Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 27, 14:15)
Na stai dar vienas mano darbukas is gelyciu kolekcijos..... ax.gif  mirksiukas.gif

thumbup.gif Butu idomu pamatyti ir iremintus darbelius biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 27, 14:21)
thumbup.gif Butu idomu pamatyti ir iremintus darbelius biggrin.gif


Na tikrai pamatysi ir iremintus smile.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=Zhuvycia,2011 09 27, 12:29]
Ai, aš tai ką, dirbu dviejuse darbuose, auginu 5 vaikučius, tai siuvinėju kai jie miega, arba jei dirbu namie su kompu, tai visada siuviniukas šalia, ir jei kartais darbas dėl kokių nors priežasčių sustoja, greit pasiuvinėju kelis bent kryželius blush2.gif


Pagarba 4u.gif nerealu, kaip žmonės taip spėja-garbė žodis-PAGARBA 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 27, 15:15)
Na stai dar vienas mano darbukas is gelyciu kolekcijos..... ax.gif  mirksiukas.gif

Dar vienas mielas darbelis. Man tos spalvos... wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarė @ 2011 09 27, 13:46)
apziurejau parase patalpintu darbu galerija, rankdarbius, kompozicijas,

Dėkui 4u.gif tik idomu ar pro sodybos langus ar pro tuos kur balionai skraidžioja smile.gif

pupsiukėlis123
labai jaukios gėlytės,spalviškai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 27 rugsėjo 2011 - 14:05
[quote=Mil@na,2011 09 27, 14:36]
[quote=Zhuvycia,2011 09 27, 12:29]
Ai, aš tai ką, dirbu dviejuse darbuose, auginu 5 vaikučius, tai siuvinėju kai jie miega, arba jei dirbu namie su kompu, tai visada siuviniukas šalia, ir jei kartais darbas dėl kokių nors priežasčių sustoja, greit pasiuvinėju kelis bent kryželius blush2.gif
Pagarba 4u.gif nerealu, kaip žmonės taip spėja-garbė žodis-PAGARBA 4u.gif
[/quote]


Ačiū, bet jau seniai žinau, kad kuo daugiau leki, tuo daugiau ir spėji mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2011 09 27, 12:45)
Likimo drauges, kreipiuosi i Jus su tokiu gan asmenisku klausimu... Vis ziuriu, begales darbeliu prigaminat, kaip kokiam fabrikeli  4u.gif
Tad norejau pasiteirauti, kuo Jus gyvenime uzsiimate? (darbas, mokslai, seima?...?) Nes as pati leliuka auginu, ir mokausi, bet kad taip gausiai darbeliais pasigirciau, tai taip nera... Jei kartojuosi ir seniau jau buvo kuriai toks klausimas iskiles, tai tada  blush2.gif  ...

Darbas nuo 9 iki 19 + kruva komandiruociu. 3 vaikai + suo + siltuoju sezonu sodyba + darzas biggrin.gif Maza nepasirodo. Siuvineju vakarais ir pritariu Zhuvyciai: kuo maziau turi laiko, tuo daugiau speji.
Atsakyti
QUOTE(zuzanele @ 2011 09 27, 15:03)
Dar vienas mielas darbelis. Man tos spalvos... wub.gif

Na grazios ir ryskios man tas labiausiai ir patinka mirksiukas.gif

Sobieska na tikrai kad spalviskas darbelis patinka ryskus man darbeliai smile.gif
Stai va koki dabar pradedu siuvineti na cia jau ipusejusi tik kad spalvos idomei gavosi nufotkinus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 09 27, 15:04)
Dėkui 4u.gif  tik idomu ar pro sodybos langus ar pro tuos kur balionai skraidžioja smile.gif
[b]


neries vingis link maximos nuo slaito mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 27, 15:15)
Na stai dar vienas mano darbukas is gelyciu kolekcijos..... ax.gif  mirksiukas.gif


Kruopštūs ir švelnūs Tavo darbeliai. Ant kelintos aidos siuvinėji?


Aš tai nors dirbu tik iki pietų, bet labai daug laiko užima dukros vežiojimas į muziką, šokius ir baletą. Tačiau tarpuose tarp jos treniruočių stengiuosi susitvarkyt namus ir valgyt padaryt, o kai per TV3 prasideda "Moterys meluoja geriau" sėdu siuvinėt ir taip iki kokių 11-os arba kol "nulūžtu" rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 27, 15:15)

Na stai dar vienas mano darbukas is gelyciu kolekcijos..... ax.gif  mirksiukas.gif



puikus tavo darbeliai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 27, 17:09)
Kruopštūs ir švelnūs Tavo darbeliai. Ant kelintos aidos siuvinėji?
Aš tai nors dirbu tik iki pietų, bet labai daug laiko užima dukros vežiojimas į muziką, šokius ir baletą. Tačiau tarpuose tarp jos treniruočių stengiuosi susitvarkyt namus ir valgyt padaryt, o kai per TV3 prasideda "Moterys meluoja geriau" sėdu siuvinėt ir taip iki kokių 11-os arba kol "nulūžtu" rolleyes.gif


As tai siuvineju ir ant 16 ir ant 14 Aidos.... ax.gif mirksiukas.gif Bet geriausia man kuri nera labai smulki nes labai siulai gadinasi ant smulkios... Na si darbeli per dvi dienas tiek issiuvinejau kokios 5val.pribegom, nebuvo laiko. mirksiukas.gif O rytoj i darbeli tai neprisesiu be sekmadienio prie sio darbelio.As ir dazniausiai siuvineju vakarais tv ziuredama.Nes diena laiko nera
Papildyta:
Uodegyte aciu uz grazius zodzius 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti