Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(B_March @ 2011 09 27, 22:34)
įdedu kelis pavyzdėlius, kad galėtum palyginti lino spalvų skirtumus. Ant įdomesnių spalvų kol kas dar neteko siuvinėti  ax.gif

Zweigart linas Belfast, 32 ct, sp. juoda


taures ispudingai atrodo kartu su ireminimu,ir raides puikiai dera smile.gif metrikutis taipat neapkrautas milzinisku raidziu ,ir nimukai neatsilieka thumbup.gif

Mingailiux laaaaaaabai grazu bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 28 rugsėjo 2011 - 09:18
Loretoidai, sveika gyva. Parodyk ka siuvineji - pasiilgau tavo nerealiu darbu ax.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės, visų darbeliai nuostabūs. Seniai nesirodžiau, bet vis ateinu paskaitinėti. Pasigrožėti. Esu truputi strigus, pora darbelių pradėta, bet nei į priekį koks judėjimas nenusimato, bet ir numesti gaila.
Vakar pirma karta paėmiau smulkesnę nei 14 Aida. (berodz 16) Šiek tiek keista. pasijutau kaip senutė biggrin.gif Taip smulku taip smulku, nebeina taip sparčiai siuvinėti. O gal tiesiog pripratimo reikia. Na nesiginčysiu darbelis tikrai gražiau smulkiau atrodo. Bet ir iškart daug mažesnis gaunasi.
Na bandysiu po truputi prisijaukinti biggrin.gif
Atsakyti
Visų darbai wub.gif

Maniškis, matytas n kartų biggrin.gif blush2.gif Bet norisi pasirodyti blush2.gif


user posted image

Atsakyti
smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 28 rugsėjo 2011 - 10:36
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 08:33)
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas  blush2.gif

Šaunuolė bigsmile.gif labai gražus ir kruopštus darbas thumbup.gif Pasporto gal šiltesnės spalvos norėtusi,na kažko artimo gėlytėms blush2.gif

QUOTE(timi @ 2011 09 28, 10:57)
Maniškis, matytas n kartų  biggrin.gif  blush2.gif Bet norisi pasirodyti  blush2.gif  [/i]

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 08:33)
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas  blush2.gif


nuostabu, tikrai thumbup.gif

QUOTE(timi @ 2011 09 28, 10:57)
Visų darbai  wub.gif

Maniškis, matytas n kartų  biggrin.gif  blush2.gif Bet norisi pasirodyti  blush2.gif 



na, man dar n kartų nematytas, labai gražu bigsmile.gif gražiai įrėminta, pasportas labai tinka 4u.gif

Uodegyte, ačiū labai, miela girdėti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo B_March: 28 rugsėjo 2011 - 11:13
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 28, 09:00)
man reminimas kazkaip nesiklijuoja,gal pasparto kitos sp reikejo... O siaip labai siltas kruopstus darbas.

Man irgi kazkaip pasportas atrodo toks nelabai tinkamas. Deliojau deliojau as tuos pasportus , rinkaus rinkaus ir neissirinkau normalaus. Nelabai man ten jie ivisi ziurejos. Bet dabar jau pradeda akis priprasti. Gal su laiku geriau ziuresis biggrin.gif

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 28, 10:16)
Mingailiux laaaaaaabai grazu  bigsmile.gif

Aciu uz pagalba su schemomis aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 08:33)
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas  blush2.gif



labai gražus darbelis thumbup.gif ( o pilko atspalvio pasportukai netiko, na kažkas panašaus su šešėliais gėlių rolleyes.gif )

QUOTE(timi @ 2011 09 28, 10:57)


Maniškis, matytas n kartų 

Pirmą kartą matau mirksiukas.gif Šaunuolė.


ir B_march darbai super - ypač šokančios braškės - niam niam, kokios skanios bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 08:33)
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas  blush2.gif

nuostabus darbas
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 09 28, 10:18)
Loretoidai, sveika gyva. Parodyk ka siuvineji - pasiilgau tavo nerealiu darbu  ax.gif


Ačiū blush2.gif Tik tie darbai visai ne nerealūs bigsmile.gif Kuo tolyn, tuo labiau traukia paprastumas biggrin.gif O ir nufotografuoti niekaip neprisiruošiu blush2.gif Va, vienas naujesnių - acufactum rožė, siuvinėta ant 40ct lino :

user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 09 26, 19:53)
Aš taip kamputy prisiglausiu, nes tarp tokių grandžių kaip JŪS, man nėra kas veikt rolleyes.gif biggrin.gif  ...taip nedrąsiai...mano pirmoji adatinė įeis į istoriją smile.gif


Oooo, Sobieska plečia savo profilį biggrin.gif Dailutė adatinė, komplimentai tamstos darbščioms rankelėms thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(Loretoidas @ 2011 09 28, 10:00)
Ačiū  blush2.gif  Tik tie darbai visai ne nerealūs bigsmile.gif


Ėmėme ir patikėjome biggrin.gif Ypač pamatę nuotrauką biggrin.gif
Tik yra viena bėda. Kartotis nesinori, o naujų žodžių pagyroms pradeda stigti... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 28 rugsėjo 2011 - 12:17