Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

[quote=Florestina,2011 10 02, 20:01]
Parodysiu tai, ką šiandien pabaigiau. Nors neseniai ir rodė kita mergina, bet gal nenusibosiu su tokiu pačiu.

labai grazus darbelis smile.gif
Papildyta:
[quote=Ieva V,2011 09 30, 17:30]
Na stai ir pabaigtas mano DIM A row of love wub.gif Siuvineta konvertavus i DMC siuliukus, pamoka, kad tokius darbus geriau siuvinet schemoj nurotytos firmos siuliukasi arba isvis pirkti rinkinuka, bet rezultatu vistiek esu patenkinta smile.gif
Darbo dydis davo 49X25.5 cm Sorry uz fotkes kokybe, bet mano muiline geriau negali sad.gif

Be galo grazus meskuciai tokie mieli 4u.gif grazu ir konvertavus siuliukus i DMC
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 02, 21:01)
Parodysiu tai, ką šiandien pabaigiau. Nors neseniai ir rodė kita mergina, bet gal nenusibosiu su tokiu pačiu.


Mielas meškutis wub.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos. Jau antrą kartą jį siuvinėjau.
Atsakyti
Mielas paveiksliukas, tik mano akiai kiek per didelis tarpelis tarp a ir j. Aš būčiau palikusi tik 1 kryželį, kaip ir tarp kitų raidžių. Bet ardyti nebeverta- gražu vis tiek.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 10 02, 20:02)
Mielas paveiksliukas, tik mano akiai kiek per didelis tarpelis tarp a ir j. Aš būčiau palikusi tik 1 kryželį, kaip ir tarp kitų raidžių. Bet ardyti nebeverta- gražu vis tiek.


Tai ten ir yra vienas langelis "j" apatinė dalis užlinkus į kairę- tai aš ir tą užlinkimą priskaičiavau prie viso raidės dydžio. g.gif
Atsakyti
Gal pabaikim su tais - "jau matyta, gal nesupyks, neseniai buvo rodyta" doh.gif unsure.gif

Čia gi ta tema, kur rodomės tai, ką veikiam bei ką gražaus ir, pirmiausia, asmeniškai sau mielo, išsiuvinėjame.

Neblogai čia išsirutuliojus diskusija įveisė baimės šmėklą verysad.gif .
Kiekvienas darbas vis tiek skirtingas bus visada, net jei 110 kartų jau rodytas good.gif

Florestina, man labai gražu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 02, 22:05)
Tai ten ir yra vienas langelis "j" apatinė dalis užlinkus į kairę- tai aš ir tą užlinkimą priskaičiavau prie viso raidės dydžio. g.gif

Labai mielas darbelis wub.gif
Aš būčiau "j" raidės uodegytės neskaičiavusį bendrą tarpelio dydį. Ir dar būčiau išsiuvinėjus devynetą su "0".
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 02, 20:01)
Parodysiu tai, ką šiandien pabaigiau. Nors neseniai ir rodė kita mergina, bet gal nenusibosiu su tokiu pačiu.

mielas darbelis 4u.gif tik dar norėtųsi kad data taip pat išsicentruotų, o ne lygiuotų pagal vieną kraštą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 02, 20:01)
Parodysiu tai, ką šiandien pabaigiau. Nors neseniai ir rodė kita mergina, bet gal nenusibosiu su tokiu pačiu.


labai mielas metrikas.
Atsakyti
Sveikos,

gal kam aktualu - gavau iš kasiulai.lt naujienlaiškį, kad ryt nemokamas pristatymas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 10 02, 21:07)
Gal pabaikim su tais - "jau matyta, gal nesupyks, neseniai buvo rodyta"  doh.gif  unsure.gif

Čia gi ta tema, kur rodomės tai, ką veikiam bei ką gražaus ir, pirmiausia, asmeniškai sau mielo, išsiuvinėjame.

Neblogai čia išsirutuliojus diskusija įveisė baimės šmėklą verysad.gif .
Kiekvienas darbas vis tiek skirtingas bus visada, net jei 110 kartų jau rodytas good.gif

visiškai pritariu drinks_cheers.gif kiekviena į savo darbą labai daug įdeda, visi verti dėmesio ir pagyrimo
Atsakyti
QUOTE(ametista @ 2011 10 02, 20:06)
As!  biggrin.gif  Irgi baisiai susizavejau kaledinem kojinem. Pirkau Dimensions Holy Night. Bet jauciu, kad viduje manes kyla didelis poreikis dar vienos kojines. smile.gif



O, valioo, nors viena biggrin.gif O tai jau išsiuvinėjai tą DIM kojinę, ar tik jauti poreikį kaupti rinkinius? Nes reikį ir aš jaučiu, kaži kaip siuvinėsis, nes sakau, man iš nuotraukų atrodo, kad tenžiauriai suėtingos schemos, bet aišku ir gražios. blink.gif
Atsakyti