Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

Labai grazus nauji darbeliai ir procesai 4u.gif Isskirti noriu adatos drauge wub.gif Ziauriai grazu thumbup.gif
Sobieska, tavo adatine thumbup.gif Kruopstumo isikunijimas.
Uodegyte, as lina perku is Kasiulai.lt Pastininke atnesa i namus. thumbup.gif Jei neranda namie, palieka pranesima, tada atsiimti reikia paste.Siuntimas, jei uzsakymas iki 100lt, 5lt, jei daugiau - nemokamas. Esu pirkus 32 ir 40 nr. Ant 32-o siuvinejasi visai smagiai. Kai siuvinejau ant 40-to, naudojau skolinta lupa. Jei dar uzsisakysiu tokio lino, kartu uzsisakysiu ir padidinimo stikla biggrin.gif Be lupos man be sansu. blush2.gif
Atsakyti
[quote=sobieska,2011 09 26, 22:53]
Aš taip kamputy prisiglausiu, nes tarp tokių grandžių kaip JŪS, man nėra kas veikt rolleyes.gif biggrin.gif ...taip nedrąsiai...mano pirmoji adatinė įeis į istoriją smile.gif

Ko taip nedrasiai smile.gif Labai nuostabus gi darbelis, juolab kad visos cia galime pasigirti savo darbais, nesvarbu ar senbuves ar naujokes esam smile.gif
Darbelis kruopstus, grazus, graziai nufotografuota, o tai irgi ispudi man visada padaro smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2011 09 26, 17:31)
Na o as atnesu pasirodyti draugei (Jolita  oro_buckis.gif ) siuvineta paveiksliuka. Nimue dizainas, man labai patinka Nimue, tikiuosi draugei taip pat. Taigi Jusu tesismui Nimue Mamm Gozh:

man iskart sypsena sukele ta babulyte ax.gif thumbup.gif
Atsakyti
ujei kaip faina, dar ir pagyrų gavau...ačiū Jums 4u.gif ...dar du mažulyčius paveiksliukus įsirėminsiu irgi pasigirsiu blush2.gif
Atsakyti
Sobieska- nu kaip nepagirsi, jei gražiai, kruopščiai atlikta thumbup.gif
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 27, 08:28)
man iskart sypsena sukele ta babulyte  ax.gif  thumbup.gif

Man ji mano močiutę primena- ji taip pat buvo siuvėja (nors ir savamokslė, bet jos sukneles vis dar su nostalgija prisimenu- nei viena pirktinė nebuvo gražesnė ) smile.gif
Atsakyti
Likimo drauges, kreipiuosi i Jus su tokiu gan asmenisku klausimu... Vis ziuriu, begales darbeliu prigaminat, kaip kokiam fabrikeli 4u.gif
Tad norejau pasiteirauti, kuo Jus gyvenime uzsiimate? (darbas, mokslai, seima?...?) Nes as pati leliuka auginu, ir mokausi, bet kad taip gausiai darbeliais pasigirciau, tai taip nera... Jei kartojuosi ir seniau jau buvo kuriai toks klausimas iskiles, tai tada blush2.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo j_tina87: 27 rugsėjo 2011 - 11:45
As tai dirbu ir mokausi neakivaizdziai, tai randu laiko ir vyrui ir siuvinejimui, kai nedirbu ir nesimokau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(j_tina87 @ 2011 09 27, 12:45)
Likimo drauges, kreipiuosi i Jus su tokiu gan asmenisku klausimu... Vis ziuriu, begales darbeliu prigaminat, kaip kokiam fabrikeli  4u.gif
Tad norejau pasiteirauti, kuo Jus gyvenime uzsiimate? (darbas, mokslai, seima?...?) Nes as pati leliuka auginu, ir mokausi, bet kad taip gausiai darbeliais pasigirciau, tai taip nera... Jei kartojuosi ir seniau jau buvo kuriai toks klausimas iskiles, tai tada  blush2.gif  ...



