Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Nieko baisaus, kad tą vieną kartą pacitavo- ko čia dabar tas moderatores vargint- perspėjai ir gana, kitą kartą gal taip nebedarys.
Pradedu ir aš abejoti dėl to savo išrinkto DIM paveikslo konvertavimo, bet kai medžiagas pirksiu ne aš, kažkaip nesinori iš svetimų pinigų išlaidauti, bet ir rezultato norisi gero g.gif
Atsakyti
Kiek daug gražių darbelių. wub.gif

Šiandien pirkau naują "Rankdarbių kraitelę", joje yra labai nuosekli instrukcija kaip medžiaga aptraukti užrašinę. Jei ką domina, tai kaip tik šiandien pasirodė prekyboje spalio numeris, kuriami ir yra minėta instrukcija.
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2011 09 30, 20:35)
Nieko baisaus, kad tą vieną kartą pacitavo- ko čia dabar tas moderatores vargint- perspėjai ir gana, kitą kartą gal taip nebedarys.
Pradedu ir aš abejoti dėl to savo išrinkto DIM paveikslo konvertavimo, bet kai medžiagas pirksiu ne aš, kažkaip nesinori iš svetimų pinigų išlaidauti, bet ir rezultato norisi gero  g.gif

komentarus pasilaikykim sau rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=Uodegyte,2011 09 29, 20:22]
aciu ,mes laumzirgiu nelabai megstam ,nebent papuga sako dar tiktu ,ieskau kad ryskiaspalviai butu g.gif

tai gamink i kompanija kita varliuka is sitos serijos smile.gif irgi labai fainas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grybauske: 30 rugsėjo 2011 - 21:42
QUOTE(Ieva V @ 2011 09 30, 15:30)
Na stai ir pabaigtas mano DIM A row of love  wub.gif  Siuvineta konvertavus i DMC

nuostabus darbas,labai mielas.nemaciau originalo,bet man ir sitas labai nuostabiai atrodo thumbup.gif super!
Atsakyti
Aciu visoms uz grazius zodzius mano meskinu seimynai 4u.gif tikiuos ryt nunest remint smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ieva V: 30 rugsėjo 2011 - 21:48
Sveikos,darbstuoles auksarankes.. 4u.gif Kaip smagu pasigrozet jusu darbeliais(ir visais DARBAIS) ir zavetis jusu kantrybe...As ir kartais truputi pasiuvineju (kai turiu laiko) ,esu tik megeja praktikante,bet man tai taip patinka karts nuo karto pasikrapstyt..
Gal kada ir isdrysiu parodyt savo darbelius,bet dabar noreciau paprasyt jusu pagalbos.. ax.gif
Greitai kelsimes i naujuosius savo namucius,turiu tokia ideja-kai isikelsim,noreciau ta diena pazymet kaip namo "Gimimo diena"-ta proga issiuvinejau namo metrika-laikrodi,kuriame dar reikia ipaisyt Gimtadienio"data ir kelis grazius zodzius ta proga rolleyes.gif Nu bet uzmuskit,niekaip nesugalvoju ka ten uzrasyt-isknisau jau beveik visa interneta,bet nieko nerandu,o pati neismastau irgi... g.gif Gal kam kils kokiu ideju ir istrauks mane is tos balos? ax.gif
O cia mano nelaimelis laikrodelis..
user posted image
Atsakyti
Divia taip noretus tavo laikroduka is arciau apziuret, bet man nedidina foto sad.gif

Ieva V labai laukiu ireminto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 09 30, 17:30)
Na stai ir pabaigtas mano DIM A row of love  wub.gif 

Labai gražu wub.gif

QUOTE(Florestina @ 2011 09 30, 20:29)
Šiandien pirkau naują "Rankdarbių kraitelę", joje yra labai nuosekli instrukcija kaip medžiaga aptraukti užrašinę. Jei ką domina, tai kaip tik šiandien pasirodė prekyboje spalio numeris, kuriami ir yra minėta instrukcija.

Ačiū už info, bėgsiu pirkt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 30, 19:29)
komentarus pasilaikykim sau  rolleyes.gif

Nesupratau- Uodegyte pyksiu ir aš ant tavęs. Atrodo lyg ir ne moderatorė esi, bet kažko labai jau visiems nurodinėji- net komentarus katruos raštyti...
P.S. atsakau viešai, kad būtų aišku, jog esu nepatenkinta tokiu vadovavimu.
Tikiuosi daugiau bangų, kaip praeita išsiplėtusi diskusija su Pumpurėliu, nebebus.
Atsakyti
QUOTE(grybauske @ 2011 09 30, 23:40)

tai gamink i kompanija kita varliuka is sitos serijos  smile.gif  irgi labai fainas ax.gif

uzteks ir vienos varles namuose biggrin.gif ziurinejau ,ir nieko panasaus neradau,taigi varliukas vienas bus ax.gif pirmadieni jau pasiimsiu rema jam , pacio darbelio nepatikiu reminti salone ,nes teko cia matyt kad blogai darbeli sutvarko unsure.gif as jau geriau pati apsiimsiu ir sutvarkysiu.o dar paskui prigamins ko nereikia,ir atplest nebebus galima swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 01 spalio 2011 - 10:15
QUOTE(Ieva V @ 2011 09 30, 17:30)
Na stai ir pabaigtas mano DIM A row of love  wub.gif  Siuvineta konvertavus i DMC siuliukus, pamoka, kad tokius darbus geriau siuvinet schemoj nurotytos firmos siuliukasi arba isvis pirkti rinkinuka, bet rezultatu vistiek esu patenkinta smile.gif
Darbo dydis davo 49X25.5 cm Sorry uz fotkes kokybe, bet mano muiline geriau negali sad.gif
]



Oi, man dar toli iki pabaigos, bet drįstu pasakyti, kad vis dėlto konvertavimas į DMC darbeliui žavesio nepridavė schmoll.gif Išsiuvinėta gražiai, tvarkingai, bet va spalvos... Originalas vis dėlto lieka originalu blush2.gif
Atsakyti