Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Padangele @ 2011 09 29, 23:02)
labas vakaras,

Gražūs darbeliai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 29, 23:26)
O aš rodau savo priocesą, na jau kaip ir pabaiga, jau džiūsta išskalbtas, bet labai norėjau pasirodyt... ax.gif Tiesa, idėja pasiskolinta iš kažko, gal net šio forumo dalyvės, nepamenu. Bet draugė užmatė ir paprašė sūnui išsiuvinėt, tai ir kopijavau blush2.gif


Ojei, koks lengvumas, iškart vasara prieš akis... Labai papuošia darbelį skraidantys pienių pūkai thumbup.gif

QUOTE(Padangele @ 2011 09 30, 00:02)
labas vakaras,
retai čia beužsuku gimus leliui, retai ir besiuvinėju.. bet parodau ką pavyko paskutiniu metu išsiuvinėt  ax.gif  keli atvirukai :
ir ko gero visoms jau matytos tulpikės  biggrin.gif


Užsuk dažniau, darbeliai puikūs, tulpės švelnios, labai patiko atvirukas su žolelėm.
Atsakyti
uodegyte, grazus tavo varlius 4u.gif , remelis ten atrodo ne dekupazuotas, o dazytas. pabandyk ant balto pagrindo patapsnot zalia spalva, tikrai gausis kazkas panasaus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(P.Sh. @ 2011 09 29, 21:26)

O aš rodau savo priocesą, na jau kaip ir pabaiga, jau džiūsta išskalbtas, bet labai norėjau pasirodyt... ax.gif Tiesa, idėja pasiskolinta iš kažko, gal net šio forumo dalyvės, nepamenu. Bet draugė užmatė ir paprašė sūnui išsiuvinėt, tai ir kopijavau blush2.gif


gražus darbas, tik tie taškiukaikoklas vaizda gadina biggrin.gif

QUOTE(Padangele @ 2011 09 29, 22:02)
ir ko gero visoms jau matytos tulpikės  biggrin.gif


bigsmile.gif thumbup.gif gražos tulpės, ir atvirukai labai įdomūs 4u.gif
Atsakyti
Padangele, P.Sh., Uodegyte nuostabus darbeliai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 30, 07:13)
Ojei, koks lengvumas, iškart vasara prieš akis... Labai papuošia darbelį skraidantys pienių pūkai


4u.gif
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 30, 08:51)
gražus darbas, tik tie taškiukaikoklas vaizda gadina  biggrin.gif

biggrin.gif 4u.gif

QUOTE(Višniukė @ 2011 09 30, 09:29)
Padangele, P.Sh., Uodegyte nuostabus darbeliai wub.gif

4u.gif

Labai simboliškas gavosi darbelis, nes šie metai -zuikio ir vaikas gimęs rugpjūtį, o šiemes pas mus buvo daug pienių pūkų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2011 09 30, 00:02)
labas vakaras,
retai čia beužsuku gimus leliui, retai ir besiuvinėju.. bet parodau ką pavyko

kiek puikiu darbeliu thumbup.gif

3Zzz dekui uz ideja ax.gif dar ziuresiu kaip cia bus,ir pati laukiu koks bus galutinis ireminimas,ne neisivaizduoju ko ieskosiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Padangele @ 2011 09 29, 23:02)
labas vakaras,
retai čia beužsuku gimus leliui, retai ir besiuvinėju.. bet parodau ką pavyko paskutiniu metu išsiuvinėt  ax.gif  keli atvirukai :

Atvirukai super, ypac vaikiskas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(etaeta @ 2011 09 30, 12:47)
Atvirukai super, ypac vaikiskas  thumbup.gif

dabar galvoju kur tuos atvirukus panaudosiu, per savo kvailą galvą savo darbelius i facebook'a įsidėjau, tai visi draugai kam gal būt būčiau galėjus dovanoti kaip ir pamatė doh.gif
Atsakyti
Na stai ir pabaigtas mano DIM A row of love wub.gif Siuvineta konvertavus i DMC siuliukus, pamoka, kad tokius darbus geriau siuvinet schemoj nurotytos firmos siuliukasi arba isvis pirkti rinkinuka, bet rezultatu vistiek esu patenkinta smile.gif
Darbo dydis davo 49X25.5 cm Sorry uz fotkes kokybe, bet mano muiline geriau negali sad.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ieva V @ 2011 09 30, 18:30)
Na stai ir pabaigtas mano DIM A row of love  wub.gif  Siuvineta konvertavus i DMC siuliukus, pamoka, kad tokius darbus geriau siuvinet schemoj nurotytos firmos siuliukasi arba isvis pirkti rinkinuka, bet rezultatu vistiek esu patenkinta smile.gif
Darbo dydis davo 49X25.5 cm Sorry uz fotkes kokybe, bet mano muiline geriau negali sad.gif


Oho, nieko sau meškiai, labai mieli wub.gif
Atsakyti
smilte1212 prasom necituoti nuotrauku !!!!! rasykt moderatorems kad istaisytu jusu zinute.

moderatores : Aga,irmulia

Ieva V saunuole 4u.gif ,didelis darbas,ir be galo mielas wub.gif
Atsakyti