Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE
norejau merginu paklausti koki pasiulyt galit lina kokybiska   sviesiai pilkos spalvos ,ir is kur geriausia uzsisakyti kazkoki zweigart ,kiek kainuoja gavimas,ar kaip cia pasakyt   ar siuntimas....ir ar i namus atnesa  , nes jau atsibodo visokias drobes pirkt 


laukiau viso savatgalio kas atsakytu,gal snd sulauksiu frusty.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 rugsėjo 2011 - 15:00
Merginos, gal galėtumėte pasakyti kokios medžiagos siuvinėjimui čia prašoma? ax.gif g.gif

user posted image


Atsakyti
Mano vienintelis protingas pasiūlymas: rinktis iš LT internetinių, o ten yra ir sąlygos pristatymo nurodytos. mokamas pristatymas paštu 5-7 Lt, jei viršiji 70-100Lt - nemokamas (priklauso iš kurio www pirksi) Iš užsienio nepirkus- nieko negaliu pasakyt Šiaip ir lietuviškose nepirkau ax.gif , tik dabar sąlygas ir asortimentą studijuoju
Papildyta:, Juo labiau nei ewo nei siuvinėjamo lino nečiupinėjus. Tiesa liną mačiau GA, tai jis man vos ne į smulkiai austą bulvini maišą panašus buvo doh.gif
QUOTE(Austuja @ 2011 09 26, 17:02)
Merginos, gal galėtumėte pasakyti kokios medžiagos siuvinėjimui čia prašoma? ax.gif  g.gif

user posted image

vienintelį ką maždaug supratau, tiksliau spėju - sužymėta/suliniuota "razgrafena" gobelenas/audinys "goblenova". Pabandyk per vertėją iš bulgarų KALBOS VERSTI
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 26 rugsėjo 2011 - 15:17
Dvi gal ir tavo tiesa, as tiesiog dalyvavau jos organzuotam SAL'e ir kaip supratau ji ta schemute daresi (jei atvirai labai stipriai nesigilinau kas kaip ir is ko)

Dekui uz pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 26, 14:57)
laukiau viso savatgalio kas atsakytu,gal snd sulauksiu frusty.gif


Zweigart linu prekiauja kasiulai.lt

Kadangi siunčia registruotu paštu- tai ir į namus turi atnešti paštininkė.
Atsakyti
QUOTE
Zweigart linu prekiauja kasiulai.lt

Kadangi siunčia registruotu paštu- tai ir į namus turi atnešti paštininkė


dekui 4u.gif mergaites gal galite savo darbelius pasirodyt kokio tankumo pirkot lina ,is spalva kokia ax.gif na siaip pavyzduku ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Uodegyte: 26 rugsėjo 2011 - 16:36
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 26, 15:57)
laukiau viso savatgalio kas atsakytu,gal snd sulauksiu frusty.gif

čia pristato nemokamai kai virš 100lt
Atsakyti
Visniuke, nuostabi mergina, ir man zandikaulis atvepo thumbup.gif Net truksta zodziu issakyti koks nuostabus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na o as atnesu pasirodyti draugei (Jolita oro_buckis.gif ) siuvineta paveiksliuka. Nimue dizainas, man labai patinka Nimue, tikiuosi draugei taip pat. Taigi Jusu tesismui Nimue Mamm Gozh:
user posted image
user posted image

P.S. Ten rankoje ji laiko tikra adata ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kla: 26 rugsėjo 2011 - 17:34
QUOTE(Uodegyte @ 2011 09 26, 16:34)
dekui  4u.gif mergaites gal galite savo darbelius pasirodyt kokio tankumo pirkot lina ,is spalva kokia  ax.gif na siaip pavyzduku  ax.gif


Aš siuvinėjau ant DMC 28 ct lino.

user posted image
Atsakyti
QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 26, 10:33)
Cia siuvinejau Anchor siuliukais.Beje malonu girdeti jusu ir visu kitu darbstuoliu graziu zodeliu apie mano darbelius 4u.gif

aš siuvinėjau DMC siūlais, ir ten taip blogai jie atrinkti(žurnale), kad teko improvizuot, ir tulpes iš akies siuvinėt, savo rinktom spalvom ax.gif
user posted image
štai kaip gavosi man ax.gif

QUOTE(kla @ 2011 09 26, 17:31)
P.S. Ten rankoje ji laiko tikra adata  ax.gif

bigsmile.gif o kaip tu ja pritaisei??, jei nepaslaptis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 26, 19:45)

bigsmile.gif  o kaip tu ja pritaisei??, jei nepaslaptis ax.gif


Toj vietoj, kur 2 pirstuku BS susilieja adata perkisau po tuo siuliuku ir puikiai ji ten laikosi blush2.gif
Atsakyti
Džeine kazkaip keistai atrodo spalvytes bet grazu ir DMc firma. Grazu kai is akies tulpes siuvinejei 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti