Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Džeinė @ 2011 10 03, 17:33)
aš ne cm dydžio prašiau, o kryžiuku dydis koks mirksiukas.gif
kai žinai kryžiuku dydi, tada gali isivaizduoti, kaip atrodys anr 7 aidos, ar 18 aidos

geras...idomiai siuvineji smile.gif bet vaizdas tai nuostabuuuus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 10 03, 18:50)
geras...idomiai siuvineji  smile.gif  bet vaizdas tai nuostabuuuus  thumbup.gif

biggrin.gif o kodėl įdomiai?? čia išsiuvinėti 7 lapai su trupučiu. dar liko 4 tokios juostos (po 7 lapus) mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Džeinė,2011 10 03, 19:33]
aš ne cm dydžio prašiau, o kryžiuku dydis koks mirksiukas.gif
kai žinai kryžiuku dydi, tada gali isivaizduoti, kaip atrodys anr 7 aidos, ar 18 aidos paveikslas smile.gif

o čia mano HEAD'as
iveikta viena juosta jau biggrin.gif

neskaiciavau biggrin.gif ir nera schemoje parasyta kiek tai kazkaip ir neskaiciavau tu kryzeliu skaiciaus tongue.gif
Oho grazus darbelis bus 4u.gif bet dar daug liko darbelio
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 10 03, 20:33)
o čia mano HEAD'as
iveikta viena juosta jau  biggrin.gif


Oi, kaip laukiau Tavosios eilės, Džeine bigsmile.gif Labai gražu wub.gif Tiesiog pasaka, tiesiogine to žodžio prasme. O kaip siuvinėjasi? Nelabai gal nuobodžiai?
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 03, 16:28)
Ar niekas nesiuvinejate su Ewas? Nepagelbesit?  blink.gif  biggrin.gif


A tai ko tamsta nesuprantate? In = inch=2,54cm. Paskaiciavote teisingai. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 10 03, 19:24)

neskaiciavau  biggrin.gif  ir nera schemoje parasyta kiek tai kazkaip ir neskaiciavau tu kryzeliu skaiciaus tongue.gif 
Oho grazus darbelis bus 4u.gif bet dar daug liko darbelio

jei gali, mestelk man chema i pašta 4u.gif
o darbo, dar daug liko, metam mažiausiai biggrin.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 10 03, 19:36)
Oi, kaip laukiau Tavosios eilės, Džeine bigsmile.gif Labai gražu wub.gif Tiesiog pasaka, tiesiogine to žodžio prasme. O kaip siuvinėjasi? Nelabai gal nuobodžiai?

Ačiū 4u.gif žinok, tikrai nenuobodu, ypač, kai prasideda pavieniai kryžiukai doh.gif biggrin.gif
tada vienam lape(ne tik lape, bet kokioj juostoj, vos ne visos 90 spalvų sudėtos biggrin.gif va tada tai stoja darbas, nes krapštymosi tai daug doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 10 03, 22:31)
Ačiū  4u.gif  žinok, tikrai nenuobodu, ypač, kai prasideda pavieniai kryžiukai  doh.gif  biggrin.gif
tada vienam lape(ne tik lape, bet kokioj juostoj, vos ne visos 90 spalvų sudėtos  biggrin.gif va tada tai stoja darbas, nes krapštymosi tai daug  doh.gif


Ojei ojei, mano ryžtas siuvinėti Haed tai sustiprėja, tai išblėsta. 90 spalvų vienam lape blink.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 10 03, 20:48)
Ojei ojei, mano ryžtas siuvinėti Haed tai sustiprėja, tai išblėsta. 90 spalvų vienam lape blink.gif

bet ne ištisai taip biggrin.gif
o ka esi nusižiūrėjus siuvinėt ?? ar dar renkiesi ?
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 10 03, 17:56)
biggrin.gif o kodėl įdomiai?? čia išsiuvinėti 7 lapai su trupučiu. dar liko 4 tokios juostos  (po 7 lapus)  mirksiukas.gif

idomiai todel,kad taip tvarkingai,juostomis siuvineji smile.gif as tai pasiimu viena spalva,ir kiek tik leidzia atstumas tarp kryzeliu,tiek ir siuvineju su viena,o tik tada jungiu kt spalva.o cia taip viskas graziai uzpildyta ax.gif iskart su daug spalvu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 10 03, 21:25)
idomiai todel,kad taip tvarkingai,juostomis siuvineji  smile.gif  as tai pasiimu viena spalva,ir kiek tik leidzia atstumas tarp kryzeliu,tiek ir siuvineju su viena,o tik tada jungiu kt spalva.o cia taip viskas graziai uzpildyta  ax.gif  iskart su daug spalvu  rolleyes.gif

tai ir mano taip atrodo, kol lapas siuvinėjamas biggrin.gif spalvų plotai (sena foto)

user posted image
Atsakyti
[quote=Džeinė,2011 10 03, 21:31]
jei gali, mestelk man chema i pašta 4u.gif
o darbo, dar daug liko, metam mažiausiai biggrin.gif

Gerai tuoj imesiu... mirksiukas.gif sekmes tau siuvineti toki grozi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Lalabamba @ 2011 10 03, 10:28)
Ar niekas nesiuvinejate su Ewas? Nepagelbesit?  blink.gif  biggrin.gif


o cia kas per audinys? cia gal trumpinys nuo "evenweave fabric"?
Ant tokio tai siuvineju, bet ant 28 dydzio. konkreciai sitas eglutes siuvineju ant evenweave audinio. Kaip ir minejau, dydis (tankumas) pas mane 28, kadangi siuvineju per 2 siuliukus, tai paveiksliuko dydis gautus toks pats kaip dirbant su 14 AIDA.
Atsakyti