Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 10 02, 20:47)
O, valioo, nors viena  biggrin.gif O tai jau išsiuvinėjai tą DIM kojinę, ar tik jauti poreikį kaupti rinkinius? Nes reikį ir aš jaučiu, kaži kaip siuvinėsis, nes sakau, man iš nuotraukų atrodo, kad tenžiauriai suėtingos schemos, bet aišku ir gražios. blink.gif



Ne, dar neissiuvinejau, tik pries menesi parsisiunciau. Jauciu poreiki kaupti. biggrin.gif Siaip tai visiskai man nesudetinga atrodo. Pabaigsiu Chatelaine mandala ir tada griebsiuosi. Na kitoms Kaledoms turiu plana dvi issiuvinet, bet dar antros neissirinkau.
Atsakyti
QUOTE(ametista @ 2011 10 02, 22:18)
Ne, dar neissiuvinejau, tik pries menesi parsisiunciau. Jauciu poreiki kaupti.  biggrin.gif Siaip tai visiskai man nesudetinga atrodo. Pabaigsiu Chatelaine mandala ir tada griebsiuosi. Na kitoms Kaledoms turiu plana dvi issiuvinet, bet dar antros neissirinkau.


Aš irgi šiom tikrai nespėsiu, bet kitoms, jei entuziazmas neišblės, tai būsim bendražygės mirksiukas.gif
Atsakyti
senai besirodziau,nors nesedejau ranku sudejus ax.gif
neisskirsiu kiekvienos darbelio-visi grazus ir mieli 4u.gif
ateinu pasirodyt su savo ka tik baigtais-siuvinejau vienam zaidimui kitam forume,kadangi jau galiu rodytis,tai ir rodausi-padekliukai ir ranksluostukai
user posted image

ir tik vakar baigta fejuke,kuri dar net neireminta,remelis tik tam,akd matytusi bendras vaizdas,siuvinejau ant Zweigart ewo,dmc siuliukai ir kreinik metalalikas bei vienas mill hill karoliukas,kuri pritaisiau vietoj french knot,atsiprasau uz foto kokybe,nes negaliu perteikt tikruju spalvu,kai fotografuot reikia prie dirbtinio apsvietimo,realiai medziaga ir spalvos toje foto,kur visa fejuke

user posted image

Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 02, 21:57)


Keksiukai su braskytem niam niam 4u.gif ir fejuke nuostabi.
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 02, 22:57)
senai besirodziau,nors nesedejau ranku sudejus ax.gif
neisskirsiu kiekvienos darbelio-visi grazus ir mieli 4u.gif
ateinu pasirodyt su savo ka tik baigtais-siuvinejau vienam zaidimui kitam forume,kadangi jau galiu rodytis,tai ir rodausi-padekliukai ir ranksluostukai

Man tai braškės labiausiai wub.gif Fėjukė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 02, 18:01)
Parodysiu tai, ką šiandien pabaigiau. Nors neseniai ir rodė kita mergina, bet gal

grazu ir miela thumbup.gif o man atrodo visai normaliai.gal tas bantukas islyginas visus "necentrus"

QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 02, 20:57)
senai besirodziau,nors nesedejau ranku sudejus ax.gif

oi,kokie mieli,noreciau ir as tokiu savo virtuveje.
o jau kaip grazu ant lino siuvineta thumbup.gif
merginos,o apie koki "kita"foruma vis cia uzsimenat? blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 02, 23:57)
senai besirodziau,nors nesedejau ranku sudejus ax.gif
neisskirsiu kiekvienos darbelio-visi grazus ir mieli 4u.gif
ateinu pasirodyt su savo ka tik baigtais-siuvinejau vienam zaidimui kitam forume,kadangi jau galiu rodytis,tai ir rodausi-padekliukai ir ranksluostukai
ir tik vakar baigta fejuke,kuri dar net neireminta,remelis tik tam,akd matytusi bendras vaizdas,siuvinejau ant Zweigart ewo,dmc  siuliukai ir kreinik metalalikas bei vienas mill hill karoliukas,kuri pritaisiau vietoj french knot,atsiprasau uz foto kokybe,nes negaliu perteikt tikruju spalvu,kai fotografuot reikia prie dirbtinio apsvietimo,realiai medziaga ir spalvos toje foto,kur visa fejuke


Oi kokie gražumai wub.gif , skanumai, mhh... Labai dailu. Koks čia žaidimas, kad tiek daug reikia prisiuvinėt?
O fėjukė tai išvis nereali thumbup.gif , taip dailiai ir kruopščiai išsiuvinėta thumbup.gif Ar labai sudėtinga schema?
Atsakyti
Fejuke kokia faina,nematyta man wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 02, 22:57)
ir tik vakar baigta fejuke,kuri dar net neireminta,remelis tik tam,akd matytusi bendras vaizdas,siuvinejau ant Zweigart ewo,dmc  siuliukai ir kreinik metalalikas bei vienas mill hill karoliukas,kuri pritaisiau vietoj french knot

Fėjukė nerealaus mielumo wub.gif wub.gif wub.gif Aš turbūt tokį rėmelį ir dėčiau (tik kitokios spalvos) - darbelis labai lengvas ir švelnus su siauručiu ir subtiliu rėmeliu būtų ax.gif
Atsakyti
Man tai ypač patiko pyragėliai ir rankšluostukai rolleyes.gif Labai labai skaniai atrodo smile.gif Fėja irgi labai graži, tikiu kad dienos apšvietime spalvos kitokios ir vaizdas dar gražesnis smile.gif
Atsakyti
Po ilgos pertraukos paemiau adata i rankas. Stai kas gavosi user posted image

Jus tiek nuostabiu darbu pridaret wub.gif ziuriu ir pavydziu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(mylittleprincess @ 2011 10 02, 22:57)

Keksiukai-padėkliukai thumbup.gif
O Fėjuke ir labai daili,bet jau tas zukutis tai meilumo įsikūnijimas wub.gif
Labai labai kruopščiai atlikti darbai.

Visų darbeliai nuostabūs thumbup.gif
Atsakyti