knygelė tvarkingai ax.gif viskas ką galiu apie ją pasakyti 4u.gif


persiprašau, bet kaip tau gali nesimatyti motyvo, kai mano foto pateikta 2.191 × 1.753 taškų? unsure.gif nu nežinau tada kokio dydžio foto reikia dėti,. Na nebent tu tik atidarei nuorodą ir nepaspaudei antrą sykį kad išdidintų, tada rodo tik 26% dydžio. Nes išdidintus, matosi viskas aiškiai ir ryškiai 4u.gif
Nekeliu foruman didelių foto, nes visos yra mano albume...

O šiaip kažkada aktyviai lankiausi, bet kad neįdomu čia. Labai persiprašau... Bet tik pasakai nuomę, jau stengiesi ir kaip gražiai ir vis naujokės užsipuola... Atminkit, kad foto čia keliu ne dėl pagyrų, nes man jų tikrai nereikia, aš pati žinau savo darbų vertę. O keliu dėl jūsų, kad tiesiog pamatytumėt, ne vien tuos pačius metrikus, siluetus ar dar ką... Nu neseku tų temų nes n kartojasi tie patys darbai, po kurių seka eilės "Kaip gražu" ir viskas...

Tiesiog senbūvės ateina čia vien dėl jūsų, kad apšviesti ir parodyti, o Jūs taip "svetingai" sutinkat, kad taip ir pasirodom kaip jaunas mėnulis...

Metai bėga o bendravimo stilius čia vis toks pats... Jei nebūčiau atradus kitų forumų gal ir nebūčiau išsiuvinėjus tiek visko, kiek jau turiu, nes tik ten kur vyksta brandi diskusija, tik ten mokama supratingai priimti visokius atsiliepimus, ir komentarą "negražu" nepriimti kaip puolimo asmeniškai galimas tobulėjimas...

O kas dėl schemų, tai Sela:) turbūt bati talentingiausia schemų kūrėja lietuvaitė, kurią teko tiek gyvai pažinti tiek jos darbus matyti.,., thumbup.gif bigsmile.gif

Tai tiek... Bendraukime draugiškai ir dalinkimės darbų nuotraukomis, kad pasidalinti įvairiausiais rėminimo variantais ir apipavidalinimo galimybėmis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Little angel: 20 rugsėjo 2011 - 21:51
sveikos,na ir verda cia viskas...tiek per viena diena priplepet biggrin.gif
o kas del diskusijos,tai noreciau ir as savo snapa ikisti ax.gif man irgi pvz.nevisi dizainai patinka,ir tikrai ne visus siuvineciau,koki cia parodomi.bet as taip riebiai tikrai negaleciau pasakyti zmogui,kad jis toks ar anoks.jei nepatinka,tiesiog ignoruok,nieko nesakyk(kalbu apie dizaina,ne apie darbo kokybe)o bent jau man,visada yra malonu skaityti pagyrima arba kritika,pasakyta kulturingai ir taktiskai.as visada uz.bet,kai ikeli savo darbeli,o cia supeikia,taip,kad atrodo cia ne SAU,o jom butai siuvinejus,tai tikrai nebuna malonu.ir tada prasideda tokios diskusijos,nusileidziama iki tokio lygio,kad ,atrodo,bendrauju ne su darbstuolemis,o ,atsiprasau,turgaus moterimis biggrin.gif kalbu is savos patirties,kaip viena is senbuviu is pat pradziu supeike dizaina,o galiausiai paklause ka as su juo veiksiu,ar reminsiu ir ant sienos kabinsiu? doh.gif pamenu labai gerai,kad tik viena forumiete(senbuve)pasake,kad negasdinkim naujoku,labai nematytas dizainas ir t.t.jeigu zmogus pasirinko,atidave Tiek savo laiko,reiskia jis jam grazus,brangus it pan.galiausiai dar truksta to,kad intelekta viena kitos pradetum matuoti blink.gif pagalvokim isvis,ko cia susirinkom.ar rodyti ir padeti vienai savo hobi paversti dar malonesniu,ar ivesdineti kazkokias kvailas taisykles,nustatineti kazkokius remus,kuriu reikia Privalomai laikytis g.gif mergaites,paskaicius jusu,susidaro ispudis,kad rimtesniu problemu neturite!cia tik zaidimas!gyvenimas per trumpas,kad svaistytum savo laika tokiems niekams.o Uodegytei labai aciu uz jos laika ir pagalba ieskant schemu 4u.gif merginos,gyvenkim draugiskai!ir rodykim VISUS savo darbelius,kokius tik pagaminam smile.gif
beje,dar buvo dikutuota del darbeliu pateikimo. g.gif as pvz.siuvineju tik didelius paveikslus.o jie ireminti yra dar didesni,ir uzima dar daugiau vietos,ir transportuoti juos labai nelengva.taip kad,mano visi darbai yra neireminti,tai is kai kuriu forumieciu komentaru supratau,kad cia man ju rodyti kaip ir negalima blink.gif o as ju visu nereminsiu dar minimum pora metu,kol neisikelsiu gyventi i savo namus. smile.gif tai tiek.
Atsakyti
Pumpurėli, o tai gal davai baigiam šią nesibaigiančią diskusiją ir pradedam mažą ekskursiją po kitus autorius? ax.gif ax.gif ax.gif Aš tavo albumą visą išnaršiau ir apstulbau, tiek nuo nematytų nuostabių dizainų, tiek nuo kiekvieno darbelio aprašymo (man tai įdomiausia, kai žmogus pasidalina jausmais ir mintimis, kurie jį lydėjo renkantis, dirbant darbelį). Begalo sužavėjo Acufactum (atsiprašau, jei netiksliai atsimenu pavadinimą) dizainai, nuostabūs.
Jei labai netingi, gal gali po mažą dozelę naujų (mums naujų) dizainerių čia pateikti ir trumpai parašyti, iš kur gavai jų schemas. Nes aš tai, pvz., visada linkusi pirkti schemas ar rinkinius, kas bebūtų, bet pvz. kai ieškojau NImue rinkinio, tai jos pačios originaliame puslapyje jų net neradau pirkti, teko ieškotis aplink pasaulį. Tai kiti dizaineriai irgi gal net neturi g.gif

Būčiau labai dėkinga ax.gif ax.gif ax.gif (beje, besarmate, mane prikalbinai rodytis savo meškių eigą, maniau ir tu parodysi, o ji, matote, nerodo eigos tongue.gif )
Atsakyti
Na ir karšta čia karsta.gif
Atsakyti