Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(elzeda @ 2011 09 28, 20:06)
Pigiau grybo, reiks kai būsiu Kaune pažiūrėt. Jei nesunku parašyk koks viršelis, kad lengviau ieškoti būtų 4u.gif

šitos viršelis buvo ryškus, geltonas su raudonu, tiksliai neatsimenu kas ten buvo vaizduojama, gal tik šiaip toks "margumas"... bet jų ten yra visokių, jei gerai atsimenu buvo ir su žirgais, ir šiaip visokių (pasirinkimas nėra labai didelis), bet kainos +/- panašios visų šitų paprastų (nekalbu apie odinius viršelius ar mandresnius lapukus viduje) 4u.gif
bet aš šią pirkau gal prieš mėnesį, tai dabar jau gali būt ir pasikeitę, nes tada dar buvo tos visos mokyklinių prekių mugės ax.gif
Atsakyti
Ačiū už atsakymą 4u.gif , bandysiu ieškot.
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 28, 20:06)
Gražus metrikas, tik man norėtųsi iš arčiau patyrinėti. Ten gal jaunosios puokštė kaspinėliu siuvinėta? lens.gif




Aciu labai ,man jis irgi mielas ,toks subtilus ,paprastas ir neperkrautas, kas labiausiai mane ir suzavejo.
Taip puoskte siuvineta kaspineliais prancuzisku mazgeliu, varlyte, roze vyriskio burnoje ir ant galvos esancios gelytes taip pat kaspineliu. korsetas karoliukais. Kai fotografavau truputi buvo dregnas dar ,tai kai galutinai isdziuvo reikejo visus tuos siuvinius juostele pataisyti.
Tik neisivaizduoju kaip reikes reminti, kad visa tai nesiremtu i stikla, ko gero reiks deti dviguba pasporta, o be stiklo nenoriu.
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2011 09 28, 13:00)
Ačiū  blush2.gif  Tik tie darbai visai ne nerealūs bigsmile.gif Kuo tolyn, tuo labiau traukia paprastumas biggrin.gif O ir nufotografuoti niekaip neprisiruošiu blush2.gif Va, vienas naujesnių - acufactum rožė, siuvinėta ant 40ct lino :


Loretoidai - labai smagu tave vėl sutikti čia 4u.gif Kažkaip kartas nuo karto vis pagalvodavau, įdomu, kaip tau sekasi, ar vis dar siuvinėji, išties smagu matyti, kad taip 4u.gif
Taviškė rožė puiki wub.gif Ir bendrai - Acufactum yra labai labai...
Atsakyti
Metaxa užrašinė puiki, bet man nelabai patinka kaip tu su kampukais padarius g.gif Jie kažkaip pas tave styro ir prigludę nėra, bei tose vietose tarsi "guziukai"... Gal per daug audinio palikai? Ar per mažai klijais sutepei, nes normaliai darant taip neturėtų būti schmoll.gif
Atsakyti
Gal zinot kuri kokios firmos cia siulai
user posted image
Atsakyti
dar siltas smile.gif 18 aida, dmc 27 spalvos ,dydis 17x13 cm


user posted image user posted image
Atsakyti
Kokia faina varlyte, atrodo tarsi gyva 4u.gif
Atsakyti
[quote=Uodegyte,2011 09 29, 11:20]
dar siltas smile.gif 18 aida, dmc 27 spalvos ,dydis 17x13 cm
lauksim iremintos grazuoles varlytes, mano akim trimatis vaizdelis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 29, 10:25)
Gal zinot kuri kokios firmos cia siulai


Bent jau mano turimoje schemoje atrinkti "Bestex" siūlai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Austuja @ 2011 09 29, 12:15)
Bent jau mano turimoje schemoje atrinkti "Bestex" siūlai ax.gif

pirma kart tokius girdziu smile.gif , o kaip juos konvertuot i dmc arba i anchor
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 29, 11:20)
dar siltas  smile.gif 18 aida, dmc 27 spalvos ,dydis 17x13 cm


mielumo įsikūnijimas wub.gif wub.gif tikrai atrodo kaip tikra! bigsmile.gif
Atsakyti