Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

As gerai pagalvojus, per daug uzimta nesu, bet ir daug darbeliu neprisiuvineju smile.gif Isuvineju dazniausiai ziuredama kokais muilo operas.
Kadangi maziuke jau atsisake pietu miego, tai siuvinet laiko vis maziau lieka, nes uzsiimu diena su ja (tai bureliai, tai pati i kursus vaizuoju), po to namu darbai abiems, siaip pazaidimai, o vakarais siuvinet nelabai megstu, nes neturiu normalaus apsvietimo.
Jei zinau, kad reikes laukt jos pvz burelyje bent 30 min, isidedu pasiuvinet irgi i rankine.

QUOTE(3lena @ 2011 09 27, 06:55)
Ar lengva susikaupt ir nepasimest skaiciuojant kur kokios spalvos kryzelius deti (cia siuvinejant is schemu)? Ir kaip darot, ar pirma siuvinejat viena spalva visas reikiamas paveikslo vietas, tada imat kita ir t.t., ar langeliais visomis spalvomis?


As siuvineju viena spalva, bet ne viska, dazniausiai kol pabaigiu siula, tada salia lipdau kita spalva. Nu pvz, jei raudona bus apacioj ir virsuj ir apacioj siuvinejant baigsis siulas, tai virsuj neimsiu raudonos, o plesiu paveiksliuka kitom spalvom.

Jei darbelis nemazas, visada susibraizau audini, kad butu paprasciau isvengt klaidu. Dar jei siuvineju su vaiku, daznai pasidarau schemos kopija ir issibraukineju eilutes/kryziukus, kuriuos jau padariau, taip klaidu tikimybe irgi sumazeja.
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 27, 09:31)
Labai grazus nauji darbeliai ir procesai 4u.gif Isskirti noriu adatos drauge wub.gif Ziauriai grazu thumbup.gif
Sobieska, tavo adatine thumbup.gif Kruopstumo isikunijimas.
Uodegyte, as lina perku is Kasiulai.lt Pastininke atnesa i namus. thumbup.gif  Jei neranda namie, palieka pranesima, tada atsiimti reikia paste.Siuntimas, jei uzsakymas iki 100lt, 5lt, jei daugiau - nemokamas.  Esu pirkus 32 ir 40 nr. Ant 32-o siuvinejasi visai smagiai. Kai siuvinejau ant 40-to, naudojau skolinta lupa. Jei dar uzsisakysiu tokio lino, kartu uzsisakysiu ir padidinimo stikla biggrin.gif Be lupos man be sansu.  blush2.gif

dekui uz ats 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2011 09 27, 12:45)
Tad norejau pasiteirauti, kuo Jus gyvenime uzsiimate? (darbas, mokslai, seima?...?) Nes as pati leliuka auginu, ir mokausi, bet kad taip gausiai darbeliais pasigirciau, tai taip nera... Jei kartojuosi ir seniau jau buvo kuriai toks klausimas iskiles, tai tada  blush2.gif  ...


Labas,

Na aš dirbu, turiu vaiką ir vyrą ir dar prie darbo daug komandiruočių smile.gif
Laiko tikrai sumažėjo, dekrete ir išsiuvinėjai daugumą darbelių, bet dabar siuvinėju vakarais, savaitgaliais, man tai geriausias atsipalaidavimo būdas:)

QUOTE(Zhuvycia @ 2011 09 27, 13:29)
Ai, aš tai ką, dirbu dviejuse darbuose, auginu 5 vaikučius,

Vajėj - pagarba thumbup.gif Tikra tiesa - kuo daugiau darai, tuo daugiau padarai. Tik man dabar likę visai nedaug vieno darbelio ir rankos nebekyla... gal savaitgalį..

