Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

aciu visoms uz siltus zodzius mano darbeliams 4u.gif
ten kur siuvineta zaidimui-siurprizas jis vadinasi,nebutina butent tiek siuvinet,cia kiekviena nusprendzia pagal save,o fejuke-pasistengsiu kuo greiciau rast tinkama ir kai jau pabaigsiu iki galo,gal bus svente ir oras grazus,tada ir pabandysiu pateikt realias spalvas. siuvinet ja nebuvo sunku,nemazai petite kryzeliu,bet,kadangi siuvinejau ne ant aidos,tai nebuvo sunku ir beje,labai lengvai ji man ejosi.dabar eileje violetine ir raudona drauges jai i kompanija laukia wub.gif
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 10 02, 20:26)
Labai mielas darbelis wub.gif
Aš būčiau "j" raidės uodegytės neskaičiavusį bendrą tarpelio dydį. Ir dar būčiau išsiuvinėjus devynetą su "0".


Čia pagal schemą taip nurodyta buvo. Buvau išsiuvinėjus su 0, bet nesižiūrėjo man, tada labai ilga data išeina, o vardas trumpas. Užsakovė patenkinta, reiškia viskas gerai.

Vakar su tuo darbu prisikankinau, į pabaigą jau vaizdas akyse liejosi, bet turėjau pabaigti, nes pažadėjusi buvau, sakiau šiąnakt darbe nesiuvinėsiu, leisiu akims pailsėti, dar ir papildų nusipirkau. Ne mano akims toks hobis.

O kadangi anam forume grįžo dar vienas RR- tai pristatau dar vieną detalę, tema: Kava ir arbata bei viskas kas su tuo susiję:
user posted image
Atsakyti
Stai 1 dienos darbelis... Draugei dovanu beliko tik isplauti ir ireminti tikiuosi patiks draugei dovana ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 10 03, 14:15)
Stai 1 dienos darbelis... Draugei dovanu beliko tik isplauti ir ireminti tikiuosi patiks draugei dovana


Oi, čia gal dar ir pačios schema daryta? Gražuu.

Kitų darbai ir gražūs. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 10 03, 13:32)
Oi, čia gal dar ir pačios schema daryta? Gražuu.

Kitų darbai ir gražūs. thumbup.gif


Ne nemano daryta. Kazkur buvau radusi sia schemute tai sumaniau drauge nustebinti ax.gif ... aciu uz grazius zodzius 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 10 03, 12:15)
Stai 1 dienos darbelis... Draugei dovanu beliko tik isplauti ir ireminti tikiuosi patiks draugei dovana ax.gif

bigsmile.gif gražus darbas, o kokio dydžio kryžiukais??/
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 10 03, 14:12)
bigsmile.gif  gražus darbas, o kokio dydžio kryžiukais??/


Aciukas 4u.gif na cia ant stambios medziagos siuvinejau dideli ir kryzeliai nezinau tiksliai kokio dydzio turguje pirkau medziaga... norejau kad butu didelis darbelis tai tada ir siuvineju ant tokios medziagos didelis darbelis gaunasi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2011 10 03, 12:59)
Po ilgos pertraukos paemiau adata i rankas. Stai kas gavosi


Šaunuolė, labai mielas maišiukėlis wub.gif

QUOTE(Florestina @ 2011 10 03, 14:15)
O kadangi anam forume grįžo dar vienas RR- tai pristatau dar vieną detalę, tema: Kava ir arbata bei viskas kas su tuo susiję:


Gražus darbelis thumbup.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 10 03, 14:15)
Stai 1 dienos darbelis... Draugei dovanu beliko tik isplauti ir ireminti tikiuosi patiks draugei dovana ax.gif


Nu, bet, pupsiukeli, Tu ir greita. Per vieną dieną bigsmile.gif Šaunuolė thumbup.gif




P.S. Ką reiškia petite kryželiai? Čia daliniai ar kai vietoj vieno kryželio 4 išsiuvinėjami?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 03 spalio 2011 - 13:50
Elzeda aciukas uz grazius zodzius. Patinka siuvineti tai greitai is siuvineju ax.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pupsiukelis123: 03 spalio 2011 - 14:07
QUOTE(elzeda @ 2011 10 03, 12:48)
P.S. Ką reiškia petite kryželiai? Čia daliniai ar kai vietoj vieno kryželio 4 išsiuvinėjami?

kai langelis padalintas i 4dalis,juos reikia siuvinet per viena skylute,nemoku paaiskint tiksliai,bet google tikrai rastumet ivede si zodi mirksiukas.gif
Atsakyti
Kiek suprantu petite yra maži kryželiai, jei siuvinėji per 2x2 siūlus, tai petite būtų per 1x1.
Na pasirodau ir aš su savo darbu. Spalvos biški netokios (foto šviesinau, didinau kontrastą ir tt, kad panašiau būtų), bet kitąkart pasistengsiu nufotografuot, kad atitiktų relias
user posted image
Šito dar neįpusėjau, o jau užsisakiau medžiagą ir siūlus po truputį komplektuoju kitam blink.gif doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 03 spalio 2011 - 14:44
Ačiū, merginos, už paaiškinimą, kas yra petite kryželiai - supratau 4u.gif

QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 10 03, 16:38)
Na pasirodau ir aš su savo darbu. Spalvos biški netokios (foto šviesinau, didinau kontrastą ir tt, kad panašiau būtų), bet kitąkart pasistengsiu nufotografuot, kad atitiktų relias
Šito dar neįpusėjau, o jau užsisakiau medžiagą ir siūlus po truputį komplektuoju kitam blink.gif  doh.gif  lotuliukas.gif


Vau, dar vienas grandiozinis darbas - bus nuostabus wub.gif
O dėl komplektavimo, manau, teisingai darai - jei darbas didelis, nekirs iš karto didelė suma per kišenę.
Atsakyti