Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(rasiux- @ 2011 10 01, 11:58)
Nesupratau- Uodegyte pyksiu ir aš ant tavęs. Atrodo lyg ir ne moderatorė esi, bet kažko labai jau visiems nurodinėji- net komentarus katruos raštyti...
P.S. atsakau viešai, kad būtų aišku, jog esu nepatenkinta tokiu vadovavimu.
Tikiuosi daugiau bangų, kaip praeita išsiplėtusi diskusija su Pumpurėliu, nebebus.

pastoviai cia jums niekas neitinka, tai ziurekit i tas cituojamas nuotraukas n kartu .jai niekas nieko nesakys ,tai ne siuvinejimo tema bus ,o paroda.ir kur parasyta kad negalima pakomentuoti.o apie bangas patylim.

ne vienai nesu nurodynejusi,kaip ir ka daryti ,tuo labiau ir man niekas nenurodynes.cia buvo pastaba kad netersti temos,savo cituojamomis nuotraukomis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 01 spalio 2011 - 10:35
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 10 01, 12:25)
Oi, man dar toli iki pabaigos, bet drįstu pasakyti, kad vis dėlto konvertavimas į DMC darbeliui žavesio nepridavė  schmoll.gif Išsiuvinėta gražiai, tvarkingai, bet va spalvos... Originalas vis dėlto lieka originalu  blush2.gif


Aha, as kita panasu darbeli siuvineciau pirkdma rinkinuka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 29, 22:26)
O aš rodau savo priocesą, na jau kaip ir pabaiga, jau džiūsta išskalbtas, bet labai norėjau pasirodyt... ax.gif Tiesa, idėja pasiskolinta iš kažko, gal net šio forumo dalyvės, nepamenu. Bet draugė užmatė ir paprašė sūnui išsiuvinėt, tai ir kopijavau blush2.gif

gražus darbelis 4u.gif tik aš galbūt norėčiau ryškesnių spalvų, nes dabar tas fonas kartais atrodo kad kleckiukai ir iš toliau žiūrint sunku suprasti kas ten, reik įsižiūrėt ax.gif
QUOTE(Padangele @ 2011 09 29, 23:02)

visi darbeliai labai gražūs 4u.gif o ir tulpės bent jau man asmeniškai tai nematytos drinks_cheers.gif

ir kas čia dabar pasidarė (kalbu bendrai apie daugumą), toks vaizdas kad po praėjusios diskusijos ne visi drįsta nuotraukas darbelių dėt, dauguma pabrėžia kad "visoms jau matytas, bet..." g.gif drąsiau dėkim nuotraukas ir nesukim galvos ar senbuvės šioj srity matę jau ar ne, svarbu mums pačioms gražu drinks_cheers.gif
QUOTE(Ieva V @ 2011 09 30, 17:30)
Na stai ir pabaigtas mano DIM A row of love  wub.gif 

gražūs šios serijos paveikslai thumbup.gif bet čia ar nuotraukoj taip atrodo, ar galbūt dėl siūlų konvertavimo, iš toliau atrodo kad apačioj tas "rėmelis" - juosta yra nebaigta siuvinėt doh.gif nors kadangi čia jau ne atlikimo technikos kaltė tai vis tiek sakau, kad labai gražu ir didelis pagyrimas už darbelį 4u.gif

o apie "komentarų pasilaikymą sau" geriau patylėsiu...
Atsakyti
Kadangi jau grįžta kitam forume žaisto RR darbai. Tai galiu pradėti rodyti ką siuvinėjau. Pirmasis grįžo Sala vyšnių sempleris. Man teko siuvinėti vyšnių žiedus, būtent dėl šio RR ir mokiausi siuvinėti ant lino.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 01, 16:55)
Kadangi jau grįžta kitam forume žaisto RR darbai. Tai galiu pradėti rodyti ką siuvinėjau. Pirmasis grįžo Sala vyšnių sempleris. Man teko siuvinėti vyšnių žiedus, būtent dėl šio RR ir mokiausi siuvinėti ant lino.

galima būtų sužinoti, kas tas RR? blush2.gif
o pats darbelis gražus, norėtųsi pamatyti dar kartą gražiai sutvarkytą ir apipavidalintą (ir šiek tiek geresnės kokybės foto) drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 10 01, 17:25)
galima būtų sužinoti, kas tas RR? blush2.gif
o pats darbelis gražus, norėtųsi pamatyti dar kartą gražiai sutvarkytą ir apipavidalintą (ir šiek tiek geresnės kokybės foto) drinks_cheers.gif


Tai yra toks žaidimas. Parašiau į az.
Atsakyti
merginos,padekit isspresti rebusa.jei pats darbelis bus 170*180kryzeliu.siuvinejama bus ant aidos14.tai kiek man medziagos reiketu.plius po kokius5cm is krastu dar palikti.nu niekaip neissifruoju tu skaiciu...niekada pati neesu skaiciavusi,visada i parduotuve eidavau ,pasakydavau kokio dydzio darbas bus,o jos jau atkirpdavo.o dabar uzsisakysiu prekes internetu,tai niekaip nesusiveda galai doh.gif as paskaiciuoju kazkur 40*40cm reikia.ar teisingai skaiciuoju?
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 10 01, 17:47)
merginos,padekit isspresti rebusa.jei pats darbelis bus 170*180kryzeliu.siuvinejama bus ant aidos14.tai kiek man medziagos reiketu.plius po kokius5cm is krastu dar palikti.nu niekaip neissifruoju tu skaiciu...niekada pati neesu skaiciavusi,visada i parduotuve eidavau ,pasakydavau kokio dydzio darbas bus,o jos jau atkirpdavo.o dabar uzsisakysiu prekes internetu,tai niekaip nesusiveda galai doh.gif as paskaiciuoju kazkur 40*40cm reikia.ar teisingai skaiciuoju?



Yra tokia skaičiuoklė. Pagal ją darbelio dydis išeina 30,84x32,46 cm. Dar pridėk kraštams.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2011 10 01, 16:51)
Yra tokia skaičiuoklė. Pagal ją darbelio dydis išeina 30,84x32,46 cm. Dar pridėk kraštams.

dekui,nu jus cia ir lobiu prikaupe thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, man irgi reiketu pagalbos del darbelio dydzio... blush2.gif Jeigu suvineciau ant Ewas25, rasomas dydis 14wX11h in. Pagal mano paskaiciavimus gaunasi 35,56X27,94 cm. Teisingai? Ar yra kazkas ka reikia butinai zinoti siuvinejant ant Ewas? ACIU 4u.gif
Atsakyti
Parodysiu tai, ką šiandien pabaigiau. Nors neseniai ir rodė kita mergina, bet gal nenusibosiu su tokiu pačiu.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 24, 20:48)
Tai jaučiu, nei viena nesiuvinėjote Kalėdinių kojinių? Aš tai susižavėjusi Dimensions viskuo, tai va kokių čia kojinių yra gražių

Kalėdinės kojinės


As! biggrin.gif Irgi baisiai susizavejau kaledinem kojinem. Pirkau Dimensions Holy Night. Bet jauciu, kad viduje manes kyla didelis poreikis dar vienos kojines. smile.gif
Atsakyti