Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Loretoidas @ 2011 09 28, 13:00)
Ačiū  blush2.gif  Tik tie darbai visai ne nerealūs bigsmile.gif Kuo tolyn, tuo labiau traukia paprastumas biggrin.gif O ir nufotografuoti niekaip neprisiruošiu blush2.gif Va, vienas naujesnių - acufactum rožė, siuvinėta ant 40ct lino :


roželė gal ir atrodo paprasta, bet įrėminimas (bei pateikimas bigsmile.gif wub.gif ) jai suteikia toookį vaizdą, kad... swoon.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 28 rugsėjo 2011 - 12:18
Pagaliau gavau ir antra rema... dydis 47x48 ,siuvineta ant lino.realiai paspartas sviesesnis.
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 11:13)
Man irgi kazkaip pasportas atrodo toks nelabai tinkamas. Deliojau deliojau as tuos pasportus , rinkaus rinkaus ir neissirinkau normalaus. Nelabai man ten jie ivisi ziurejos. Bet dabar jau pradeda akis priprasti. Gal su laiku geriau ziuresis biggrin.gif

gal be pasparto geriau butu,nebandei? smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klajokle: 28 rugsėjo 2011 - 14:02
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 28, 15:01)
gal be pasparto geriau butu,nebandei?  smile.gif

Aij, tiek to, nebedraskysiu. Gerai bus ir taip. Pripras akis irnesakyk.gif
Kazkaip sunku man issirinkti tuos pasportus kai pridedi ten maza kampiuka ir nematai bendro vaizdo.
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 14:06)
Aij, tiek to, nebedraskysiu. Gerai bus ir taip. Pripras akis  irnesakyk.gif
Kazkaip sunku man issirinkti tuos pasportus kai pridedi ten maza kampiuka ir nematai bendro vaizdo.

aha tikrai sunku,as irg ilgokai deliojau kol issirinkau...bet db ir nepatinka doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretoidas @ 2011 09 28, 14:00)
Ačiū  blush2.gif  Tik tie darbai visai ne nerealūs bigsmile.gif Kuo tolyn, tuo labiau traukia paprastumas biggrin.gif O ir nufotografuoti niekaip neprisiruošiu blush2.gif Va, vienas naujesnių - acufactum rožė, siuvinėta ant 40ct lino :



jetus tu mano jus cia taip gyvenat ,ar tiesiog ikomponavot kaip fotografe swoon.gif swoon.gif swoon.gif as vyrui smegenis uziu,noriu tokio interjero doh.gif wub.gif kokie nuostabus jusu darbai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 28 rugsėjo 2011 - 15:01
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 09:33)
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas  blush2.gif


Nugis puiku thumbup.gif. Gražų dizainą pasirinkai.

QUOTE(timi @ 2011 09 28, 11:57)
Maniškis, matytas n kartų  biggrin.gif  blush2.gif Bet norisi pasirodyti  blush2.gif  [/i]


Man tai nematytas. Gražu, labai rėminimas patinka.

QUOTE(Loretoidas @ 2011 09 28, 14:00)
Ačiū  blush2.gif  Tik tie darbai visai ne nerealūs bigsmile.gif Kuo tolyn, tuo labiau traukia paprastumas biggrin.gif O ir nufotografuoti niekaip neprisiruošiu blush2.gif Va, vienas naujesnių - acufactum rožė, siuvinėta ant 40ct lino :


Darbelis gražus, rėmas puikus, bet jau pateikimas, reikia mokėti gi šitaip, gryn kaip iš katalogo kokio...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 28 rugsėjo 2011 - 15:02
rodausi su antra užrašine ax.gif
user posted image

pagaliau pavyko įdėti, neklauso su šita nuotrauka kažkodėl imageshack'as g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metaxa: 28 rugsėjo 2011 - 16:21
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 28, 16:01)
Pagaliau gavau ir antra rema... dydis 47x48 ,siuvineta ant lino.realiai paspartas sviesesnis.


Gražiai atrodo įrėmintas thumbup.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 09 28, 18:13)
rodausi su antra užrašine ax.gif


Šaunuolė, puikiai pavyko, kuklus, gražus dizainas thumbup.gif . Kur knygelę apvilkimui pirkai?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo elzeda: 28 rugsėjo 2011 - 16:25
Vaje, kiek darbu darbeliu nuostabiausiu, visoms darbstuolems po 4u.gif 4u.gif 4u.gif Pasiskaiciau jusu gan ilga diskusija ir tiesa sakant bijojau rodyt savo darbeli, kol jis neremintas, bet ziuriu ,kad deda tai ikelsiu ir as smile.gif , nes nezinau kada ji ireminsiu.
Tai pirmas siuvinetas darbelis sau vestuviu metrikas, pirkau rinkini riolis

user posted image

tik nufotografavus pamaciau, bekysanti is batelio siuliuka, reiks uzkamsyt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 28, 17:21)
Šaunuolė, puikiai pavyko, kuklus, gražus dizainas thumbup.gif . Kur knygelę apvilkimui pirkai?

ačiū 4u.gif
knygelę pirkau Prismoje Kaune, 2,77 Lt berods kainavo, tai cia yra pigiausia kiek tik radau thumbup.gif
daryta pagal užsakymą, tai ir tas dizainas ne mano rinktas (sau tokio nenorėčiau, ir per daug primityvios gėlės, ir šiaip labai nesmagiai kažkodėl siuvinėjosi) smile.gif
AGLYTĖ, gražus vestuvinis metrikas drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Metaxa @ 2011 09 28, 17:13)


pagaliau pavyko įdėti, neklauso su šita nuotrauka kažkodėl imageshack'as g.gif

gal del to, kad foto rezoliucija labai didelė g.gif

QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 28, 17:43)

Tai pirmas siuvinetas darbelis sau vestuviu metrikas, pirkau rinkini riolis



nematytas ir dailus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(AGLYTĖ @ 2011 09 28, 18:43)
Vaje, kiek darbu darbeliu nuostabiausiu, visoms darbstuolems po  4u.gif  4u.gif  4u.gif  Pasiskaiciau jusu gan ilga diskusija ir tiesa sakant bijojau rodyt savo darbeli, kol jis neremintas, bet ziuriu ,kad deda tai ikelsiu ir as smile.gif , nes nezinau kada ji ireminsiu.
Tai pirmas siuvinetas darbelis sau vestuviu metrikas, pirkau rinkini riolis


Gražus metrikas, tik man norėtųsi iš arčiau patyrinėti. Ten gal jaunosios puokštė kaspinėliu siuvinėta? lens.gif

QUOTE(Metaxa @ 2011 09 28, 18:48)
ačiū  4u.gif
knygelę pirkau Prismoje Kaune, 2,77 Lt berods kainavo, tai cia yra pigiausia kiek tik radau thumbup.gif


Pigiau grybo, reiks kai būsiu Kaune pažiūrėt. Jei nesunku parašyk koks viršelis, kad lengviau ieškoti būtų 4u.gif
Atsakyti