QUOTE(3lena @ 2011 09 27, 13:55)
bus labai sunku susikaupt skaiciuojant, kur koki kryziuka det? Nepykit, jei toli pazengusiom mano klausimas pasirodys kvailas... smile.gif

Dar prie kitų pridėsiu, kad yra specialūs markeriai, su jais susižymiu langeliais 10x10 langelių ir lengva rasti kas kur smile.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 27, 14:15)
Na stai dar vienas mano darbukas is gelyciu kolekcijos..... ax.gif  mirksiukas.gif

Tikrai mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 26, 17:34)
mergaites gal galite savo darbelius pasirodyt kokio tankumo pirkot lina ,is spalva kokia  ax.gif na siaip pavyzduku  ax.gif


įdedu kelis pavyzdėlius, kad galėtum palyginti lino spalvų skirtumus. Ant įdomesnių spalvų kol kas dar neteko siuvinėti ax.gif

Zweigart linas Belfast, 32 ct, sp. juoda

user posted image

Zweigart linas Belfast, 32 ct, sp. Antique white

user posted image

Zweigart linas Belfast, 32 ct, spalva Flax (naturali balinta) (spalvos kodas 052) Siuvinėta per vieną siūliuką.

user posted image

Zweigart linas Belfast, 32 ct, sp. Natural
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 26, 18:17)
Laura81r na grazus procesiukas.... mirksiukas.gif  kiek jau laiko siuvineji si darbeli?

aciu,net nezinau,kazkaip neuzfiksavau kada pradejau ax.gif

QUOTE(elzeda @ 2011 09 26, 18:18)
Puikus, rimtas darbas bus.

dekui

QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 26, 19:13)
puikus procesas  4u.gif aisku prisimenam  biggrin.gif

aciu,smagu,kad atsimenat blush2.gif

QUOTE(sobieska @ 2011 09 26, 20:53)

be reikalo,be reikalo toks kuklumas mirksiukas.gif labai grazus darbelis,ir labai graziai pateiktas wub.gif

QUOTE(j_tina87 @ 2011 09 27, 10:45)
Likimo drauges, kreipiuosi i Jus su tokiu gan asmenisku klausimu... Vis ziuriu, begales darbeliu prigaminat, kaip kokiam fabrikeli  4u.gif

na,as irgi dirbu,dar turiu vyra,ir papuga,kuri reikalauja demesio turbut daugiau nei kuris vaikas lotuliukas.gif tai taip tik priesokiais ir siuvineju.daugiau pasiuvineju,jei vyras komandiruoteje ax.gif bet,tikrai,galiu pasakyti,kuo maziau laiko turi,tuo daugiau padarai.
Atsakyti
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas blush2.gif

user posted image
Atsakyti
[quote=Mingailiux,2011 09 28, 08:33]
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas blush2.gif

Vau... Niekaip nepasakyciau kad cia tik antras darbas, labai kruopstus smile.gif Labai labai grazus, sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
[quote=vasarė,2011 09 27, 12:46]
apziurejau parase patalpintu darbu galerija, rankdarbius, kompozicijas, etc. NUOSTABU thumbup.gif [/quote]
Cia jau TALENTAS ne kitaip thumbup.gif

[quote=Mil@na,2011 09 27, 13:36]
[quote=Zhuvycia,2011 09 27, 12:29]
Pagarba 4u.gif nerealu, kaip žmonės taip spėja-garbė žodis-PAGARBA 4u.gif
[/quote]
tikrai didziule pagarba thumbup.gif
As auginu du vaikus,nedirbu,tad siuvinejimui laiko nemazai.Tik db laikinai atostogauju nuo siuvinejimo megzdama biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 08:33)
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas  blush2.gif




Ką čia peikt???? Nuostabiai ražus darbas, tiek paveikslėlis pats, tiek atlikimas, tiek įrėminimas. Ir tik antras!!!!! Tai kas bus ateity? Labai labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 07:33)
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas  blush2.gif


man reminimas kazkaip nesiklijuoja,gal pasparto kitos sp reikejo... O siaip labai siltas kruopstus darbas.
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 09:33)
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas  blush2.gif


man tai idealu viskas, nuo spalvu iki remeliu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mingailiux @ 2011 09 28, 08:33)
Na, pasirodau ir as savo paskutiniu 3men. darbeli. Labai nepeikit, cia tik antras mano darbas  blush2.gif

Super darbas ir labai grazus pasirinkimas 4u.gif 4u.gif 4u.gif Jei toks antras darbas ir taip toliau, tai labai greitai tobulesi tolyn. Nesustok 4u.gif
Atsakyti