Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu

QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 22:13)
Na stai ir dar vienas pabaigtukas

Tikai nerealiai gražus darbas wub.gif wub.gif wub.gif dar reikėjo įsitikinti ar čia tikrai siuvinėtas,nes iš toliau kaip atvirukas bigsmile.gif
Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 23:13)
Na stai ir dar vienas pabaigtukas

blink.gif blink.gif nuo kėdės nukrist iš tokio grožio tai nieko nepasakyt. NUOSTABU thumbup.gif thumbup.gif Dizainas tolygus ar net aukščiau Nimue wub.gif kryželiai lygut lygutėliai thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eglužė žiemos: 26 rugsėjo 2011 - 10:27
QUOTE(Sela:) @ 2011 09 26, 08:26)
... Ant kokios medziagos siuvinejai?

Ant blizgaus naturals lino. (is darbstuole.eu pirkau)
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2011 09 26, 07:23)
kokiom spalvom siuvinėjai?? DMC ar kitom ?  blush2.gif

Labai gražus darbas ir aš ji esu siuvinėjus  mirksiukas.gif

Cia siuvinejau Anchor siuliukais.Beje malonu girdeti jusu ir visu kitu darbstuoliu graziu zodeliu apie mano darbelius 4u.gif
Papildyta:
[quote=Višniukė,2011 09 25, 22:13]
Na stai ir dar vienas pabaigtukas



Fantastiskas darbelis vau bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
prašau paaiškinimo kuo skiraisi audiniai Zweigart evenweave Jazlyn nuo Zweigart evenweave Lugana. Pirma yra 28 kita 25 ct (šitą tai suprantu, jog tankumas)
Atsakyti
Višniuke man net zandikaulis atvepo nuo paskutinio darbelio biggrin.gif Labai labai grazu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Eglužė žiemos @ 2011 09 26, 09:57)
prašau paaiškinimo kuo skiraisi audiniai Zweigart evenweave Jazlyn nuo Zweigart evenweave Lugana. Pirma yra 28 kita 25 ct (šitą tai suprantu, jog tankumas)

kiek man teke susidurt,tai pirmiausia taip,tankumas ir pati tekstura siek tiek,man maloniausia siuvinet anr 28ct arba 32

tikrai,Vysniuke,darbelis super 4u.gif
Atsakyti
pats audinys, t.y. audimas toks pats Luganos ir Jazlyn? Audžiu mintį pradėt rinkt antram HEADui medžiagas ir siūlus (nors pirmo dar neįpusėjau blush2.gif )
Atsakyti
QUOTE(Klajokle @ 2011 09 21, 15:24)
va,ireminau...yra klaidu,bet ne i paroda desiu  blush2.gif

nuostabūs drugeliai wub.gif wub.gif žiūrint į visus kartu, spalvos dar nuostabesnės nei kai rodei po vieną. Labai laukiu kito įrėminimo varianto, nors man ir šitas visai nieko.

QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 08:09)
Dovana draugei siuvinėtojai gimtadienio proga - dėkliukas siuvinėjimo priemonėm susidėti.

10 balų (jeigu eurovizijos matais - 12 biggrin.gif ) už idėją, įgyvendinimą, schemutę thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(pupsiukelis123 @ 2011 09 25, 18:25)
Na va dar vienas mano grozis pabaiktas nesenai 4u.gif 

labai gražios spalvos smile.gif

QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 22:13)
Na stai ir dar vienas pabaigtukas

kaip subtilu ir grakštu wub.gif negaliu atsižiūrėti bigsmile.gif

taip pat labai labai patiko Little angel zyliukės wub.gif wub.gif spalvos ir rėmas - tiesiog neįmanoma atitraukti akių wub.gif įsivaizduoju, kad realybėje dar įspūdingiau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Višniukė @ 2011 09 25, 22:34)
Dekui merginos.
Dizainas merginos is LT net nezinau ar galiu skelbt. Reikia man pirmiausia jos atsiklaust.

Dizainas ne lietuves, dizaina sukure rusaite nicku Kot-obormot, dizainas nemokamas ir paieskojus galima be problemu surasti.
CIA
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2011 09 26, 14:03)
Dizainas ne lietuves, dizaina sukure rusaite nicku Kot-obormot, dizainas nemokamas ir paieskojus galima be problemu surasti.
CIA

lietuvaitė gerokai pakoregavo rusaitės schemą, kurią jos prašymu ir sukūrė ax.gif

kažkas buvo paminėjęs, kad panašu į Nimue, tai ši mergelė pagal to paties autoriaus piešinius padaryta (J.B.Monge) 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plaštaka: 26 rugsėjo 2011 - 13:14
QUOTE(Plaštaka @ 2011 09 26, 14:13)
lietuvaitė gerokai pakoregavo rusaitės schemą, kurią jos prašymu ir sukūrė ax.gif

kažkas buvo paminėjęs, kad panašu į Nimue, tai ši mergelė pagal to paties autoriaus piešinius padaryta (J.B.Monge) 4u.gif

Su tuo tikrai nesiginčiju
Atsakyti