Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

ta dovana adatos draugei,tai super wub.gif o cia mano proceselis,jei dar kas prisimena blush2.gif
user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
Laura81r na grazus procesiukas.... mirksiukas.gif kiek jau laiko siuvineji si darbeli?
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2011 09 26, 19:31)
Na o as atnesu pasirodyti draugei (Jolita  oro_buckis.gif ) siuvineta paveiksliuka. Nimue dizainas, man labai patinka Nimue, tikiuosi draugei taip pat. Taigi Jusu tesismui Nimue Mamm Gozh:


Manau dovana adatos draugei tikrai bus įvertinta thumbup.gif

QUOTE(Džeinė @ 2011 09 26, 20:45)
aš siuvinėjau DMC siūlais, ir ten taip blogai jie atrinkti(žurnale), kad teko improvizuot, ir tulpes iš akies siuvinėt, savo rinktom spalvom  ax.gif


Gražios ir Tavosios tulpelės. Kur dingus buvai? Gal ką gražaus išsiuvinėjai?

QUOTE(Laura81r @ 2011 09 26, 21:14)
ta dovana adatos draugei,tai super  wub.gif  o cia mano proceselis,jei dar kas prisimena  blush2.gif


Puikus, rimtas darbas bus.
Atsakyti
Stai dar vienas mano darbelis 4u.gif mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 26, 19:18)

Gražios ir Tavosios tulpelės. Kur dingus buvai? Gal ką gražaus išsiuvinėjai?


tai kad nedingus ax.gif paskaitau dažnai, tik nerašau
o dabar savo HAED'ą siuvinėju, greitu laiku pasirodysiu su viena baigta eile rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(kla @ 2011 09 26, 18:31)
Na o as atnesu pasirodyti draugei (Jolita  oro_buckis.gif ) siuvineta paveiksliuka. Nimue dizainas, man labai patinka Nimue, tikiuosi draugei taip pat. Taigi Jusu tesismui Nimue Mamm Gozh:


kaip fainiai, nematytas dar visai thumbup.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Laura81r @ 2011 09 26, 21:14)
ta dovana adatos draugei,tai super  wub.gif  o cia mano proceselis,jei dar kas prisimena  blush2.gif


Uploaded with ImageShack.us

puikus procesas 4u.gif aisku prisimenam biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 rugsėjo 2011 - 20:15
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 22:13)
Na stai ir dar vienas pabaigtukas

Vau koks kosmiškas darbelis, super bigsmile.gif wub.gif

QUOTE(kla @ 2011 09 26, 18:31)
Na o as atnesu pasirodyti draugei (Jolita  oro_buckis.gif ) siuvineta paveiksliuka. Nimue dizainas, man labai patinka Nimue, tikiuosi draugei taip pat. Taigi Jusu tesismui Nimue Mamm Gozh:

Man labai patiktų wub.gif
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 26, 21:27)
Stai dar vienas mano darbelis 4u.gif  mirksiukas.gif


Ale, pupsiukeli, daug darbelių užsislėpus turi. Ir kuo toliau, tuo dailesnių thumbup.gif

QUOTE(Džeinė @ 2011 09 26, 21:34)
tai kad nedingus  ax.gif  paskaitau dažnai, tik nerašau
o dabar savo HAED'ą siuvinėju, greitu laiku pasirodysiu su viena baigta eile  rolleyes.gif


Šaunuolė, labai lauksiu tos baigtos eilės. Aš Tavojo ir dar nepamenu kieno rožinio katino HAEDų įkvėpta žiūrinėju dizainus jų oficialiam puslapyje, morališkai ruošiuosi dideliam darbui. Jau atsirinkau keletą dizainų, bet jaučiu dar porą savaitėlių užtruksiu, kol viską peržiūrėsiu. Mačiau daug grožybių, bet kai kurių autorių dizainai man pasirodė švelniai tariant kraupūs-vampyrai karstuose, baisokos kaukolės, mergina prie rankos besisiuvanti nėrinius... blink.gif Galvoju, kažin ar kas tokius siuvinėja g.gif
Atsakyti
QUOTE(elzeda @ 2011 09 26, 20:42)

Šaunuolė, labai lauksiu tos baigtos eilės. Aš Tavojo ir dar nepamenu kieno rožinio katino HAEDų įkvėpta žiūrinėju dizainus jų oficialiam puslapyje, morališkai ruošiuosi dideliam darbui. Jau atsirinkau keletą dizainų, bet jaučiu dar porą savaitėlių užtruksiu, kol viską peržiūrėsiu. Mačiau daug grožybių, bet kai kurių autorių dizainai man pasirodė švelniai tariant kraupūs-vampyrai karstuose, baisokos kaukolės, mergina prie rankos besisiuvanti nėrinius... blink.gif Galvoju, kažin ar kas tokius siuvinėja g.gif

blink.gif tokiu žiauriu neteko matyt siuvinėjamu blink.gif

o aš dėl savo pasakos daugiau kaip metus laukiau ir ruošiausi morališkai ir visaip kitaip biggrin.gif , o kai po metu noras nedingo jo siuvinėt, tai vadinas nebus užmestas, ir aš ji pabaigsiu, kada nors biggrin.gif
Atsakyti
Aš taip kamputy prisiglausiu, nes tarp tokių grandžių kaip JŪS, man nėra kas veikt rolleyes.gif biggrin.gif ...taip nedrąsiai...mano pirmoji adatinė įeis į istoriją smile.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sobieska: 26 rugsėjo 2011 - 21:54
QUOTE(sobieska @ 2011 09 26, 23:53)
Aš taip kamputy prisiglausiu, nes tarp tokių grandžių kaip JŪS, man nėra kas veikt rolleyes.gif biggrin.gif  ...taip nedrąsiai...mano pirmoji adatinė įeis į istoriją smile.gif


Gražu ir kruopštu thumbup.gif
Atsakyti