Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 29, 12:25)
pirma kart tokius girdziu smile.gif , o kaip juos konvertuot i dmc arba i anchor


Parašiau Jums į až, gal ta narė Jums pagelbės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2011 09 28, 13:00)
Ačiū  blush2.gif  Tik tie darbai visai ne nerealūs bigsmile.gif Kuo tolyn, tuo labiau traukia paprastumas biggrin.gif O ir nufotografuoti niekaip neprisiruošiu blush2.gif Va, vienas naujesnių - acufactum rožė, siuvinėta ant 40ct lino :

Jie išties nerealūs. Šiluma, grožiu ir kažkuo kvepiančiu ore wub.gif Nepradink, pasirodyk dažniau 4u.gif
Atsakyti
merginos,skelbiu konkursa lotuliukas.gif arba tiksliau,padekit apsispresti ax.gif
dimension orchidejas siuvinesiu ant tokios http://www.kasiulai....3cbf10289c2deb8
o ka patartumet del sito? unsure.gif http://www.en.corica...rican-women.htm arba paprasta aida,arba linas.ka mnot?kokiu minciu turit?niekaip neapsisprendziu schmoll.gif o jau reiktu uzsakyma darytis ax.gif gathering.gif padekit apsispresti drinks_cheers.gif
beje,graziu darbeliu pridejote. wub.gif
uodegyte,kur varliu naudosi?i rema ar siaip kur? rolleyes.gif
Papildyta:
beje,jei ant lino tas afrikietes siuvineti,tai nenoreciau tokio,kur su lupa reiktu dirbti smile.gif man kuo stambesni prasom,nes as visai zalia dar su linu laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 29, 15:40)

uodegyte,kur varliu naudosi?i rema ar siaip kur? rolleyes.gif


aciu merginos,varliu reminsiu,db vyras uzsiprade drugi issiuvinet prie varliaus,del ju ispudingu spalvu ,kad deretu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 29, 11:20)
dar siltas  smile.gif 18 aida, dmc 27 spalvos ,dydis 17x13 cm


thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 29, 12:20)
dar siltas  smile.gif 18 aida, dmc 27 spalvos ,dydis 17x13 cm


Ale varlius grynai kaip gyvas. Labai gražus thumbup.gif

QUOTE(Laura81r @ 2011 09 29, 15:40)
o ka patartumet del sito?  unsure.gif


Laura, ar aš sapnuoju, ar Tu jau klausei dėl šito? Juk išsiskyrė merginų nuomonės - vienos siūlė ant aidos, kitos- ant lino. Taigi, rinkis kaip Tau pačiai gražiau. Dar pasikartosiu, kad man gražiau būtų ant aidos, ir ne ant "pasenovintos", nes dizainas visai ne vintažinis.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 29, 17:13)
Ale varlius grynai kaip gyvas. Labai gražus thumbup.gif


aciuks.gif visoms
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2011 09 29, 08:49)
Metaxa užrašinė puiki, bet man nelabai patinka kaip tu su kampukais padarius g.gif  Jie kažkaip pas tave styro ir prigludę nėra, bei tose vietose tarsi "guziukai"... Gal per daug audinio palikai? Ar per mažai klijais sutepei, nes normaliai darant taip neturėtų būti schmoll.gif

ačiū už pastebėjimą 4u.gif šitą ir aš pastebėjau, tuos kampukus visaip bandžiau ir niekaip gražiau nesigavo, nors realiai žiūrint tai tik vienas taip labai atsikišęs, kiti gana natūraliai... aišku rezultatu pati nesu 100proc patenkinta, tą vieną kampuką taisysiu, o kitų bendru nutarimu neliesiu smile.gif

tuo pačiu gal kuri turit vaizdinės medžiagos kaip tiksliai tuos kampukus padaryti? nes taip tobulai nesigauna, o informacijos irgi nėra (turiu pora nuorodų, kaip apvilkti knygelę, bet ne vienoj taip aiškiai parodyta, kaip tuos kampukus daryt) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 29, 14:13)
Laura, ar aš sapnuoju, ar Tu jau klausei dėl šito? Juk išsiskyrė merginų nuomonės - vienos siūlė ant aidos, kitos- ant lino. Taigi, rinkis kaip Tau pačiai gražiau. Dar pasikartosiu, kad man gražiau būtų ant aidos, ir ne ant "pasenovintos", nes dizainas visai ne vintažinis.

na,orchideja galvojau ant tos pasendintos siuvineti ax.gif tik del tu afrikieciu nesumastau ar ant lino graziau ar ant aidos.ir ant kokios spalvos ax.gif baltos ar pilkos naturalios g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 29, 18:15)
na,orchideja galvojau ant tos pasendintos siuvineti  ax.gif  tik del tu afrikieciu nesumastau ar ant lino graziau ar ant aidos.ir ant kokios spalvos ax.gif  baltos ar pilkos naturalios  g.gif


O kas prie rakto nurodyta? Kokia spalva?
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 29, 15:31)
O kas prie rakto nurodyta? Kokia spalva?

balta
Atsakyti
tada aš imčiau baltą liną 32 ct.
Atsakyti