Ai, aš tai ką, dirbu dviejuse darbuose, auginu 5 vaikučius, tai siuvinėju kai jie miega, arba jei dirbu namie su kompu, tai visada siuviniukas šalia, ir jei kartais darbas dėl kokių nors priežasčių sustoja, greit pasiuvinėju kelis bent kryželius blush2.gif Bet šiaip pagrindinis siuvinėjimas kai leliukai miega, nes jei kartais išdrįstu siuvinėti kai nemiega, tai tuoj kas nors prisistato "padėti" - tai adatą išraukinėja, tai siūlus papainioja...
Šiaip, manau, kai labai labai nori, tai visada surasi galimybę ir laiką mirksiukas.gif
Atsakyti
[quote=elzeda,2011 09 26, 21:42]
Ale, pupsiukeli, daug darbelių užsislėpus turi. Ir kuo toliau, tuo dailesnių thumbup.gif



Na nemazai darbeliu turiu prisiuvinejusi smile.gif Po truputi keliu ir rodau jums visoms ka turiu issiuvinejusi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sobieska @ 2011 09 27, 10:05)
ujei kaip faina, dar ir pagyrų gavau...ačiū Jums 4u.gif ...dar du mažulyčius paveiksliukus įsirėminsiu irgi pasigirsiu blush2.gif


apziurejau parase patalpintu darbu galerija, rankdarbius, kompozicijas, etc. user posted image NUOSTABU thumbup.gif (ir dar radau foto, kad abi matome ta pati vaizda pro langus (tik tiek, kad as tik i viena puse ax.gif ) zodz esame arba buvome kaimynes cool.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasarė: 27 rugsėjo 2011 - 12:46
Sveikos siuvinetojos,

kadangi kaip supratau visos daugiau ar maziau esam uzimtos, dauguma auginam vaikus ir siuvinejam tik esant laisvesnei minutei, tai turiu klausimeli ir as. Ar lengva susikaupt ir nepasimest skaiciuojant kur kokios spalvos kryzelius deti (cia siuvinejant is schemu)? Ir kaip darot, ar pirma siuvinejat viena spalva visas reikiamas paveikslo vietas, tada imat kita ir t.t., ar langeliais visomis spalvomis? Klausiu todel, kad pati laaabai noreciau imtis siuvinejimu pagal schemas (nes kol kas siuvineju tik atspaustas kanvas, o vaizdu pasirinkimo visai nera), bet bijau, kad aplink demesi blaskant mazam vaikui, vyrui ir suniui smile.gif bus labai sunku susikaupt skaiciuojant, kur koki kryziuka det? Nepykit, jei toli pazengusiom mano klausimas pasirodys kvailas... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(3lena @ 2011 09 27, 13:55)
Sveikos siuvinetojos,

kadangi kaip supratau visos daugiau ar maziau esam uzimtos, dauguma auginam vaikus ir siuvinejam tik esant laisvesnei minutei, tai turiu klausimeli ir as. Ar lengva susikaupt ir nepasimest skaiciuojant kur kokios spalvos kryzelius deti (cia siuvinejant is schemu)? Ir kaip darot, ar pirma siuvinejat viena spalva visas reikiamas paveikslo vietas, tada imat kita ir t.t., ar langeliais visomis spalvomis? Klausiu todel, kad pati laaabai noreciau imtis siuvinejimu pagal schemas (nes kol kas siuvineju tik atspaustas kanvas, o vaizdu pasirinkimo visai nera), bet bijau, kad aplink demesi blaskant mazam vaikui, vyrui ir suniui smile.gif bus labai sunku susikaupt skaiciuojant, kur koki kryziuka det? Nepykit, jei toli pazengusiom mano klausimas pasirodys kvailas... smile.gif




Na as dar vaiku neturiu bet dirbu ir vyra turiu. Siuvineju is schemu tai dazniausiai siuvineju visas vietas su viena spalva po to su kita visas vietas su reikiama spalva man taip geriau. Retai kada padarau klaida.Ir tv ziuredama ir taip kazkas trukdantis pvz vyras kalbina ar pan. nesusipainioju kazkaip jau ipratusi siuvineti tai netrukdo trukdziai ivairiausi. smile.gif
Papildyta:
Na stai dar vienas mano darbukas is gelyciu kolekcijos..... ax.gif mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti